Skocz do zawartości
50groszy

Spodnie MTM - producenci, opcje zamówienia, jakość

Rekomendowane odpowiedzi

Zając a czy jest coś gdzieś tańszego do kupienia? Podaj jakieś propozycję w podobnej cenie mając na uwadze elastyczność benevento? Bo ja pomimo podwyżki nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, 50groszy napisał:

Zając a czy jest coś gdzieś tańszego do kupienia? Podaj jakieś propozycję w podobnej cenie mając na uwadze elastyczność benevento? Bo ja pomimo podwyżki nie widzę.

Luxire za 150 dolarów (przy obecnym kursie praktycznie ta sama cena co Benevento) szyje z dokładnie tych samych materiałów VBC i wykazuje jeszcze większą elastyczność (praktycznie rzecz biorąc to takie "online bespoke", możesz co do centymetra podać wymiary w każdym możliwym miejscu spodni, bajery w stylu manszetów, "fishtail" itd. też bez problemu robią). To, że czegoś nie widzisz nie oznacza że nie istnieje. Na przykład ja nigdy nie widziałem na żywo wieloryba... ale nie kwestionuję ich istnienia.

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Zajac Poziomka napisał:

Luxire za 150 dolarów (przy obecnym kursie praktycznie ta sama cena co Benevento) szyje z dokładnie tych samych materiałów VBC i wykazuje jeszcze większą elastyczność (praktycznie rzecz biorąc to takie "online bespoke", możesz co do centymetra podać wymiary w każdym możliwym miejscu spodni, bajery w stylu manszetów "fishtail" itd. też bez problemu robią).

Czyli reasumując bardziej Cie przekonują w tej cenie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto też dodać, że Luxire co najmniej dwa razy w roku ma promocje ze zniżką 20% przy zamówieniu od 300$, czyli dwie pary spodni VBC wychodzą 240$, co jest już bardzo atrakcyjną ceną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi