Skocz do zawartości

TARRAGO - pasty do butów i inne środki do pielęgnacji


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak - na szkoleniach dla personelu sklepu często pół kartki impregnuje się NANO, a drugie pół nie. Dalej puszczasz kilka kropel wody, które po zaimpregnowanej części perlą się i szybko "uciekają z kartki", by wyhamować i wchłonąć się na tej nieimpregnowanej :)

 

Obstawiam, że test możesz zrobić nawet na tak chłonnym papierze jak papier toaletowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa również na tekstyliach:

 

 

 

 

... aczkolwiek trzeba mieć świadomość, że taka impregnacja trzyma od kilku dni do kilku tygodni w zależności od materiału, warunków i sposobu użytkowania.

Można sobie zaimpregnować na dobrą sprawę niemal wszystko, np. krawat i na kolacji włożyć go do wina lub zupy jak lubisz robić show :)

 

:)

 

A jak często należy impregnować nano protectorem obuwie wykonane z zamszu aby osiągnąć najlepsze rezultaty? Jakie czynniki mogą mieć wpływ na trwałość impregnacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko uogólniać. Zależy od skóry, warunków, sposobu użytkowania.

Trwałość powłoki w warunkach miejskich to powiedzmy od kilku dni do kilku tygodni :)

 

Wczoraj bodajże napisał jeden z klientów, który zaimpregnował kilka kurtek, Miał nadzieję, że impregnacja będzie trzymała dłużej, ale jak ocenił trzyma 1-2-3 tygodnie.

Nie ukrywamy tego faktu - trzeba mieć tego świadomość.

 

W przypadku licówek najskuteczniejsza jest impregnacja tłuszczowa, natomiast na zamsze i nubuki, zwłaszcza te, których koloru nie chcemy zmieniać na dzień dzisiejszy w mojej ocenie nie ma nic lepszego od NANO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Nie ma jeszcze w ofercie, bo jak zwykle okoliczności nie pomagają, ale przedpremierowo daję info, bo sporo osób długo zwodziłem w temacie :)

 

Sznurowadła woskowane na razie w 2 długościach:

-90cm

-120cm

*75cm pojawią się "zaniebawem"

 

Każdy, kto cokolwiek będzie zamawiał na multirenowacja.pl lub patine.pl i wpisze w "uwagach do zamówienia" długość oraz kolor sznurowadeł z dopiskiem "GRATIS BWB" otrzyma parę w prezencie, przy czym  w zamian liczę na info zwrotne co do jakości i zadowolenia. Przykład: "Sznurowadła woskowane 90cm żółte - GRATIS BWB"

 

 

 

Kolory jak w załączeniu.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów przeznaczonych na rozdawnictwo. O zakończeniu poinformuję w tym wątku.

 

P.S.

W ofercie sprzedażowej sznurowadła pojawią się na przestrzeni 1-3 tygodni.

 

Pozdrawiam

 

post-17-0-76950800-1392763022_thumb.jpg

post-17-0-36830200-1392763023_thumb.jpg

post-17-0-81282200-1392763023_thumb.jpg

post-17-0-33615600-1392763024_thumb.jpg

post-17-0-81900100-1392763024_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przy okazji składania zamówienia na łyżkę do butów Saphir - na moją prośbę - dostałem również gratis zielone sznurowadła (za co przy okazji bardzo dziękuję). Wykorzystałem je do zamszowych chukka i jestem bardzo zadowolony z tego jak się sprawują. Okazały się nieco dłuższe i delikatniejsze od tych, które oryginalnie były w butach (budżetowe Massimo Dutti). Mimo tego bardzo dobrze trzymają węzeł, co w moim przypadku jest sprawą rzadką (odkąd tylko pamiętam buty bardzo często mi się rozwiązywały - kiedyś nawet, gdy jako dzieciak grałem w klubie, sam trener mi buty wiązał, bo na boisku wciąż mi się rozwiązywały ;)). Tak więc - sznurowadła polecam! 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzięki za gratisowe sznurówki do zamówienia. Przekazałem w użytkowanie przedstawicielowi młodzieży męskiej gimnazjalnej - jeśli to przetrwają, możesz spokojnie sprzedawać jako sznurówki do zadań specjalnych. Na razie młodzież nie narzeka, a wręcz bełkocze aprobatywnie coś w stylu "Spoko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka recenzja moich sznurówek. Używam ich w swoich zimowych butach, i to bardziej "potężnym" modelu, niż eleganckich trzewikach. Są bardzo fajne w takim sensie, że zarówno łatwo się rozwiązują, jak i mocno trzymają węzeł. Natomiast, gdybym nie wiedział, że są woskowane, to bym się tego nie domyślił (mam takie w kolorze beżowym). Niestety też piją wodę jak zwykłe materiałowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Przepraszam, że tyle to trwało ... ostatecznie są w końcu dostępne:
PŁASKIE WOSKOWANE SZNUROWADŁA w 15 kolorach i 3 długościach (75 cm - 90 cm - 120 cm) :)

http://www.multirenowacja.pl/sznurowadla-woskowane-plaskie-flat.html

post-17-0-99389200-1398777906_thumb.jpgpost-17-0-40017600-1398777906_thumb.jpgpost-17-0-86617500-1398777905_thumb.jpgpost-17-0-57764600-1398777907_thumb.jpg

 

W ramach zadośćuczynienia za czas oczekiwania na ogarnięcie tematu -  kod rabatowy dla Forumowiczów na 25%:

sznurowane25bwb

 

Do aktywacji w koszyku sklepowym.

Ilość użyć: 5

Kto pierwszy, ten lepszy :)

 

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.