Skocz do zawartości

TARRAGO - pasty do butów i inne środki do pielęgnacji


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...

Korzystając z aktywności w wątku przypomniała mi się moja sprawa. Mianowicie mam TARRAGO Nubuck & Suede Color, jednak za każdym razem sprawia, że buty są jaśniejsze niż przed i muszę używać zwykłego bezbarwnego renowatora od Kiwi by przywrócić w miarę oryginalny kolor.

Jakieś pomysły?

@saphir.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się odnieść, bo nie wiem o co dokładnie chodzi. Najlepiej podeślij zdjęcia mailem do supportu MULTIRENOWACJI wraz z opisem problemu, a postaramy się pomóc. Może po prostu kwestia innego koloru produktu, lub produktu w innej formie, np. aerozol lub tradycyjny barwnik byłby akurat w tym przypadku lepszym rozwiązaniem ... no, ale to tylko gdybanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2021 o 16:19, chylonczyk napisał:

chciałbym oczyścić skórę i odświeżyć kolor bo są delikatne przebarwienia coś jeszcze ewentualnie polecasz do tego lub polecacie? 

 

Zastanawiałem się na tym https://multirenowacja.pl/canadian-75ml-krem-regenerujacy-koloryzujacy-do-skor-saphir.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czyszczenia torebek, portfeli i pasków używam: 

https://multirenowacja.pl/saddle-soap-100ml-mydlo-do-skor.html?gclid=Cj0KCQiAyJOBBhDCARIsAJG2h5fZ-YxrYpokDn9A01iaPHeyzhZCxD0RoSwcNnIP-PIt7qcKS7doIXoaAsyXEALw_wcB

Ale też zastrzegamy, że nie jestem jakimś ekspertem w temacie.

 

Ten krem z poprzedniego linku dobrze odżywia skórę. Kolor też może się stać bardziej wyrazisty. Zacząłbym od mycia i później nałożenia kremu. Oceń efekty i dopiero wtedy użyj czegoś więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 10.02.2021 o 15:30, 50groszy napisał:

Gama produktów jest spora i z tego co widzę wielu użytkowników używa różnych produktów uzyskując zadowalający efekt, bo część z nich jest do siebie bardzo podobna.

Portfel to nie buty, nie ma na nim raczej plam z ziemi, błota albo oleju silnikowego znajdującego się czasami na jezdniach. W pierwszej kolejności oczyściłbym skórę i ją zregenerował. Mydło głównie czyści, więc moim zdaniem lepszy może być:
Delikatny krem do skór - TARRAGO Premium Delicate Cream 60ml - sklep Multirenowacja

Idealnym wyborem byłby:
Balsam regenerujący do skór - SAPHIR BDC Creme Universelle 150ml (multirenowacja.pl)
ale możesz też zerknąć na SAPHIR BDC Creme Renovateur, bo on spełni swoją rolę, a na pewno używasz go do pielęgnacji obuwia. Dopiero potem myślałbym o użyciu środka pogłębiającego kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2021 o 15:30, 50groszy napisał:

Terrago Universal Cleaner z pewnością wystarczy, ba zwykle spienione mydło pewnie również. 

Co do saddle soap to radzę uważać. Za mocno szorując możesz zdjąć wykończenie.

Potem jakikolwiek krem do skór. Osobiście do takich rzeczy polecam Saphir Cream Universelle, ale to tylko mój wybór. Jak gdzieś Ci ubyło koloru to i odrobina pommadiera w odpowiednim odcieniu nie zaszkodzi, ale naprawdę niedużo i najlepiej przed balsamem, a po dokładnym osuszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.