Skocz do zawartości

Buty na zimę (sztyblety) ocieplane


Bacio

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś (z lepszych producentów) produkuje sztyblety z porządnym ociepleniem?

 

Jako, że lato się właśnie zaczyna pora pomyśleć o butach na zimę. Jak nie znajdę czegoś takiego, to będę się skłaniał do zlecenia zrobienia butów na wymiar. Chcę porządnie ocieplane, bo lubię jak mi ciepło w stopy.

 

Nie jestem w 100% przekonany do sztybletów (nigdy nie miałem), ale niemal wszystkie dotychczasowe moje buty zimowe zakłada się bardzo długo, co mnie irytuje. Mają być wyższe (trzewiki), ocieplane, ładne/eleganckie, wygodne do założenia. Zdaję sobie sprawę ile kosztują porządne buty.

 

P.S. A może ktoś robił u szewca trzewiki z porządnym ociepleniem i może dorzucić kilka uwag?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre buty zasadniczo nie mają ocieplenia (może typowe śniegowce, ale te z kolei nie są eleganckie), jak jest zimno w stopy (nigdy mi się nie zdarzyło) to zakładasz wełniane skarpety. Możesz kupić buty z haczykami zamiast sznurowania w górnej części drabinki - teoretycznie będą mniej formalne, choć nie dla każdego ma to znaczenie.

 

Najbardziej efektywnie jest poczytać istniejące, bogate wątki choćby:

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/372-trzewiki-boots-obuwie-zimowe-zdj%C4%99cia-komentarze-kupno/

a nie zakładać nowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.