Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

Poniżej  "Lato z Loake" w ostatniej odsłonie mojego autorstwa.

Piękne buty inspirują do podróżowania.... Tym razem przejrzysta woda, łódki małe i duże, wyłaniające się z morza historyczne miasta, słońce, cykady, wspaniałe jedzenie i  słony smak powietrza. Zwyciężyło u mnie marzenie  odpoczynku na wspaniałym chorwackim wybrzeżu.  Jeszcze dwa dni pracy, kilkanaście godzin jazdy i będę podziwiał ten widok  z odgłosem  odbijajacych  się od burty fal w tle.   Życząc wszystkim Koleżankom/Kolegom wspaniałego letniego wypoczynku, organizatorom konkursu dziękując za fajną zabawę  pozdrawiam wszystkich  i do zobaczenia za 2 tygodnie.

croatialoake.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Buty Loake Lincoln Brown swoim kształtem przywodzą na myśl klasyczne łodzie motorowe, a oddając się głębszym wakacyjnym rozmyślaniom pojawiają się kolejne skojarzenia - krystalicznie czysta woda, rozgrzane piaszczyste plaże, samotne białe żagle na bezkresnych wodach. Skojarzenia z latem są oczywiste - błękitna lnania koszula z wyraźną fakturą, piaskowe spodnie z diagonalu i granatowa niczym najgłębsze oceany strukturalna marynarka, na której odznacza się odosobniona biała poszetka.

W harmonii z naturą...

 

2lsy974.jpg

(źródło: internet, zdjęcia odzieży własne)

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie,

jeszcze raz dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Po burzliwych naradach postanowiliśmy, że zwycięzcami, a jednocześnie przyszłymi właścicielami butów Loake zostają: @Avallach, @Dulstein i @Xune! Serdecznie gratulujemy!

Dodatkowo, postanowiliśmy nagrodzić @Jamjest, zgodnie z życzeniem, parą sznurowadeł ;-), a wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu chcieliśmy zaproponować 10% zniżki na zakup jednej z konkursowych par butów Loake! 

Zainteresowanych odbiorem nagród i skorzystaniem z rabatów prosimy o kontakt pod adresem: ewa@loakepolska.pl! Życzymy wszystkim słonecznych wakacji! 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!

Przyjmuję tę nagrodę jako całkowite wynagrodzenie wieloletniej pracy nad moim warsztatem jako Artysty. Przez wiele lat o chlebie i wodzie w ciemnej piwnicy szlifowałem  umiejętności, kapiąc na karty papieru potem i krwią. Wielmożna Komisja tą nagrodą dała świadectwo swojej wrażliwości na piękno, subtelną klasykę i geniusz malarski, które każdy odnajdzie w moim Wiekopomnym Dziele .

W chwili słabości i wzruszenia udzielam niniejszym zgody na wywieszenie tego dzieła w odpowiednio godnym miejscu w salonie Loake :) (można nie klęczeć dziękując:) )

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przewidziane są nagrody publiczności? Jeśli tak, głosowałbym za przyznaniem Koledze Jamjest takiej nagrody w postaci np. 5% rabatu na sznurówki Loake. 8-)

A poważnie, bardzo mi się podoba i w ogóle U WIN.

Kurka, teraz mam wyrzut sumienia, że może gdyby nie mój post, Kolega wygrałby nagrodę główną, a tak tylko sznurówki:-/ :-)

No nic; jak mawiał zapomniany Leo Beenhaker, "little by little". Dopieścisz digitalny nikiforyzm i następnym razem podium Twoje:-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.