Skocz do zawartości

Dzień Matki- Prezent


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki, Koledzy Myślę nad jakimś prezentem dla mamy na zbliżający się dzień matki i nie wiem co mógłbym dać. I nie chcę aby to były po prostu kwiaty czy jakaś biżuteria której ma sporo. Chciałbym podarować coś co nie ma może wymiaru materialnego (biżuteria), użytkowego (np czajnik) itd tylko no właśnie nie wiem jak to nazwać taką wdzięczność dziecka dla rodzica, podkreślającego znaczenie tego święta no coś w ten deseń jak zwał tak zwał 

Macie jakieś pomysły ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrób jej laurkę wyklejoną z makaronu?

 

A tak na serio, to wiele kobiet (zwłaszcza w wieku, w którym ma się dorosłe dzieci) bardzo lubi kwiaty i naprawdę z niczego bardziej się nie ucieszą niż z kwiatów - tylko ładnych (najlepiej tych ulubionych), z osobistym liścikiem i przyniesionych przez kuriera (wtedy jest element zaskoczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale kwiatki kurierem to bym wysłał kochance do roboty, żeby oszalała i uchyliła wieczorem to i owo...

 

Jeśli nie robisz tego regularnie, to bądź pewien, że siedzi, knuje i czyta ... również to forum. Teraz nie masz wyjścia :) Kombinuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.