Skocz do zawartości

Włoskie buty MOMA


Moma

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapoczątkować dyskusję o marce MOMA. Choć wiele z ich modeli nie pretenduje do miana butów klasycznych, to jednak jest parę moim zdaniem perełek. Mam kilka par i muszę powiedzieć, że jakość tych butów jest porównywalna do Barkerów z niższych lini czy Meerminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapoczątkować dyskusję o marce MOMA. Choć wiele z ich modeli nie pretenduje do miana butów klasycznych, to jednak jest parę moim zdaniem perełek. Mam kilka par i muszę powiedzieć, że jakość tych butów jest porównywalna do Barkerów z niższych lini czy Meerminów.

perełki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapoczątkować dyskusję o marce MOMA. Choć wiele z ich modeli nie pretenduje do miana butów klasycznych, to jednak jest parę moim zdaniem perełek. Mam kilka par i muszę powiedzieć, że jakość tych butów jest porównywalna do Barkerów z niższych lini czy Meerminów.

 

Zaprezentuj zatem te perełki, chętnie zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kiedyś buty Moma we włoskim sklepie, niestety większość nadawała się do wątku "Źródła obuwniczej brzydoty", choć 2 -3 pary, które wziąłem do ręki (najmniej brzydkie), sprawiały wrażenie niezłej jakości, szczególnie skóry. Na obronę mogę jedynie dodać, że na żywo wyglądają lepiej niż na ich stronie, bo tam w większości koszmary niewyobrażalne! http://www.moma.it/it/m-ss-2016/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kiedyś buty Moma we włoskim sklepie, niestety większość nadawała się do wątku "Źródła obuwniczej brzydoty", choć 2 -3 pary, które wziąłem do ręki (najmniej brzydkie), sprawiały wrażenie niezłej jakości, szczególnie skóry. Na obronę mogę jedynie dodać, że na żywo wyglądają lepiej niż na ich stronie, bo tam w większości koszmary niewyobrażalne! http://www.moma.it/it/m-ss-2016/

 

Jest i wersja na lato.

Moma, jeśli ją masz, pokaż jak się prezentują, bo może na żywo wyjdzie lepiej ;)

22603_intr4111_nero_arizona_nero.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W wielu modelach robią takie nacięcie, mówią, że to taki styl  :)"

@wiltom Jakie to ma znaczenie przy takim stylu? :)

 

@Hush to zwykła ciekawość wynikająca przez wszystkim z prezentowanej na ebay-u ceny :)

 

Styl pozostawiam bez komentarza. Oglądając zdjęcia na stronie producenta stwierdziłem, że nie zakupię żadnych z prezentowanych tam butów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.