Skocz do zawartości

[POLSKA], Regeneracja skór


Adamz

Rekomendowane odpowiedzi

A buty też odnawia, czy to już raczej robota dla szewca? Mam na myśli takie bardziej głębokie poharatania skóry, nie bardzo dające się "zapastować".

Regenerowałem tam kilkukrotnie cholewki, ale decyzja zależy każdorazowo do pani Elżbiety. Jeżeli to są bardzo duże zniszczenia to w ogóle może być ciężko to naprawić i zrewitalizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Daniel Grzyb - Renowacja wyrobów skórzanych

ul. Miejska 30

05-800 Pruszków

tel. 22 7282388

Zakład przy samych Al. Jerozolimskich, 15 km od centrum Warszawy.

Poddałem tam renowacji dwie kurtki, zmieniałem także kolor skórzanych butów i farbowałem klamrę od trencza. Z tego co się dowiedziałem, renowacja skóry zawsze polega na dobraniu koloru i ponownym farbowaniu.

Bardzo sympatyczny fachowiec starej daty (Radomska Szkoła Garbarska) nastawiony na rozwiązanie nawet najbardziej nietypowych problemów, jeśli powie że coś zrobi to zrobi dobrze. To już pan na emeryturze i zajmuje się tym tylko dorywczo, więc lepiej wcześniej umawiać się telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zakład z drugiego postu w temacie zajmuje się obecnie renowacją następujących artykułów skórzanych:

- Czyszczenie futer i rękawiczek.

- Czyszczenie, farbowanie oraz przemalowywanie.

a) Kożuchy, kurtki, płaszcze i inna odzież ze skóry licowej, zamszu i nubuku.

B) Obuwie, torby, walizki, paski ze skóry licowej, zamszu i nubuku.

c) Obuwie tekstylne, Atłaski do ślubu.

- Chemiczne pranie odzieży.

- Wykonywanie drobnych napraw galanterii i odzieży skórzanej.

- Pogotowie krawieckie (przeróbka i naprawy ubrań).

Skór cholewkowych obecnie już nie można farbować, widocznie wyczerpałem ich limit spokoju. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Podstawowe artykuły skórzane można odnowić tutaj. Konkurencyjny cennik i w miarę szybka obsługa.

Renoskór Centrum Odnawiania Skór

ul. Targowa 66 paw.4, Warszawa

tel. 22 618 17 55

Godziny otwarcia: 08:00-18:00 (Pon. - Pt.)

Myślisz, że można im bezpiecznie powierzyć pomalowanie odbarwionego fragmentu (kilka cm 2) noska na bucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie to najczęściej oddzielna usługa, której nie świadczą wszystkie punkty zajmujące się regeneracją skór. W Warszawie dobrym zakładem, który wykonywał kilkakrotnie dla mnie takie zlecenia była pracownia na Nowym Świecie, o której pisałem powyżej, ale oni się już tym nie zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.