Skocz do zawartości

[POLSKA], Lancerto, RTW


Üxküll

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie przyjechał już biały oksford. @50groszy nie mam dla Ciebie dobrej wiadomości, rękawy mają te 68cm. Dla mnie oznacza to konieczność ich sporego skrócenia. Z tego co pamiętam to w Osovskim jedna poprawka krawiecka jest gratis, tu będzie oznaczać to dodatkowe koszty. Porównując dla mnie na plus są pozostałe wymiary. W koszulę z kolekcji O&Mr.V w rozm. 40 wchodzę na styk w klatce piersiowej i talii. Tu mam przyjemny luz. Nieco przyjemniejszy w dotyku wydaje się być też materiał, ten biały oksford z Osovskiego był bardziej szorstki i sztywny. Kolejny plus to wg mnie ładniejsze guziki (nie ma na nich logo firmy).

Koszulę zostawiam, ale coraz bardziej nachodzi mnie myśl, że lepiej było by dla mnie zacząć szyć MTM, bo uwzględniając poprawki jakie prawie zawsze muszę robić to cena koszul zbliża się do 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pablo84 napisał:

Do mnie przyjechał już biały oksford. @50groszy nie mam dla Ciebie dobrej wiadomości, rękawy mają te 68cm. Dla mnie oznacza to konieczność ich sporego skrócenia. Z tego co pamiętam to w Osovskim jedna poprawka krawiecka jest gratis, tu będzie oznaczać to dodatkowe koszty. Dla mnie na plus w porównaniu są pozostałe wymiary. W koszulę z kolekcji O&Mr.V w rozm. 40 wchodzę na styk w klatce piersiowej i talii. Tu mam przyjemny luz. Nieco przyjemniejszy w dotyku wydaje się być też materiał, ten biały oksford z Osovskiego był bardziej szorstki i sztywny.

Z tego co czytałem na blogu Mr.Vintage jedna poprawka w Lancerto też jest gratis tylko trzeba dostarczyć towar do jednego z salonów Lancerto.

O masz 40 ... a jeśli możesz podać to ile masz w talii ? ... w Osovskim się nie dopinałem niestety a tutaj liczyłem że brzuch mi się zmieści ... podają w tabeli 98 cm i jednak mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja czytałem to jest gratis, ale przy zakupie za min 799zł, a narazie kupiłem tylko tą jedną koszulę.

@FONos teraz w "zimowej formie" mam ok.90cm. Jak kupowałem w O&Mr.V miałem ok. 88cm.

Ta z Lancerto jest dla mnie w tej chwili w talii niemal że idealna.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również skracam do ok. 62cm. Niemal zawsze robię to z przesunięciem listwy. Bez przesunięcia jest mało estetycznie i ciężko później podwinąć rękawy. Zmierzyłem i odległość od mankietu do początku dziurki to ok. 7,5cm. Jeszcze nawiązując do fimy Osovski, to z tego co mówiła mi Pani z obsługi w salonie w Blue City, ich krawcowa skraca rękawy "od góry".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że rzeczywiście odbywa się to od dołu (choć ekspedientka przy dwóch wizytach w odstępie pół roku, dwa razy mi tak przekazała jak napisałem), tak czy inaczej krawcowa robi to bardzo ładnie i w cenie. Uważam, że koszule z kolekcji Lancerto&Mr.V powinny być nieco tańsze lub ta przeróbka powinna być darmowa skoro zrobili przydługie rękawy, które większość klientów będzie musiała skracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z czata. Czekam na koszule jutro będą jak już pisałem zamówiłem 3 sztuki zapytałem czy w ramach zamówienia można liczyć na skócenie rekawów do magicznej cyfry 65cm  Cytuję.

 

"Rozumiem, lecz jeżeli nie odpowiada Panu produkt, to niestety nie mogę pomóc, bardzo mi przykro. Nie skracamy w ramach zamówienia naszych koszul, czy marynarek, gdyby Pan zechciał to mogę również polecić Panu salony stacjonarne, które oferują szycie na miarę. Czy interesuje Pana taka opcja? "

 

 

Dodam jescze że pani wykazała się zajomością rozmiarówki bo proponowała mi inny rozmiar nie wiadomo jaki 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. obsługa pierwsza klasa ;). Być może wysyłając z magazynu nie mają takiej możliwości, ale @mr.vintage pisał na blogu, że wystarczy udać się do salonu z dowodem zakupu i wtedy Ci te rękawy skrócą. Z tym, że tylko jedna poprawka krawiecka jest darmowa (od zamówienia na min. 799zł), więc pozostałe dwie koszule musisz we własnym zakresie :). Słabe to w porównaniu do konkurencji.

Przynajmniej przymierzysz i jak coś nie podpasuje to odeślesz, gdyby skrócili Ci od razu te rękawy straciłbyś prawo zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo84 napisał:

Hmm.. obsługa pierwsza klasa ;). Być może wysyłając z magazynu nie mają takiej możliwości, ale @mr.vintage pisał na blogu, że wystarczy udać się do salonu z dowodem zakupu i wtedy Ci te rękawy skrócą. Z tym, że tylko jedna poprawka krawiecka jest darmowa (od zamówienia na min. 799zł), więc pozostałe dwie koszule musisz we własnym zakresie :). Słabe to w porównaniu do konkurencji.

Przynajmniej przymierzysz i jak coś nie podpasuje to odeślesz, gdyby skrócili Ci od razu te rękawy straciłbyś prawo zwrotu.

Koszulę będą jutro. Nie zamierzałem skracać przed wysyłką bo jeszcze nie wiem czy mi się będą podobać. Zapytałem czy przy takim zamówieniu co bądź koło 1000 zł czy jest szansa, że jak podejdę do salonu czy mi w ramach zamówienia skrócą rękawy. Najpierw mi pani dość stanowczo napisała proszę wymienić na inny rozmiar haha ja się pytam jaki? hehe. Dramat. Mówie jej, że uszyliścię państwo koszulę z doś nietypową długością rękawów, o czym można przeczytać na forum. Właśnię jest ktoś komu pasuję taka długość 68 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 50groszy napisał:

"Rozumiem, lecz jeżeli nie odpowiada Panu produkt, to niestety nie mogę pomóc, bardzo mi przykro. Nie skracamy w ramach zamówienia naszych koszul, czy marynarek, gdyby Pan zechciał to mogę również polecić Panu salony stacjonarne, które oferują szycie na miarę. Czy interesuje Pana taka opcja? "

A gdzie niby jest salon stacjonarny Lancerto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzyłem 3 mrvintage i tak. Co do samej koszuli, materiał ok szycie, ok kołnierzyk bardzo ładny. Długość rekawa miała się okazać problemem, Nic bardziej mylnego z uwagi na waski rekaw długość nie jest problemem. Jest nawet ok ale okazuję się że koszula ma wysoką pachę i cisnie mocno w tym miejscu a nadmienie nie jestem mieśniakiem. Reasumując wąski biceps ,wysoka pacha powoduję. że muszę oddać koszulę .Gdyby pacha, bicebs były obszernijesza nie było by z tym problemu. Powiem szczerze pierwszy raz sie spotykam z tym problemem, jeśli się już pojawiał to zbyt obsicła w tali a tu zoong pacha. Zamówiłem 40 czy jest szansa ze w 41 było by ok? Kołnierzyk mój oscyluje miedzy 40-41 bliżej 41 niż 39 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja mam pytanie odnośnie marynarek tej serii. Przymierzał ktoś z was jakiś model marynarki MrVintage? Zastanawia mnie troszkę obwód talii podany w tabeli rozmiarów: Jak to wygląda w rzeczywistości? Marynarki nie są zbyt mało taliowane (lubię bardziej dopasowane kroje)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.