Skocz do zawartości

[Miler Bespoke Tailoring] Jedwabna marynarka na półpodszewce z nietypową konstrukcją pleców


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się podoba, brakuje mi tylko dwóch rozcięć (szliców)  z tyłu. Z jednej strony marynarka ma być wygodna stąd konstrukcja pleców, jednak z drugiej strony brak szliców powoduje, że w pewnych miejscach jest trochę zbyt opięta, co nie jest bez wpływu na komfort, no i w mojej opinii nie wygląda najlepiej.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to przerobić na "normalne" plecy? Taki ładny materiał...

Jeśli to próba odkupienia marynarki to odpowiadam, że nie da się bo plecy są rozcięte w poprzek, ale ja i tak nie chcę jej sprzedać bo świetnie się nosi :)

Mogę natomiast zaoferować realizację podobnej marynarki z "normalnymi" plecami, ponieważ mam jeszcze 2 jedwabne kupony w inne wzory :D Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam na priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to próba odkupienia marynarki to odpowiadam, że nie da się bo plecy są rozcięte w poprzek, ale ja i tak nie chcę jej sprzedać bo świetnie się nosi :)

Mogę natomiast zaoferować realizację podobnej marynarki z "normalnymi" plecami, ponieważ mam jeszcze 2 jedwabne kupony w inne wzory :D Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam na priv ;)

 

A to przepraszam, nie zrozumieliśmy się. Myślałem, że zamieszczenie wpisu było równoznaczne z zapytaniem forumowiczów o opinie o zamówieniu i jego realizacji, a nie jedynie ofertą sprzedaży. Krwawom się omylił.

 

To powiedziawszy, materiał piękny; kiedyś już rozważałem zakup jedwabiu na marynarkę, ale odwiodła mnie od tego pomysłu wizja problemów z czyszczeniem. Czyżbym i tu się omylił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedziawszy, materiał piękny; kiedyś już rozważałem zakup jedwabiu na marynarkę, ale odwiodła mnie od tego pomysłu wizja problemów z czyszczeniem. Czyżbym i tu się omylił?

 

Czyszczenie to pikuś, jedwab ma to do siebie, że lubią szybko wyłazić z niego "włoski" i materiał wygląda jakby był noszony przez 3 pokolenie. Zamieszczałem kiedyś na forum zdjęcia przed wysłaniem reklamacji do producenta 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.