Skocz do zawartości

Machiavelli

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się przejechałem na tych jeansach

http://www.tallinder.com/pl/pl/man/all/jeans/mb465-59j/men-s-trousers

zamówiłem rozmiar 36/34, bałem się że będą zbyt obszerne a okazały dużo za ciasne, jak rozmiar 33/34.  Sama jakość materiału była ok i chętnie bym je zostawił. Ktoś może próbował tego modelu  ?

http://www.tallinder.com/pl/pl/man/recommended/sale/mb464-59j/men-s-trousers

Czy również jest tak ciasny ten w/w,  bo z tabeli rozmiarów wynika że byłby dobry.  Nie mam ochoty drugi raz bawić się w zwroty tym bardziej, że zamówiony kurier nie przyjechał i musiałem przesyłkę wysyłać poprzez PP na własny koszt. Uczciwie muszę jednak przyznać, że firma zwróciła również koszty przesyłki po wysłaniu skanu.

Kuszą mnie jeszcze te spodnie sztruksowe  (zwłaszcza cena) bo z samym sztruksem mam różne doświadczenia.

http://www.tallinder.com/pl/pl/man/recommended/sale/pm985-59x/men-s-trousers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artisanMam jeansy, o które pytasz. Rozmiarówka również i tutaj pokręcona. Ponadto nie jest to krój regularny tylko mocny slim. Miałem je może dwa razy na sobie i teraz zalegają w szafie. Szkoda, bo denim porządny w mojej opinii. 

Jeśli chodzi o cała markę, to zarówno opisy jak i rozmiary w sklepie internetowym są jednym wielkim nieporozumieniem. Mnie trochę szkoda tej marki, bo wiele rzeczy mieli bardzo dobrej jakości. W sumie, to nadal można w promocji zakupić koszule w cenie 70-120 zł z bawełny na licencji Tessitura Monti. Ja mam dwie i jestem z nich bardzo zadowolony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pi_senny napisał:

@artisanMam jeansy, o które pytasz. Rozmiarówka również i tutaj pokręcona. Ponadto nie jest to krój regularny tylko mocny slim. Miałem je może dwa razy na sobie i teraz zalegają w szafie. Szkoda, bo denim porządny w mojej opinii. 

Jeśli chodzi o cała markę, to zarówno opisy jak i rozmiary w sklepie internetowym są jednym wielkim nieporozumieniem. Mnie trochę szkoda tej marki, bo wiele rzeczy mieli bardzo dobrej jakości. W sumie, to nadal można w promocji zakupić koszule w cenie 70-120 zł z bawełny na licencji Tessitura Monti. Ja mam dwie i jestem z nich bardzo zadowolony.

 

 

Dziękuję za informację, tak podejrzewałem, że i tutaj rozmiarówka może się nie zgadzać z tabelami rozmiarów. Mnie również trochę szkoda tej marki bo w aktualnych  cenach  są to produkty warte uwagi. W założeniu miała to być konkurencja dla MD i w sumie była. Z tych zakupów które zrobiłem wychodzi na to,  że w bezpośrednim  porównaniu, jakościowo okazali się lepsi od MD. Mimo to najwidoczniej LPP uznało, że w ogólnym rozrachunku lepiej opłaca się w Polsce sprzedawać  taniej gorszej jakości wyroby (typu Reserved)  niż drożej, lepsze pod marką Tallinder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarki i buty Tallindera wyglądają  na fatalne, tzn żeby było jasne, nie miałem bezpośredniego kontaktu ale tak oceniam je na podstawie zdjęć. Oceniam  te produkty które nabyłem, czyli  koszule casualowe  i spodnie garniturowe (akcesoriów nie próbowałem).   Moja małżonka również nabyła kilka rzeczy i jest z nich zadowolona. Oboje mamy porównanie z MD i o ile jestem zadowolony z nieformalnych marynarek MD i chinosów, to  dzianiny oceniam jako fatalne a koszule nie warte tej ceny (nawet w wyprzedaży).  Moja żona z produktami damskimi MD ma gorsze doświadczenia niż ja. No ale to akurat żadne zaskoczenie,  firmy odzieżowe  często  traktują damy po macoszemu. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że  nigdzie nie napisałem, iż "produkty Tallindera robią szał" tylko, że w tych cenach są godne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zamówiłem spodnie z wyprzedaży: oliwkowe sztruksy oraz jasnoszare chinosy. Materiał ok, ale fason i rozmiarówka fatalna na moje dość rozbudowane nogi. Przy moim rozmiarze 33 nogawki okazały się za wąskie, zwłaszcza w udach, stan bardzo niski, a pas co najmniej o rozmiar zbyt szeroki. Na szczęście zwrot darmowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.