Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad kupnem zegarka


najk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta oferta jest dla wszystkich? Już długo choruję na LLD, ale jeszcze trochę przyjdzie mi na niego poczekać.

 

Mi się ten zegarek bardzo podoba i chciałem sobie zamówić. Po wzięciu do ręki wydał mi się jakoś taki "blaszany".

Nie wiem czemu tak go odebrałem. W rękach i na ręku miałem kilka zegarków z różnych półek.

Może ma być maksymalnie lekki i dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie ma takiego budżetu, którego nie powinno się przekroczyć :) Powiedz ile możesz/chcesz wydać pieniędzy i czy wolisz kwarca czy mechanika.

Przepraszam że odpowiedź po tak długim czasie, mam nadzieję że powrót do wątku nie będzie nietaktem. Zdążyłem już trochę poczytać o zegarkach, wiem mniej więcej czego oczekuję. Chodzi o zegarek kwarcowy. Najlepiej żeby udało się poniżej ceny DW, który jest za drogi (660 zł z oficjalnej strony). Myślałem raczej o wydatku 400 zł.  Zakładam że dobre zegarki w tej cenie będzie ciężko kupić, stąd zwracam się do ekspertów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy będzie ten - ma co prawda nieoryginalne wskazówki, ale jest znacznie lepiej (ale możesz i polować na takiego 100% oryginał) http://allegro.pl/poljot-de-luxe-stalowy-oryginal-zsrr-mesh-i6260881382.html

 

Raketa bardzo ładna http://allegro.pl/raketa-i6262050497.html

 

albo poszukaj pod hasłem łucz de luxe na allegro - tu masz przegląd jak się prezentują te modele w google (mam na myśli te z okrągłymi kopertami jak np. ten)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w przypadku tego poljota stalowego cena może być konkretna a i tarcza idealna nie jest, ale zgadzam się poljot de luxe i łucz "de luxe" to świetny kierunek tylko za trochę większe pieniądze niż pokazana przez kolegę rakieta.

 

Edyt. Ten stalowy poljot ma jeszcze werk od łucza, więc nie wiem czy warto licytowac ten egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japoński czy ruski? W przypadku samochodów nie byłoby problemu z wyborem... Szukam zegarka na wyjazdy, na które szkoda mi zabrać Omegi czy Schaffhausena, które noszę na co dzień. Takiego, że jak się rozbije/zginie/ukradną to nie będzie wielkiej straty finansowej i który łatwo można zastąpić takim samym lub podobnym modelem. Warunek - musi być mechaniczny. Zastanawiam się nad jakimś modelem Seiko ale podobają mi się też wskrzeszone sowieckie marki Szturmańskie czy Poljot. Wydaje mi się, że są mniej banalne niż japończyki. Czy taki Poljot Aviator jest wart swojej ceny? W środku siedzi zdaje się szwajcarski mechanizm? Budżet - nie więcej, niż 2 tys zł, chętnie do 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japoński czy ruski? W przypadku samochodów nie byłoby problemu z wyborem... Szukam zegarka na wyjazdy, na które szkoda mi zabrać Omegi czy Schaffhausena, które noszę na co dzień. Takiego, że jak się rozbije/zginie/ukradną to nie będzie wielkiej straty finansowej i który łatwo można zastąpić takim samym lub podobnym modelem. Warunek - musi być mechaniczny. Zastanawiam się nad jakimś modelem Seiko ale podobają mi się też wskrzeszone sowieckie marki Szturmańskie czy Poljot. Wydaje mi się, że są mniej banalne niż japończyki. Czy taki Poljot Aviator jest wart swojej ceny? W środku siedzi zdaje się szwajcarski mechanizm? Budżet - nie więcej, niż 2 tys zł, chętnie do 1500 zł.

 

Jeśli na co dzień nosisz IWC, to myślę że i możesz kupić zarówno Seiko jak i Aviatora - z obu będziesz zadowolony, mało jest właścicieli którzy psioczą na te marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bo to nie fortuna nazwa, szczególnie, że u nas źle się kojarzy. Natomiast zegarek sam w sobie jest genialny. Dodatkowo ma 4 oddaną w formie starego zapisu IIII. Taki smaczek.

Generalnie sama marka Orient niestety, też kojarzy się nie najlepiej. Aczkolwiek to chyba jedyna marka, której zegarki można polecać w entry-level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.