Skocz do zawartości

The Shine - malowanie oraz patynowanie obuwia


arsen

Rekomendowane odpowiedzi

@arsen szczere gratulacje! Pokazujesz jak solidną pracą można wysoko zajść. Jedne z kolejnych z pewnością będą moje :)

PS. Nie będę ukrywał że w mojej subiektywnej ocenie kolejność jest dokładnie taka jak na zamieszczonym wyżej zdjęciu co oczywiście nie zmniejsza skali sukcesu!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

@saphir.pl a propos, czy będą buty TLB do patynowania ?? :) Może wykluje się z tego jakiś projekt forumowy typu grupowe zamówienie + specjalna patyna od @arsen ?

Nie będę się wdawał w detale, ale buty do patynowania od samego początku w 95% organizujemy z myślą o Andrzeju. Obecnie zapewnić możemy 3 marki wykonane dokładnie z tej samej skóry stworzonej do patynowania:

- TLB 
- PATINE SHOES 
- YANKO

Te, które Andrzej chciał mieć od ręki, staramy się mieć:
https://patine.pl/category/patynowanie-obuwie-do-patynowania?horizontal

Niestety, utrzymywanie szerokiej oferty takich butów nie jest dobrym biznesem. Większość sklepów w ogóle w to nie inwestuje. Dlatego na razie musi to bazować na zamówieniach MTO. Obecnie najszybciej realizują się zamówienia TLB i PATINE.  Na YANKO trzeba czekać dość długo. 

Jeżeli tylko Andrzej będzie chciał taką grupową akcję wykonać, a znajdą się chętni to na pewno pomożemy. W 2015 roku grupowe zamówienie PATINExTHESHINE już realizowaliśmy i wtedy wyszło bardzo fajnie. @arsen, piłka po Twojej stronie :) 

Jak masz chęć, to możemy zebrać sugestie od forumowiczów. Ja musiałbym jeszcze zamienić kilka słów z producentami. Po uzyskaniu informacji, możemy ustalić detale i płyń chłopie na tej fali jak najwyżej :) 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Po kilku latach wraz z @saphir.pl (patine.pl) wznawiamy akcje grupowego zamówienia GMTO. Polecam nie zwlekanie na ostatnią chwilę, ponieważ ilość jest ograniczona :)

Szczegóły u przyjaciół na ich blogu

https://blog.patine.pl/kupujesz-buty-mistrzowskie-malowanie-gratis-okazja/

 

 

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Na żywo, zestaw prezentuje się zjawiskowo.
Warto było czekać.

Dziękuję Mistrzu Andrzeju.

Dziękuję też Patine.pl za to, że mogłem na spokojnie przymierzyć 18 par butów i dobrać odpowiedni rozmiar.
Haha, u mnie podobnie. Wprawdzie nie 18 a 'zaledwie' chyba 8, ale to mi bardzo pomogło oswoić się z tymi kopytami.
Ja na razie jestem na etapie uzgadniania projektu, który pewnie szybciej zobaczę tu w wersji finalnej niż u siebie w domu. Do czego zresztą po wykonaniu zachęcam Mistrza Andrzeja jeżeli tylko takie będzie życzenie.
Twój projekt bardzo ładny. Niech się nosi!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.