Jump to content
arsen

The Shine - malowanie oraz patynowanie obuwia

Recommended Posts

@lolo temat Andrzeja pojawił się w Teleexpressie oraz w lokalnej TVP3, co prawda podejście do tematu trochę po łebkach, ale było

Arsen, gratulacje, tak po prostu. Bardzo mi się twoje dzieło podoba. Gdybym miał wybierać to miałbym ogromny dylemat bo zielone też świetne.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like 1

@Pepo dziękuję za informację. Chcę wierzyć, że jest to wynik prężnego działania i wsparcia jakiego zarząd BwB udzielił Andrzejowi. 

• Like 1

Jak dla mnie to wszystkie prezentują taki sam, najwyższy poziom. Kto zwyciężył to już dzieło przypadku. Tutaj nie ma gorszej/lepszej realizacji. "Obytrzy" są świetne. @arsengratulacje za wejście na patyniarski szczyt.

• Like 1

@arsen Andrzeju gratuluję pozyskania sponsorów, a sponsorom wyczucia. Brawo Panie i Panowie. Brak wsparcia ze strony zarządu BwB dla Twojej osoby pozostawię do oceny forumowiczom, bo komentować nie ma czego. 

• Like 2
  • Upvote 1

@arsen szczere gratulacje! Pokazujesz jak solidną pracą można wysoko zajść. Jedne z kolejnych z pewnością będą moje :)

PS. Nie będę ukrywał że w mojej subiektywnej ocenie kolejność jest dokładnie taka jak na zamieszczonym wyżej zdjęciu co oczywiście nie zmniejsza skali sukcesu!

• Like 1

15 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

@saphir.pl a propos, czy będą buty TLB do patynowania ?? :) Może wykluje się z tego jakiś projekt forumowy typu grupowe zamówienie + specjalna patyna od @arsen ?

Nie będę się wdawał w detale, ale buty do patynowania od samego początku w 95% organizujemy z myślą o Andrzeju. Obecnie zapewnić możemy 3 marki wykonane dokładnie z tej samej skóry stworzonej do patynowania:

- TLB 
- PATINE SHOES 
- YANKO

Te, które Andrzej chciał mieć od ręki, staramy się mieć:
https://patine.pl/category/patynowanie-obuwie-do-patynowania?horizontal

Niestety, utrzymywanie szerokiej oferty takich butów nie jest dobrym biznesem. Większość sklepów w ogóle w to nie inwestuje. Dlatego na razie musi to bazować na zamówieniach MTO. Obecnie najszybciej realizują się zamówienia TLB i PATINE.  Na YANKO trzeba czekać dość długo. 

Jeżeli tylko Andrzej będzie chciał taką grupową akcję wykonać, a znajdą się chętni to na pewno pomożemy. W 2015 roku grupowe zamówienie PATINExTHESHINE już realizowaliśmy i wtedy wyszło bardzo fajnie. @arsen, piłka po Twojej stronie :) 

Jak masz chęć, to możemy zebrać sugestie od forumowiczów. Ja musiałbym jeszcze zamienić kilka słów z producentami. Po uzyskaniu informacji, możemy ustalić detale i płyń chłopie na tej fali jak najwyżej :) 

• Like 4

@saphir.pl pewnie, minęło już trochę czasu od ostatniego GMTO, czas upłynął ale przy okazji umiejętności raczej tylko wzrosły ;) Pora na kolejną edycją, jak będą chętni oczywiście.

• Like 7
  • Upvote 2

Właśnie analizowałem akcję z 2015 roku :) Mam kilka przemyśleń i pomysłów. 

Coś maile mi się Andrzeju od Ciebie odbijały. Jak dostałeś ostatniego, odpisz krótko i zaczniemy ustalać plan działania oraz detale. 

• Like 2