Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Saint Crispin's


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, Saint crispiny mi się podobają. 105'tki bym przytulił jak zły. 

 

[...] Bracia Kryspin i Kryspinian byli szewcami w Galii oraz jak głosi legenda, kradli skóry, aby biednym rozdawać obuwie darmo....[...]

A kuzyni Car i Rolling mogliby wziąć przykład z ancestorów i wesprzećforumowiczów BwB jakąś zniżką! Nie chcę darmo - 50% wystarczy!

 

A tu taki fajny filmik, parę tygodni temu go namierzyłem na YT.

https://www.youtube.com/watch?v=1bFt_kKwT04

 

Edit - nie widać linku do filmu, więc opiszę: 15 minut o produkcji Crispinsów - wpiszcie w YT: Saint Crispins complete process.

 

PS - Beny23, w lewym dolnym rogu Twoich zdjęć masz zawsze taką fioletowo - niebieską plamkę w kształcie trójkąta. Co to? Na początku myślałem, że to ja mam plamę na monitorze, ale plamy się nie przesuwają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Ilość zamówień rośnie a manufaktura mała ;)

Phillip lata już na trunk shows nie tylko do NYC ale w tym roku pierwszy raz jedzie do Chicago na otwarcie nowej filii Leffot w wietrznym mieście. Biznes mu się rozrósł i ciekaw jestem czy rozbuduje manufakturę w Rumunii i jak rozwiąże sprawę cenowo. Czy będzie konsekwentnie zwiększał ceny jak do tej pory przy tak dużym popycie na buty szczególnie MTO.

 

Kalendarz trunk shows Phillipa naprawdę zaskakuje:

http://www.saintcrispins.com/trunk-shows/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

@Zajac Poziomka dokładnie. Kazus Beny'ego potwierdza, że warto trochę poszukać, by znaleźć swoje kopyto. Wszyscy chyba pamiętamy zdjęcia naszego wielkoluda w Allenach Edmondsach itp., z gigantycznie rozwartą przyszwą, a tu proszę:

S. Bemer - idealne zejście przyszwy

E. Bonafe - j/w

St. Crispin's - j/w

G&G - prawie idealne

Także @Beny23 - cała przyjemność po mojej stronie.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.