Skocz do zawartości

Torba skórzana Vera Pelle


gamer7772

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu poszukuję skórzanej torby. Natknąłem się w internecie na bardzo ciekawy model, pojawiający się w wielu sklepach internetowych z galanterią skórzaną. Torba jest jednak marki no name, a jedyna informacja o niej, to fakt, że jest wyprodukowana we Włoszech , oraz , że jest ze skóry naturalnej. Napis jest po angielsku i po włosku:'Vera Pelle' i pod tą nazwą funkcjonuje dużo torebek w internecie. Pytałem się kilku sprzedawców i każdy daje mi gwarancje, że to naturana skóra licowa. Czy ktoś kiedyś miał styczność z tymi produktami? Może się wypowiedzieć o ich jakośći i czy to faktycznie jest skóra naturalna, a nie dwoina pokryta poliuteranem? Warto kupić tę torbę?
Poniżej zamieszczam link do jednej z ofert :)
http://allegro.pl/wloska-skorzana-brazowa-a4-torba-skora-na-laptopa-i5281284037.html
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.zw. torba spadochronowa. Wykłada się ją na rozłożonym spadochronie (tj. dużym kawałku tkaniny ze sznurkami przyszytymi do rogów) w turystycznym miejscu, a jak przechodzą policjanci, to się taki spadochron zwija w mgnieniu oka, pociągając za sznurki :).

 

Też mam takie wrażenie. To powiedziawszy, moja znajoma kupiła sobie kilka lat temu torebkę u spadochroniarza za kilkanaście EUR, do tej pory ma i nie narzeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.zw. torba spadochronowa. Wykłada się ją na rozłożonym spadochronie (tj. dużym kawałku tkaniny ze sznurkami przyszytymi do rogów) w turystycznym miejscu, a jak przechodzą policjanci, to się taki spadochron zwija w mgnieniu oka, pociągając za sznurki :).

 

Też mam takie wrażenie. To powiedziawszy, moja znajoma kupiła sobie kilka lat temu torebkę u spadochroniarza za kilkanaście EUR, do tej pory ma i nie narzeka :)

Nie wiesz, czy to faktycznie jest skora licowa, czy po prostu dwoina pokryta sztucznym materiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.