Skocz do zawartości

Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny


ZackRoman.com

Rekomendowane odpowiedzi

@Servetch -krótkie? Rozmiar 46 ma 99 cm bez kołnierza. To przy średnim wzroście prawie do kolan - na tle rodzimej produkcji to żadną miarą nie jest krótko. Ale na  pewno nie są za długie ;) 

Zresztą już jutro sam się przekonam.

@Xune - dobra informacja, że tkanina jest solidna - bo mam nadzieję, że Ulster jest płaszczem rzeczywiście zimowym - i na dobrych kilka sezonów.

A płaskość/ciasność kieszeni mnie akurat cieszy, bo nie zaburzają linii, no i bardziej eleganckie (że tak to nazwę). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Servetch napisał:

Taki płaszcz aż prosi się o długość poniżej kolan.

Oceniasz długość względem czego, bo jeśli wg zdjęć Pana Romana to o ile wiem kolekcja została uszyta dłuższa niż był prototyp i płaszcze są dłuższe ... choć dla mnie mogłyby być właśnie krótsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, gajdowskip napisał:

Zamówiłem, ale zapytam: czy ten płaszcz nada się na lekką zimę, czy jest typowo jesienny i w okolicach zera stopni lepiej o nim zapomnieć?

W okolicach zera będzie ok pod warunkiem, że będziemy mieć też na sobie marynarkę i lekki sweter. Bez nich może być chłodno. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, tkowalcz napisał:

Jutro odsyłam za mały na mnie rozmiar 50 (niebieski płaszcz). Więc jak ktoś nie zdążył to pewnie będzie miał ponowną okazję.

Będziemy mieć dostępną jeszcze jedną sztukę w rozmiarze 52. Zarezerwować na wymianę?

Łukasz Włodarczyk
ZACK ROMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nowość. Nie zatrzymujemy się, a wręcz dopiero rozpędzamy :)

2693.png  KURTKA BOSMANKA  2693.png

https://zackroman.com/granatowa-bosmanka

Jest praktyczna i komfortowa, jak kurtki sportowe. Ale ma niemożliwy do podrobienia, klasyczny, szorstki styl. Wyrazisty charakter, angielska wełna, klasyczny krój.

Granatowa bosmanka - navy peacoat.jpg

Bosmanka - kurtka marynarska.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Servetch napisał:

Zastanawiam się, czemu informacje o nowych produktach trafiają do internetu z takim opóźnieniem.

Najbardziej niecierpliwych zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego :)  Postanowiliśmy odsłaniać kolekcję krok po kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Sklep Szarmant napisał:

Najbardziej niecierpliwych zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego :)  Postanowiliśmy odsłaniać kolekcję krok po kroku.

Mnie ta metoda nie przekonuje, bo gdybym z góry wiedział, jakie będą wszystkie modele - to mógłbym racjonalnie zaplanować zakupy i nastawić się np. na bosmankę od was, a nie - dajmy na to - od Bytomia.

Wasza metoda mnie wręcz trochę zniechęca, bo licząc na to, że kolejny model będzie ciekawszy - w sumie nic nie kupię. Albo kupię a potem będę wymieniał.

Ja rozumiem wasz punkt widzenia - limitowana seria ma zachęcić klienta do szybkiego kupna - a gdy będzie zadowolony - to do zakupu kolejnego modelu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy promocję Black Friday! Duża część naszej kolekcji została przeceniona o 20%.

Kilka przykładowych produktów:

a) szaliki z wełny są w cenie 159 zł (zamiast 199)

b ) rękawiczki z jelenia są w cenie 239 zł (zamiast 299)

c) poszetki wełniane z Macclesfield są w cenie 119 zł (zamiast 149)

W tym roku promocja dotyczy także ubrań z kolekcji ready to wear. Sprawdź nasze garnitury, kamizelki, spodnie i marynarki . Oferta -20% dotyczy również koszul :)

Promocja trwa tylko do niedzieli!

black friday.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, irys napisał:

IkxRoBk.png?1

 

Nieładnie tak robić ludzi w konia.

Nikt nikogo w konia nie robi. Warianty (czytaj rozmiary) miały ustawioną cenę ręcznie i właśnie ręcznie je poprawiamy (czytaj obniżamy). Proszę o cierpliwość. Tych produktów trochę mamy w sklepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawk napisał:

Niektóre koszule jak np. biała lniana BD była w przecenie 299 zł, z okazji BF jej cena wzrosła do 312 zł ciekawe...

Promocja zakończyła się na początku tego tygodnia. W tej chwili obowiązuję nowa promocja -20%. Nie bardzo wiemy co w tym dziwnego. Systemy promocyjne w sklepie podlegają po prostu zmianom, a cen trwale nie obniżamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest ostatni dzień Black Weekend! Ceny na większość produktów poszły w dół o 20%!

a) portfele samochodowe - 119 zł (zamiast 149)

B)swetry merino - 239 zł (zamiast 299)

c) buty oksfordy - 792 zł (zamiast 990)

W tym roku promocja dotyczy także ubrań z kolekcji ready to wear. Sprawdź nasze garnitury, kamizelki, spodnie i marynarki. Oferta -20% dotyczy również koszul :) Wróciły do kolekcji: biała OCBD i kratka Księcia Walii.

Promocja trwa tylko dzisiaj (do niedzieli 26.11) do 23:59!

tygrysy-cover.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZackRoman.com changed the title to Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.