Skocz do zawartości

Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny


ZackRoman.com

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatniej chwili doszły do nas długie skarpetki z wełny. Doskonały pomysł na prezentowy last minute. Skarpetki dobrze wchłaniają wilgoć i oddychają nawet w bucie. Wełna sprawia, że idealnie nadają się na jesień i zimę. Nasze podkolanówki sięgają pod kolano. Osobie noszącej taki fason nie grozi, że spod nogawki będzie wystawać goła łydka.

 

Uprzedzamy głosy krytyczne. Skład to 85% wełny i 15% nylon. Nylon (inaczej poliamid) znajduje się tylko w strefie palców i pięty, dzięki temu skarpety są wzmocnione w miejscach najbardziej narażonych na przetarcia. Nie wpływa to w żaden sposób na komfort użytkowania czy pocenie się stopy - przedłuża to żywotność skarpetek.

 

http://bit.ly/podkolanowki

 

Specjalna promocja do 31.12.05. W oczekiwaniu na zimę:

 

Przy zakupie dwóch par podkolanówek, trzecia o wartości 49 zł gratis. Kod rabatowy: podkolanowki49. W przypadku zakupu czterech, dwie kolejne gratis. Kod rabatowy: podkolanowki98

 

Przy zakupie dwóch par skarpet, trzecia o wartości 39 zł gratis. Kod rabatowy: skarpetki39. W przypadku zakupu czterech, dwie kolejne gratis. Kod rabatowy: skarpetki78

 

PS. Zamówienia opłacone do jutra (23.12) do 13 (lub za pobraniem) wysyłamy tego samego dnia. Dojdzie jeszcze pod choinkę ;)

post-7830-0-31731100-1450820390_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy poszetki z Macclesfield w motyw zwierzęcy będą jeszcze w sprzedaży? Zagapiłem się :(.

 

Będą, ale daty pojawienia się w sklepie nie jestem w stanie powiedzieć. Mam łamigłówkę jakie wzory, kolory i obszycia wybrać ;)  RZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Miło mi poinformować, że uruchamiam nowy projekt koszulowy: Tab Collar. Mam nadzieję, że także użytkownikom forum przypadnie do gustu. Więcej informacji w bardzo szczegółowym wpisie na blogu na temat koszul tab collar. Przedsprzedaż trwa do 14 lutego.

 

W telegraficznym skrócie:

 

1) Wydłużone wyłogi

2) Mankiet koktajlowy

3) Płaska plisa

4) Perłowe guziki

5) Lilijka (kurza stopka)

6) Twill 140/2 x 140/2

 

Koszule są oczywiście do kupienia w moim sklepie internetowym.

 

RZ

 

post-7830-0-56954300-1454611654_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sposobu i stopnia taljowania koszul tab collar , w wersji slim .

 

Nie rozumiemy do końca pytania. Koszule slim fit są taliowane na etapie produkcji. Wymiary są podane w sklepie w karcie produktu każdej naszej koszuli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • ZackRoman.com changed the title to Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.