Skocz do zawartości

Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny


ZackRoman.com

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.05.2017 o 21:30, metius napisał:

Czy planujecie, już pod nowym szyldem, uzupełnienie rozmiarówki "szarmantowych" koszul (np. Zefir II)?

Zefir II nie będzie kontynuowana. Pojawi się biały Zefir I w nowej wersji z włoskim kołnierzykiem i dwufunkcyjnym mankietem. Wkrótce trafi do nas nowe odszycie białych koszul tab collar i pin collar. Pink stripe OCBD pojawi nieco później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej wersji sklepu nie zawsze teraz podane jest pochodzenie tkaniny przy koszulach ani np czy ma kieszonkę czy nie i czy ma zaszewki czy nie (a są inne tabele rozmiarów wówczas).

Czy wróci do oferty koszula chambray?

Kiedy będą wysyłane kapelusze z preorderu bo o ile pamiętam to miała być druga połowa maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, FONos napisał:

W nowej wersji sklepu nie zawsze teraz podane jest pochodzenie tkaniny przy koszulach ani np czy ma kieszonkę czy nie i czy ma zaszewki czy nie (a są inne tabele rozmiarów wówczas).

Czy wróci do oferty koszula chambray?

Kiedy będą wysyłane kapelusze z preorderu bo o ile pamiętam to miała być druga połowa maja?

Tkaniny są zawsze najwyższej jakości, aktualnie od producentów z Włoch i Szwajcarii.

Żadna z koszul nie ma zaszewek. Kieszonkę ma wyłącznie white oraz blue ocbd's.

Chambray na razie nie wróci do oferty.

Kapelusze wysyłamy jutro/pojutrze.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, metius napisał:

Czy jest jeszcze szansa załapać się na preorder popover'a? Na Waszej stronie jest podany termin 28 maja, ale nie ma blokady składania zamówienia...

Kod jeszcze działa (ale już końcówka), więc zapraszamy do zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Światowy Dzień bez Krawata! Wyjątkowo dziś możecie nie założyć krawata, ale przecież rok ma 365 dni 1f642.png Co w pozostałe 364?
Z tej okazji mamy dla Was super niespodziankę 1f929.png1f929.png1f929.png
Wszystkie krawaty w Zack Roman kupicie z rabatem -20%!
27a1.png➡️27a1.png➡️27a1.png➡️bit.ly/zackties
Kod rabatowy: BEZKRAWATA
Promocja ważna tylko dzisiaj! (I tym razem faktycznie tylko dzisiaj, kod ważny do 23:59!)

654e1c4677c805eba493eac5bc5c830090cbefdc.jpeg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gregoris napisał:

Witam serdecznie

nie działa już kod zniżkowy dla forumowiczów, a także dodanie do newlettera wcześniej 10% a teraz 5% też nie generuje kodu, czy to jakiś błąd

podrawiam

Kod: butwbutonierce  -  5% zniżki dla forumowiczów już działa. Zapraszamy do zakupów.  Kody za dodanie do newslettera generujemy raz w tygodniu (nie łączą się z innymi kodami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba nie są generowane (lub nie były), rejestrowałem się 15 maja i nic nie otrzymałem, po czym ponownie 17 i taki sam efekt. Niewątpliwie skusiło mnie atrakcyjne 10% rabatu. Poza tym nie otrzymuję newslettera mimo potwierdzenia - czy jest on wysyłany?

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, gregoris napisał:

Niestety chyba nie są generowane (lub nie były), rejestrowałem się 15 maja i nic nie otrzymałem, po czym ponownie 17 i taki sam efekt. Niewątpliwie skusiło mnie atrakcyjne 10% rabatu. Poza tym nie otrzymuję newslettera mimo potwierdzenia - czy jest on wysyłany?

pozdrawiam serdecznie

Proszę sprawdzić skrzynkę spam. Jeśli nie ma w niej naszych maili newsletterowych prosimy o kontakt na info@zackroman.com

PS 10% rabatu nie było nigdy oferowane za zapisy do newslettera. To zawsze było i jest 5 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszej ofercie pojawiły się nowe knity zakończone trójkątnie. Zdarzało się, że klientom bardzo podobały się knity ale nie odpowiadało im zakończenie prostokątne. Na wasze prośby zrobiliśmy więc trójkąta. Inny zarzut był taki, że są zbyt wąskie. No to teraz mamy szer 8 cm.  To chyba najszersze knity na rynku :)

PS Zielony jest obłędny!

27a1.png➡️bit.ly/zackknits

kni.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Sami nie wierzymy, że to się dzieje, ale w końcu zapraszamy Was na otwarcie nowego butiku przy ul. Niecałej 7 w Warszawie!
Oficjalne otwarcie odbędzie się dzisiaj, 24 czerwca (sobota) w godz. 15.00–20.00. Możecie przyjść o dowolnej porze – będziemy na Was czekać.

Z okazji otwarcia przygotowaliśmy kilka atrakcji.
1) Pierwsze 100 osób otrzyma od nas prezenty niespodzianki.
2) Będziecie mogli uzyskać rabat 20% na cały asortyment ready to wear.
3) Mamy też konkurs: cztery osoby, które opublikują w swoich kanałach social media najciekawsze zdjęcie z wydarzenia (pamiętajcie o hashtagach #Niecala7 #nowybutik #naturalnetkaniny – tak znajdziemy Wasze zdjęcia), otrzymają bon w wysokości 500 zł na zakupy w naszych sklepach.

Do zobaczenia przy Niecałej 7!

Więcej szczegółów w wydarzeniu na FB: https://web.facebook.com/events/1202619723182825

P.S. Jeśli nie pasuje Wam data, to zapraszamy w innym terminie. Jesteśmy już normalnie czynni (pon.- pt: 11.00 - 19.00; sob: 11.00 - 15.00)

zaproszenie2.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś dotarł do mnie zamówiony popover. Jestem zachwycony materiałem. Niby jest to mieszanka lnu i bawełny ale jest tak miękka, lejąca, przyjemna w dotyku, że nic nie wskazuje na obecność lnu. Przy tym niesamowicie przewiewna i lekka. Mi przypomina raczej dzianinę. Naprawdę jestem pod wrażeniem tej tkaniny :) Do tego usztywniany kołnierzyk co przy lnianych koszulach też raczej rzadkość. Tak więc nawet opóźnienie w dostawie nie jest wstanie zepsuć wrażenia jakie na mnie zrobiła ta "poszula" :) Gratuluję tego projektu!

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2017 o 18:40, arekx napisał:

Ciekawe dlaczego przy niektórych koszulach w ogóle nie ma metek "producenta". Konkretnie koszula z materiału zefir. Potem się zastanawiam od kogo to ;-)

Przepraszamy za brak wszywki. Możemy dosłać lub doszyć. W czasie rebrandingu pojawiły się pewne zawirowania z metkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZackRoman.com changed the title to Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.