Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pączkują te blogi... :-). W sumie macaroni też uczył się razem z czytelnikami, ale to miało swój urok i czasy były pionierskie ;-), a teraz wiemy, że nawet nielubianego na forum windsora też można ładniej zawiązać. Zwłaszcza że autor wpisu twierdzi: "Nie czekajcie na ostatnią chwilę, by zawiązać krawat, bo nie zawsze udaje się to zrobić od razu, a pośpiech tego nie ułatwia."

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba RoT powinno uważniej wybierać partnerów...

Popieram. W ten sposób raczej robicie sobie antyreklamę, niż reklamę (a przynajmniej na tym forum). 

 

 

 

nawet nielubianego na forum windsora też można ładniej zawiązać

Ja tam bardzo lubię windsora, ale rzadko kiedy mi pasuje (na ogół nie noszę zbyt formalnych zestawów). Piękne windsory można obejrzeć w Bondach z Craigiem. Ale żeby uzyskać taki węzeł krawat z RoT może nie wystarczyć (przy całej mojej sympatii dla tego projektu, trzymam za Was kciuki).

 

Krawaty RoT, oceniając tylko po zdjęciach, przypominają mi krawaty z Marks and Spencer - niedrogie, ale ładne i wiążące się bardzo przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isotonie, jest jakieś podobieństwo do M&S (mam krawaty obu marek).

 

Nie nam się na marketingu, ale zastanawiam się, czy taki Pan Grono nie dociera przypadkiem do szerszego grona odbiorców niż forum. Myślę też, że wśród odwiedzających jego bloga więcej jest takich, których oferta RoT żywo zainteresuje, niż na forum. Spora część forumowiczów mierzy jednak w wyższą półkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pan Grono", który cyt. "Tenże blog jest dla mnie odskocznią od tematyki fitness oraz możliwością zaprezentowania się nie w stroju sportowym, który noszę na co dzień w pracy trenera osobistego, ale w czymś bardziej eleganckim, w którym czuję się dużo bardziej dorosły." ...facet skończył 30.... i ma na FB nie całych 900 obserwujących. Myślę, że jego przekaz jest miażdżący, w porównaniu do siły tego forum....

 

... a temat się robi trochę na inny wątek... (praktykowane ostatnio zasady współpracy blogerów z "markami" - wygląda to fatalnie z punktu widzenia potencjalnego czytelnika/klienta)... ale w nawiązaniu do RoT, którą wykreował nasz forumowicz, przez co ma wiele naszej sympatii i wsparcia, skojarzenie "fatalny bloger" może przenieść się na "fatalne produkty"... i co to za reklama? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem ostatnio krawat RoT, i o ile za pierwszym razem miałem problem z utrzymaniem łezki, którą musiałem co chwila poprawiać (chciałem uzyskać węzeł symetryczny i wypchnąć łezkę na środek), o tyle za drugim razem, zawiązany bardziej nonszalancko krawat bez zarzutu utrzymał łezkę przez cały dzień. Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem krawat od RoT i wielkie zaskoczenie, oczywiście na plus!

 

Wysyłka ekspresowa (poprosiłem w komentarzu) i na następny dzień krawat był już u mnie. Zapakowany pięknie w grube tekturowe pudełko oraz papierową folię. Dokumenty ( faktura) również zapakowane dodatkowo w brandowaną kopertę RoT.

 

Olbrzymi plus za jakość wysyłki a sam krawat też b.dobrej jakości. Powiem, ze jest to półka wólczanki tylko za lepszą cenę. Niestety nie zauważyłem, ze krawat ma 8 cm szerokości i muszę się do niego chyba trochę przekonać ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olbrzymi plus za jakość wysyłki a sam krawat też b.dobrej jakości. Powiem, ze jest to półka wólczanki tylko za lepszą cenę. Niestety nie zauważyłem, ze krawat ma 8 cm szerokości i muszę się do niego chyba trochę przekonać ... :)

 

Wujekrada, dziękujemy za miłe słowa.

Ad szerokości krawata - który dokładnie krawat kupiłeś, zaraz (OK, może nie zaraz ponieważ dochodzi już północ:) zmierzymy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi zapewne o niedostateczną szerokość.  

 

Ponieważ szerokość jest poruszana ponownie na forum, zmierzyłem krawat, który mam dziś na sobie i ten egzemplarz ma ponad 8 cm (przy maksymalnym naciągnięciu centymetra wynik był o 1 mm niższy ale nadal powyżej 8 cm).

*Proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o foto, wykonane komórką.

 

Mamy też jednak sztuki nieznacznie węższe niż 8 cm, nie da się wyprodukować setek krawatów ręcznie o idealnie równych wymiarach.

Planujemy w przyszłości nieznacznie poszerzyć nasze krawaty (zarówno w najszerszym miejscu jak i wyżej, aby wszędzie nabyły kilka dodatkowych milimetrów).

 

post-7808-0-72896100-1453479970_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A więc:

 

Jako że zająłem 3 miejsce w konkursie organizowanym przez RoT, mam możliwość zapoznania się z produktami tej firmy. Jeden podarek zostawię sobie (są to spinki), drugi powędruje do kolegi. Do rzeczy: Otwieram przesyłkę, patrzę, eleganckie opakowanie (pierwszy+). W środku całkiem ciekawie (nie spotkałem się z czymś takim) zapakowany krawat i eleganckie pudełeczko na spinki. Dodatkowo 'przyjemna' karta z podziękowaniem za zakup i wizytówka. Klasycznie i nowocześnie, aż zbyt dobrze (drugi +) i powoli zaczyna mi się coś nie zgadzać. Rozwijam, patrzę i jestem jeszcze bardziej zdziwiony (trzeci +). Strona www przekłamuje i przerysowuje wygląd produktów (pierwszy -). Krawat, w rzeczywistości pół błysk / pół mat, na stronie błyszczy. Kolory są tam jakby zbyt nasycone (mam skalibrowany monitor całkiem solidnie odzwierciedlający te wszystkie gamma/rgb/itd, nie do końca się na tym znam, ale wiem że tak jest). Moim zdaniem cała prezentacja produktów na stronie www jest nietrafiona i można zrobić to inaczej/lepiej (drugi -). Moje pierwsze wrażenia ze sklepem online były raczej na zasadzie "tani sklep z tanimi krawatami", a biorąc pod uwagę cenę produktów, mogę mieć zastrzeżenia jedynie do szerokości krawata (przydałoby się dodatkowe 0,5cm-1cm, trzeci -). 

 

Spinki (jedwabne, granatowo-bordowe) ładne, idealnie dla mnie, bo nie są mocno 'oficjalne' (nie przepadam za spinkami w całości srebrnymi, złotymi, czy z jakimś tworzywem lub kamieniem), a jednocześnie nie powstydzę się ich nawet na uroczystych spotkaniach (czwarty +). Zastanawiam się tylko, z jakiego tworzywa są one wykonane?

 

Myślę, że właściciele projektu powinni przełożyć wszystko to, czym dysponują poza stroną www (nazwijmy to ogólnie "wyczuciem estetycznym"), właśnie na stronę www, aby mniej klientów było zdziwionych, tak jak ja dzisiaj. Chyba, że to przemyślana strategia i tak ma to działać, na zasadzie - "Ty, widziałeś te krawaty Republic of Ties?" "Widziałem, ale to co widziałem na stronie www nie zachęca mnie specjalnie do zakupów"; "Co Ty, na żywo jest 100x lepiej. Kup to się przekonasz".  

 

Może warto przyoszczędzić na opakowaniu, foliach, kartach z podziękowaniami i dzięki temu wcisnąć inne wkłady / podszewkę w te krawaty. Efekt mógłby być niezły. 

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, dzięki za recenzje i za docenienie "wyczucia estetycznego":)!

 

Mam nadzieję, że spinki będą się godnie prezentować w Twoich mankietach i że kolega Michał, będzie zadowolony z krawata!

 

Nad stroną będziemy pracować, już się znacznie zmieniła od momentu kiedy ruszyliśmy z projektem 2,5 miesiąca temu i w planie są dalsze zmiany.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.