Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza kolekcja znacznie się rozrosła (przynajmniej dla nas jest to "znacznie"J).

Przyjechały nowe krawaty:

- w grochy (miedzy innymi duże różowe grochy na niebieskim tle)

- w kropki

 - w kwiaty

- skutery w wersji czerwonej

- kotwice

- anioły

- paski

- krawat jednolity niebieski w jodełkę

 

Nie chcę zarzucać wątku nadmiarem materiału graficznego, dlatego pokazuję tylko krawat w kotwice (ukłon w stronę Swordfishtrombone – miałeś przeczucie wpisując propozycje wzorów, kotwice były już w drodzeJ) i krawat jednolity w jodełkę.

Pozostałe można zobaczyć w jednym miejscu na naszym FB Page.

https://www.facebook.com/republicofties/?ref=bookmarks

oraz na stronie w poszczególnych kategoriach

post-7808-0-05829000-1449225919_thumb.pn

post-7808-0-58456000-1449226819_thumb.pn

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz nowy (docelowy) tipping. Jestem ciekaw czy masowy odbiorca w ogóle zwraca uwagę na ten szczegół...

 

Jako przykładowy przedstawiciel grupy konsumenckiej "masowy odbiorca" mogę potwierdzić, że zwracam uwagę na tipping, a moje koleżanki w pracy z zainteresowaniem oglądają krawaty z ciekawymi "rewersami"  ;-)

Wasz tipping mi się podoba, ale nie obraziłbym się na kontrastowe kolory w niebieskich i granatowych krawatach.

 

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info zwrotne Panowie!

 

Wojvv - nasza podszewka jest granatowa, aby była spójna z pozostałymi elementami marki (granatowe logo, pudełko, brand label, care label, etc). Ale ciekawy pomysł, pomyślimy, nawet już mam jedne pomysł:) 

 

Wiecie co jest fajne we własnym biznesie? Że samemu o wszystkim się decyduje (ja akurat mam wspólnika, ale dobrze się dogadujemy) i można zrobić wiele fajnych rzeczy i tak jak się chce je zrobić, bez procedur, biurokracji, przetargów, parafek 10 ważnych ludzi itp.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Mamy taki krawat  w ofercie. Na marginesie - nazwaliśmy go „Anioły” ale nie jesteśmy do końca przekonani do tej nazwy, nawet na FB dziś pytamy czy ktoś ma lepsze pomysły.

 

Natomiast do Was mam pytanie, czy taki wzór jakby to powiedzieć – trzyma poziom? Zastanawialiśmy się dość długo nad nim i postanowiliśmy spróbować, jednak wątpliwości pozostały.

 

Ps. Kobietom się podoba , co jest pewną (a nawet ważną) wskazówką na tak.

 

post-7808-0-22791000-1449844968_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę takie wrażenie, że wzory są odzwierciedlone w zbyt dużej skali. Zbyt oczywiste i zbyt widoczne (m.in. "anioły", kotwice, skutery). W mojej opinii, cały czar polega na pewnym "ukryciu" wzoru, tak aby z większej odległości było widać jedynie deseń, a szczegół ujawniał się dopiero z bliska.  

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie OK. Sylwetka "aniołka" przypomina malowane na alianckich samolotach godła wzorowane na pin up girls. Ja również nie widzę dla niego zastosowania dla siebie ale dlaczego przedsiębiorcy z Republic of Ties nie mieliby sprawdzić jaka będzie reakcja rynku na tak oryginalny produkt?

Może to będzie strzał w dziesiątkę?

Pozdr

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uzupełnieniu mojego poprzedniego posta proponuję rozważyć wprowadzenie na Waszych nowych krawatach podobnej tematyki jaką z powodzeniem sprzedają (w wersji casualowej - np. na T-shirtach) firmy redisbad.pl., surgepolonia.pl, itp. Te sklepy internetowe mają podobno po kilkaset transakcji dziennie, co pokazuje jaka jest skala zainteresowania taką tematyką.

Ja sam chętnie kupiłbym np. krawat z miniaturkami polskich orłów, herbem Lwowa, godłami polskich dywizjonów lub odznakami pułkowymi, ciekawie zaprojektowanymi graficznie sentencjami w rodzaju "Amor patriae nostra lex", "Aurum auro addimus", "volenti non fit iniuria", "manners maketh man", itp.

 

Pozdr

wojvv

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojvv, ciekawe pomysły, 

Jestem też ciekaw jak wygląda w takim przypadku sprawa praw autorskich, muszę to zbadać. 

 

Tymczasem własnie dotarły teriery w drugiej wersji kolorystycznej i kilka krawatów jednolitych w ciekawych odcieniach (nie wiem czy koledzy z forum noszą krawaty jednolite, nie przypominam sobie,abym widział w jakichś stylizacjach...). 

 

 

post-7808-0-56691800-1450052759_thumb.jp

post-7808-0-34555400-1450052809_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swordfishtrombone

 

Satynowe krawaty mamy w paski (3 szt), natomiast do jednolitych z satyny na razie się nie przekonaliśmy ale mamy wszystkie 3 kolory, które wymieniłeś, (wzór w jodełkę), plus bardzo fajny odcień różu.

http://republicofties.com/pl/c/Krawaty-jedwabne-jednolite/24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojvv, ciekawe pomysły, 

Jestem też ciekaw jak wygląda w takim przypadku sprawa praw autorskich, muszę to zbadać. 

(...)

 

Przypuszczam, że się nie do końca zrozumieliśmy?

Nie mam na myśli kopiowania wzorów tych firm a tylko podobną tematykę. Jakoś nie wyobrażam sobie kogoś noszącego krawat np. z szarżą husarii na całej powierzchni ;-)

A może się mylę i wtedy można pomyśleć o nawiązaniu współpracy z tymi firmami i np. wspólnej sprzedaży takiej kolekcji.

 

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile do czasu powstania takiej kolekcji (o ile w ogóle by miała powstać) pojęcie 'patriotyzmu' nie zostanie najpierw ostatecznie zawłaszczone i obrzydzone dużej części potencjalnych klientów. Ja osobiście dziś wzbraniałbym się z użyciem takowego, aby nie trafić do szufladki 'obozu Polaków lepszej kategorii' - w biznesie niczego dobrego to nie przynosi. Poza tym zawsze uważałem, że patriotyzm to postawa, a nie obnoszenie się z symbolami.

Włosi mają dwie firmy, które wykorzystują symbole militarne i narodowe z dobrym rezultatem.Nieraz zastanawiałem się nad zakupem polówki ale po głębszym namyśle zawsze przychodziła chwila refleksji,że kiepski ze mnie Italiano:)

http://www.marinamilitare-sportswear.com/

http://www.aeronauticamilitare-collezioneprivata.it/portal/

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.