Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do knitów o szerokości 8 cm - kupiłem chyba mniej więcej takiej szerokości w Bytomiu jakieś 3 lata temu. Szczerze mówiąc węzeł jest dość koszmarny - bardzo gruby i pękaty, nawet po mocniejszym ściśnięciu wygląda tak sobie. Ostatnio kupiłem 6 cm knity od RoT i wyglądają znacznie zgrabniej (szykuję się do napisania recenzji, narazie testuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie opcji 2 - ja jestem przeciw bordo, ciemnym zieleniom, pomarańczom, fioletom, żółciom i turkusom :)

Bo jestem jasnym blondynem :)

Poza tym borda i podobne kolory jakoś mi bardziej pasują do klubowych krawatów jedwabnych.

Optuję za pasami (może lepiej poziomymi, bo to jest osadzone w stylistyce krawatów dzierganych) w uniwersalnej kolorystyce niebiesko-jasnogranatowej. Można też użyć koloru szarego lub gołębiego. Ale żeby były tylko dwa kolory, bez pstrokacizny.

Układ pasów taki, jak w propozycji Wodza - szerokie i wąskie.

Pewnie mój "banalny" pomysł będzie w mniejszości... ;)

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy:

1. Proponuję aby zgłaszanie pomysłów na wzór dot. knita w pasy zakończyć jutro do końca dnia tj w czwartek o 23:59.

2. W pt przejrzę i podsumuję propozycje i zobaczymy, ile ich mamy i które propozycje zebrały najwięcej zwolenników

3. Punkty reputacji pod postami z propozycjami, będę liczył jako oddane głosy na daną propozycję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się pomysł Miro - myślałem, że w grę wchodzi tylko granat i bordo, b te kolory RoT ma już "sprawdzone".

W takim razie podsumuję "moją wizję", żeby można ją było poddać pod głosowanie:

-granatowy knit w wąskie jasnoniebieskie poziome paski (proporcje jak na zdjęciach, tak *na oko* 3-4 cm granatu i 1 cm jasnego paska),

-jeśli kolor jasnoniebieski nie wchodzi w grę, niechby go zastąpił bordowy.

Za wzór podaję (zamiast pomarańczowego jasnoniebieski):

Mantieqingway-Men-s-Suits-font-b-Knit-b-

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfishtrombone napisał:

Podoba mi się pomysł Miro - myślałem, że w grę wchodzi tylko granat i bordo, b te kolory RoT ma już "sprawdzone".

W takim razie podsumuję "moją wizję", żeby można ją było poddać pod głosowanie:

-granatowy knit w wąskie jasnoniebieskie poziome paski (proporcje jak na zdjęciach, tak *na oko* 3-4 cm granatu i 1 cm jasnego paska),

-jeśli kolor jasnoniebieski nie wchodzi w grę, niechby go zastąpił bordowy.

Za wzór podaję (zamiast pomarańczowego jasnoniebieski):

Mantieqingway-Men-s-Suits-font-b-Knit-b-

Taki układ właśnie mam na myśli :) Granat (lepiej jaśniejszy, ale przygaszony - bez domieszek fioletu, turkusu itd.) + paski niebieskie (ewentualnie średnio-ciemno-szare czy gołębie).

Albo odwrotnie - niezbyt jasny niebieski + paski granatowe.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Miro napisał:

Taki układ właśnie mam na myśli :) Granat (lepiej jaśniejszy, ale przygaszony - bez domieszek fioletu, turkusu itd.) + paski niebieskie (ewentualnie średnio-ciemno-szare czy gołębie).

Albo odwrotnie - niezbyt jasny niebieski + paski granatowe.

Granat będzie taki http://republicofties.com/pl/p/Krawat-knit-jednolity-granat/151 i tego nie zmienimy :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Jeśli chcemy wykonać coś w innym kolorze niż obecnie u nas dostępne granat i bordo, jest to możliwe, jednak wiąże się to z przedłużeniem projektu. Naszą praktyką jest zawsze sprowadzanie i testowanie próbek materiałów / kolorów, zanim przystąpimy do wykonywania z nich konkretnych produktów.

 

Czekamy na dalsze głosy - w przypadku gdy zwycięzy projekt pasów z innych kolorów niż  nasz obecny granat i bordo, sprawdzimy dostępność próbek, zamówiemy je, obejrzyy i pokażemy zdjęcia na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak widzę zdecydowanie zwyciężył układ pasów poziomy.

Mamy dwie opcje

1. Nasz granat i nasze bordo -> projekt przeprowadzimy wględnie szybko, prawdopodobny czas dostarczenia knitów to maj.

2. Inne kolory, jak widzę najbardziej popularna opcja to granat i niebieski (ew. szary/gołębi)/. W tym przypadku projekt wymaga od nas sprowadzenia próbek materiałów i oceny kolorów w realu -> projekt potrwa dłużej ale jest do wykonania.  

 

Prosze o Wasze głosy, w przypadku gdy głosujecie na opcję nr 2, podajcie od razy kolory

a] granat z niebieskim

b] granat z szarym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pasy granat i bordo to pewniaki:)

Do niedzieli do końca dnia zbieramy zapisy, nastepnie przystąpimy do realizacji. 

Jeszcze kwestia szerokości pasów. @swordfishtrombone złożyl propozycję "3-4 cm granatu i 1 cm". Wg mnie optymalnie byłoby 4cm granatu i 0,8-1cm bordo (ten cienszy pasek dla mnie bardziej cieszy oko, gdy jest dość cienki).

 

Przygotujemy wizualizację (w terminie późniejszym).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Republic of Ties napisał:

Jeszcze kwestia szerokości pasów. @swordfishtrombone złożyl propozycję "3-4 cm granatu i 1 cm". Wg mnie optymalnie byłoby 4cm granatu i 0,8-1cm bordo (ten cienszy pasek dla mnie bardziej cieszy oko, gdy jest dość cienki).

Mi się podoba właśnie gdy pasek jest cienki jak zdjęciach które zamieszczał ze dwie strony temu @swordfishtrombone. Krawat mi się podoba ale póki co myśle do czego go założe hmmm mam nadzieje że do marynarek w krate księcia walii  się nada musze to przemyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.