Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Jeżeli zbierze się kilka osób  które będą chętne na ten sam kolor knita w szerokości 8cm i z trojkątnym zakończeniem, bez wypełnienia (tak samo jak nasze obecne knity), jesteśmy w stanie to zorganizować. Kolory jakie mamy obecnie do zaoferowania to gnanatowy i bordowy z naszych kolekcji:

http://republicofties.com/pl/p/Krawat-knit-jednolity-granat/151

http://republicofties.com/pl/p/Krawat-knit-jednolity-bordowy/152

Czas oczekiwania bylby dośc długi ponieważ mamy już kolejke zamówień (prawdopodobnie dostawa w maju).

Cena - utrzymalibysmy cenę 89zł, jednak z uwagi na większe zapotrzebowanie na materiał, na ten krawat nie byłaby stosowana znizka BwB 10%. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja taki pasiasty chcę. W sprawie kierunku pasów się dostosuję, podobają mi się oba rozwiązania (pasy poziome może bardziej charakterystyczne dla knitów i bardziej oryginalne, ale na trójkątnym zakończeniu lepiej mogą prezentować się klasyczne skośne).

Proponowałbym też "rzadkie" pasy, np. w proporcji 2 jednostki granatu - 1 jednostka bordo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt ogłaszam za rozpoczęty:) Istnieje możliwość działania dwutorowo:

1.  Zbieramy chętnych na knit jednolity 8cm i z trójkątnym zakończeniem (granat lub bordo).

2. Projektujemy taki sam knit jw tylko w pasy. 

Czekamy na propozycje układu pasów do nr 2 i zgłoszenia chętnych do obu projektów.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Republic of Ties napisał:

2. Projektujemy taki sam knit jw tylko w pasy. 

Czekamy na propozycje układu pasów do nr 2 i zgłoszenia chętnych do obu projektów.

Szeroki granatowy/ciemnoniebieski (typu Reflex Blue) z czerwonymi pasami (typu Red 032) to bym się pisał. Jeszcze jakby było więcej granatu niż czerwonego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, samo to, że knit 8 cm jest oryginalne, ale poza tym 8 cm krawat w trójkątną końcówką i takim układem i kolorami pasów to najzwyklejsza rzecz na świecie. Do knita może chcielibyśmy coś bardziej casualowego, więc oryginalnego.

Jeśli można tu mówić o klasyce, to "klasyczne" paski na knitach wygladają tak:

nick-bronson-striped-knitted-ties.jpg

Ja bym za bazę naszego projektu przyjął ten ostatni (prawy dolny róg) i tylko debatował o tym, czy paski dać pod skosem, czy nie.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, swordfishtrombone napisał:

Ja bym za bazę naszego projektu przyjął ten ostatni (prawy dolny róg) i tylko debatował o tym, czy paski dać pod skosem, czy nie.

Niemal idealny z mojego opisu :-) Jakby jeszcze ten czarny-granat był ciut jaśniejszy (jak drugi od prawej na dole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bacio napisał:

Niemal idealny z mojego opisu :-) Jakby jeszcze ten czarny-granat był ciut jaśniejszy (jak drugi od prawej na dole).

Kolor będzie taki jak tego granatowego knita, który już jest w ofercie RoT (bordo też).

3 minuty temu, Wodzu napisał:

Poziomie pasy na zakończonym trójkątnie knicie moim zdaniem nie wyglądają źle:

Mantieqingway-Men-s-Suits-font-b-Knit-b-

Mnie się też taki właśnie najbardziej podoba.

W sali klubowej już ruszyły zapisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na ścieg zygzakowy (oczywiście jeżeli istniałaby taka opcja, bo to pewnie takie moje pobożne życzenie)? Nie wiem, na ile by to było wykonalne w przypadku RoT, ale wygląda ciekawie i moim zdaniem dodaje dzierganemu krawatomi lekkości, dzięki czemu lepiej będzie wyglądał w cieplejsze pory roku.

Coś w ten deseń:

shibumi_knit_tie--i2u594w9hc_s1500x0_q80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa, pisałbym się na któryś z tych trzech knitów, bo ładne i rzadka okazja, a z drugiej strony nie mam zupełnie pomysłu, który wybrać... Ktoś bardziej obeznany z tematem jest w stanie wygłosić elaborat o przewagach pasiastego/bordowego/granatowego nad pozostałymi? I czy będzie przy tym zamówieniu forumowym możliwość jeszcze do tego wyboru długości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wodzu napisał:

A co byście powiedzieli na ścieg zygzakowy (oczywiście jeżeli istniałaby taka opcja, bo to pewnie takie moje pobożne życzenie)? 

Pewnie tak. Proponowałbym ukrócić koncert życzeń (nie zapominajmy, że RoT oferuje krawaty, które są owszem ładne, ale budżetowe), zanim się na dobre rozkręci, i zadać sobie pytanie: pasy poziome czy skośne? :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, swordfishtrombone napisał:

Pewnie tak. Proponowałbym ukrócić koncert życzeń, zanim się na dobre rozkręci, i zadać sobie pytanie: pasy poziome czy skośne? :)

Wg mnie jak ma być nawiązanie do klasycznego knita to zdecydowanie poziomie

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.