Skocz do zawartości
proki1971

Producenci, marki butów: Carlos Santos

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem taką informację od sklepu " dokumentacja zdjęciowa nie wskazuje na wadę buta. Jest to zwykłe zarysowanie, które można usunąć kremem. " oczywiście wspomniano o możliwości zwrotu.Więc raczej nie mam co liczyć na jakąś zniżkę skoro nie ma już mojego rozmiaru :/

To poproś o krem gratis ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal jesteśmy zdania, że krem lub pasta powinny w tym przypadku pomóc . Co do kwestii zdjęć to należy dodać, że zdjęcia w makro/ w dużych zbliżeniach wyolbrzymiają obraz takich rys. Było to już wielokrotnie poruszane na tym forum.

Przykro nam, że nie otrzymał Pan satysfakcjonującej odpowiedzi. Możemy jednak zapewnić, że dołożymy wszelkich starań by buty były jeszcze staranniej przygotowywane przed wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Krzysztof G napisał:

Na rysie przy podeszwie można bez problemu wyczuć chropowatą powierzchnię/bąble o długości 2 cm. Jaki magiczny krem wygładza powierzchnie skóry?

Prosimy o przesłanie butów do nas. Zajmiemy się tym bezpłatnie :) W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dnia 9.09.2016 o 20:47, Hippel napisał:

Mam stopę o zbliżonej długości 26 cm. Kupiłem monki o rozmiarze 40,5. Lewy but wyraźnie ciaśniejszy, sprawia wrażenie zrobionego ze sztywniejszej skóry niż prawy.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Podobnie jak ja masz stopę 26 cm,sklep zaproponował mi  monki @Hargin-a w rozmiarze 40. Mogą być za małe? Dodam, że szer. stopy to - 10 cm fi stopy - 24,5 cm fi podbicia - 25 cm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewna regułą jest wybór o 0,5 rozmiaru większego, niż rekomenduje sklep KB. Jakbym tak zrobił, to bym nie męczył się ze swoimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki ze Skoaktiebolaget wprowadzili leniucha :)

Zawsze chciałem mieć taki model, ale nic nie było w opcji budżetowej. Gdyby tylko jeszcze był czarny..

https://www.skoaktiebolaget.se/collections/new-arrivals/products/carlos-santos-guimaraes-lazyman#&gid=1&pid=1

• Oceniam pozytywnie 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące rozmiarowki Carlos Santos.  Czy ma ktoś porównanie do Berwickow?

Berwick noszę 8,5 ( ok 28,5-7cm ) to w Santosach zamawiać ten sam rozmiar, czy może większy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, elvis185 napisał:

Mam pytanie dotyczące rozmiarowki Carlos Santos.  Czy ma ktoś porównanie do Berwickow?

Berwick noszę 8,5 ( ok 28,5-7cm ) to w Santosach zamawiać ten sam rozmiar, czy może większy?

Raczej mniejsze, ale kopyta zarówno CS jak i Berwick są b. różne i nie sposób ogólnie doradzić. Jeśli cokolwiek Ci to pomoże, ja mam m.in. 3561 rozm. 43, a de facto 42,5 (zapiętki od Rafała), natomiast CS 7905 rozm. 43,5.  

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, prośba o radę. Zamówiłem sobie lotniki z Carlos Santos, wszystko było pięknie dopóki nie podwinąłem nogawek i nie ujrzałem odstającej skóry prawego buta. Przy kostce cholewka jest zdeformowana, wypaczona i nie jest to bynajmniej wywołane moimi stopami, problem utrzymuje się również po zdjęciu butów.

Odpowiedź sklepu na maila o wadzie - 'to normalne, wynika z budowy stopy' 

Spotkał się już ktoś z Was z takim problemem?

IMG_1808.JPG

IMG_1812.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwrócić i tyle, cholewka jest zdeformowana. Czy to sklep klasyczne takie głupoty próbuje wmówić klientowi?

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam buty od 2.5 miesiąca 4-6 razy na nogach.Chciałem dziś ubrać i zonk w postaci dziury w podeszwie ,małe rozwarstwienie nad numerem buta i teraz pytanie, gdzie naprawić podeszwę

DSC_0137.JPG.8dde4464d27f999ddbab55a0e61ba744.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam żadnych Yanko, ale posiadam Santosy na kopytach 145,160oraz 234.

W dwóch pierwszych  rozmiar 7,5 a w obszerniejszym 234 rozmiar 7. Każde leżą bardzo dobrze, komfortowe od pierwszego założenia. Długość stopy 27,1. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś szuka CS w dobrej cenie, to na afinepairofshoes.co.uk jest wyprzedaż. Ceny momentami aż śmiesznie niskie. Z kodem SF10 zniżka efektywna 13,5%.

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi