Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Carlos Santos


proki1971

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem taką informację od sklepu " dokumentacja zdjęciowa nie wskazuje na wadę buta. Jest to zwykłe zarysowanie, które można usunąć kremem. " oczywiście wspomniano o możliwości zwrotu.Więc raczej nie mam co liczyć na jakąś zniżkę skoro nie ma już mojego rozmiaru :/

To poproś o krem gratis ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nadal jesteśmy zdania, że krem lub pasta powinny w tym przypadku pomóc . Co do kwestii zdjęć to należy dodać, że zdjęcia w makro/ w dużych zbliżeniach wyolbrzymiają obraz takich rys. Było to już wielokrotnie poruszane na tym forum.

Przykro nam, że nie otrzymał Pan satysfakcjonującej odpowiedzi. Możemy jednak zapewnić, że dołożymy wszelkich starań by buty były jeszcze staranniej przygotowywane przed wysyłką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysztof G napisał:

Na rysie przy podeszwie można bez problemu wyczuć chropowatą powierzchnię/bąble o długości 2 cm. Jaki magiczny krem wygładza powierzchnie skóry?

Prosimy o przesłanie butów do nas. Zajmiemy się tym bezpłatnie :) W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

 

Dnia 9.09.2016 o 20:47, Hippel napisał:

 

Mam stopę o zbliżonej długości 26 cm. Kupiłem monki o rozmiarze 40,5. Lewy but wyraźnie ciaśniejszy, sprawia wrażenie zrobionego ze sztywniejszej skóry niż prawy.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Podobnie jak ja masz stopę 26 cm,sklep zaproponował mi  monki @Hargin-a w rozmiarze 40. Mogą być za małe? Dodam, że szer. stopy to - 10 cm fi stopy - 24,5 cm fi podbicia - 25 cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
15 minut temu, elvis185 napisał:

Mam pytanie dotyczące rozmiarowki Carlos Santos.  Czy ma ktoś porównanie do Berwickow?

 Berwick noszę 8,5 ( ok 28,5-7cm ) to w Santosach zamawiać ten sam rozmiar, czy może większy?

 

Raczej mniejsze, ale kopyta zarówno CS jak i Berwick są b. różne i nie sposób ogólnie doradzić. Jeśli cokolwiek Ci to pomoże, ja mam m.in. 3561 rozm. 43, a de facto 42,5 (zapiętki od Rafała), natomiast CS 7905 rozm. 43,5.  

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Panowie, prośba o radę. Zamówiłem sobie lotniki z Carlos Santos, wszystko było pięknie dopóki nie podwinąłem nogawek i nie ujrzałem odstającej skóry prawego buta. Przy kostce cholewka jest zdeformowana, wypaczona i nie jest to bynajmniej wywołane moimi stopami, problem utrzymuje się również po zdjęciu butów.

Odpowiedź sklepu na maila o wadzie - 'to normalne, wynika z budowy stopy' 

Spotkał się już ktoś z Was z takim problemem?

IMG_1808.JPG

IMG_1812.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.