Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Gaziano & Girling


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

@Beny23 Świetna relacja. Od dłuższego czasu śledzę tę markę, głównie na zdjęciach, na żywo nie miałem przyjemności ich jeszcze zobaczyć. Bardzo podobają mi się ich smukłe kopyta (chociaż zdarzają się dziwne kształty jak w Berluti ;) ), widać przy tym wszystkim wysoką staranność wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Podbicie dość wysokie, palce wąskie i pięta dobrze dopasowana. Fiddle back waist jest przepiękny i wykończenie jak to u G&G bez niedociągnięć. Jestem bardzo zadowolony. Dorzucili jeszcze za darmo lasted shoe trees których G&G juz niestety nie produkuje od 3 lat w takim pięknym odcieniu drewna (teraz robią prawidła w drewnie naturalnym i nie są już takie zjawiskowe). Same ich shoe trees kosztują w Leffot $150 więc była to wyśmienita okazja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Kolega @blekit wklejał te buty kiedyś jako swoje wymarzene, no to są, może nawet w dobrym rozmiarze:

https://www.skoaktiebolaget.se/collections/odd-stock/products/gaziano-girling-hove-hatch-grain

Cena i tak pozostaje zaporowa, ale Skoak kończy współpracę z G&G więc może uda się jeszcze wytargować jakiś dodatkowy rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R50 jesteś niebezpieczny. Zanim zdążyłeś wrzucić tu ten model kupiłem te piękne balmorale Enzo Bonafe. 

Teraz kupiłem jeszcze te Saint Crispin's bo akurat ten model 205 mierzyłem w rozmiarze 13 i były idealne.

Te Kryski za 1/3 ceny bo nie place VATu :) Ten sam model w czekoladowym kolorze https://leffot.com/shop/index.php/shoes/saint-crispin-s/105-oxford-cru-609.html

Ciężko przechodzić obojętnie obok takich okazji kiedy dzisiaj dostałem performance bonus ;) 

Dziękuje bardzo za pamięć! 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Gaziano & Girling trunk show w NYC z Danielem Weganem head bespoke last makerem. Bardzo lubię Daniela bo zawsze rozmawiam z nim godzinami i zawsze czegoś nowego się dowiem. Dzisiaj mi powiedział że dział bespoke firmy ma zamówień na dwa lata do przodu i wprowadzają wait list dla nowych klientów bo nie biorą już nowych zamówień. Cena butów bespoke to $5000 za pierwszą parę i $4000 za następne.

77D729A8-0D59-4B90-82A4-2E6FA5AE389A.jpeg

0F2477F0-7E05-4458-AA17-2B0EC3F9EC6C.jpeg

D37DB59D-B0ED-4F1B-871F-A6BDAFD884A3.jpeg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

G&G warto kupować w ich sklepie w Londynie. Sprzedawcy są dobrze wyszkoleni jeśli chodzi o dobór rozmiaru butów i doradzają nie tylko jeśli chodzi o długość ale też szerokość - robią buty w 3 tęgościach: D, E, i F. Informacja od Benyego nadal aktualna - nowi klienci są skazani na rtw/mto (w ramach którego jest możliwość małek korekcji kopyta). Z zamówieniami bespoke się nie wyrabiają, więc zamiast podnieść cen, przestali przyjmować nowych klientów.

Piękne buty @Mateo86! Niech się dobrze noszą.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne doświadczenia z tym doradztwem, raczej negatywne. Chciałem pomierzyć kilka kopyt, podałem informację o rozmiarze i wyższym podbiciu. W odpowiedzi usłyszałem, ze nie mają akurat mojego rozmiaru (UK 9) 😂. O propozycji pomiaru stóp też nie było mowy. Piszę o tym, ponieważ w Church’s, JL, EG, C&J obsługa była na zdecydowanie wyższym poziomie. Pod każdym względem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.