Skocz do zawartości

SAPHIR MEDAILLE D'OR - PIELĘGNACJA BUTÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Renowator regeneruje skórę od wewnątrz, potrafi zniwelować małe uszkodzenia, zmiękcza ją i przygotowuje do aplikacji kolejnych środków - jest pewnego rodzaju wstępem do aplikacji kremu i wosku, które wieńczą dzieło zabezpieczając naturalny materiał. Taki sposób kompleksowej pielęgnacji rekomenduje producent, ale opcji, możliwości jest cała masa. Osobiście, jeżeli nie krem to po renowatorze aplikowałbym jednak po całości ze 2 cienkie warstwy wosku, który dodatkowo skórę będzie chronił. W przeciwnym razie może być bardziej podatna na głębokie i trudnousuwalne zabrudzenia oraz zaplamienia. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pozycja tylko dla największych maniaków :)

 

post-17-0-88021300-1461154840_thumb.png

 

 

Opis kogoś, kto już to widział:

 

It’ a very nice object that will last in time and looks very classy with its hard matt black cover & is very well documented on the history of shoe polish. It was made by a passionate of tins who took the occasion to develop his interest with the content of the tins, & finally pushing it up to the history of the content. It will also make a perfect gift around Christmas time, and can also be used as business gift too. Anyway, we’re sure you’ll find them the perfect use, whether in your personal collection or as a gift.

 

Więcej na temat publikacji tu: 

http://www.1001histoires-de-boites-a-cirage.com/index.html

 

W załączniku kilka fragmentów ... akurat tych najbardziej mnie interesujących ;)

 

Cena detaliczna 39 Euro. Kosztów wysyłki nie doliczamy.

Zamawiamy do firmy kilka sztuk, także jeżeli będą chętni to pomożemy.

 

ShoeShineManiaków zapraszam do kontaktu pod mailem sklepowym z tytułem wiadomości 1001 Stories Of Shoe Polish.
W mailu proszę zawrzeć dane do wysyłki oraz liczbę zamawianych sztuk. 

 

 

 

 

post-17-0-58136200-1461154841_thumb.jpg

post-17-0-91495100-1461154841_thumb.jpg

post-17-0-22762600-1461154842_thumb.jpg

post-17-0-56682000-1461154842_thumb.jpg

post-17-0-04886900-1461154843_thumb.jpg

post-17-0-36103200-1461154843_thumb.jpg

post-17-0-67999100-1461154843_thumb.jpg

post-17-0-94066100-1461154843_thumb.jpg

post-17-0-27159400-1461154844_thumb.jpg

post-17-0-52277200-1461154847_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzień dobry,

właśnie skorzystałem z weekendowej promocji za którą jestem wdzięczny. Wiem, że sklep ma śweitną obsługę klienta, czego nie raz doświadczyłem także potraktujcie moje uwagi jako życzliwe:

1. Dawno nie zaglądałem na multirenowacja.pl, poprzednia wersja strony była znacznie bardziej wygodna i czytelna.

2. Wybieranie koloru sznurówek jest dla mnie niemal niemozliwe - zdjęcia, które można przejrzeć są niepodpisane (chyba nawet na poziomie DOM czy javascriptu), ich kolejność jest inna niż na liście rozwijanej obok, nazwy, które można dojrzeć na zdjęciach są po angielsku (np. maroon) i nie wiem jak się przekładają na kolor z listy rozwijanej (jasny brąz, brąz etc.).

3. Jako forma płatności wybrałem system płatności elektronicznych (payU czy coś podobnego) - dostałem maila z podsumowaniem zamówienia i informajcą, że płatność przelewem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za opinie i wskazówki!

Uwagi przekazane do odpowiedniego działu. Mamy świadomość, że pracy nad detalami jest tam jeszcze całkiem sporo. To właściwie niekończący się proces. 

Jeżeli chodzi o płatności to nie spotkałem się z podobnym problemem i techniczni po testach twierdzą, że wszystko jest OK. Jeżeli będzie jakikolwiek problem proszę o kontakt pod mailem sklepowym - wtedy techniczni sprawdzą jeszcze raz i postarają się pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@saphir.pl, chyba nie widziałeś nigdy robionych przeze mnie zdjęć butów - równie dobrze mógłbym Wam wysłać szkice węglem;-) Szukam po prostu kremu w kolorze kasztanowym - część firm, np. Burgol czy Cheaney taki mają. Może być tak, że Spahir też ma tego kasztana, tylko nazwał go po swojemu?:-D

Czekam raczej na sugestie forumowych butoholików;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, musa19 napisał:

Czekam raczej na sugestie forumowych butoholików;-)

Z mojego niewielkiego doświadczenia wynika, że jeden odcień różnicy w kolorze kremu nie powinien mieć żadnego znaczenia. Myślę, że czy weźmiesz light brown, czy hazel-avellana, czy medium brown - będziesz zadowolony :)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa, to zmienia postać rzeczy! Podpowiadają mi, że to akurat nie jest kasztan (nie śmiem wchodzić w dyskusję) - faktycznie 78 BDC będzie lepszy :) Ewentualnie nr 10 z linii Medaille D'or - już kilka osób do nich brało obie opcje z pełnym zadowoleniem :) Model zrobił się dość popularny, jak widać :) Zachęcam do pisania w takich sprawach na sklep, bo ekipa czasem dobiera kolory już po samym modelu i doświadczeniach wielu poprzednich Klientów - mi takiego obycia brakuje.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, saphir.pl napisał:

Podpowiadają mi, że to akurat nie jest kasztan (nie śmiem wchodzić w dyskusję)

Ja też nie, ale tak mi tłumaczył chestnut google translator - ja sam to co najwyżej z 16 kolorów rozpoznaję; nie ogarniam Panie tych wszystkich kasztanów, mahoni, koniaków i brandy (choć nie, wróć, te dwa ostatnie to chyba daję jeszcze radę;-)):-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Zauważyłem w 2 słoiczkach z kremem BDC (wcale nie te najstarsze, nie mają jeszcze roku :-D) zjawisko znacznego wysychania/twardnienia, pękania, zmniejszenia objętości. Nie zaobserwowałem nawet śladu takiego procesu w słoiczkach (bardziej pojemnych i "starszych") klasy MdO. To normalny proces obserwowany w tej bardziej "plebejskiej" linii ;-), czy jakiś "feler" ? Zaznaczam, że chodzi o krem, nie pastę woskową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.