Jump to content
Korneliuss

Co mam dziś na sobie

Recommended Posts

Oryginalnie szyliśmy szare spodnie z mankietem i szerszą nogawką - tutaj była moja próba połączenia wcześniejszych spodni garniturowych. 

Dziękuje za wszelkie uwagi, będę się mocno przyglądać następnym zestawom i postaram się zaprezentować tą marynarkę z spodniami, które oryginalnie były do niej szyte ;) 

Co do samej opery to niestety bardzo mało mężczyzn było w garniturach lub nawet marynarkach, o krawacie czy poszetce ciężko wspomnieć :)

5 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

Pierwsze wyjście. 

Garnitur - len od Anton Meyer, koszula -  SuSu, krawat - jedwab i len z Altea, na stopach - c&j, ...a i jeszcze torba - Niestroj Laetherworks.

Ale nam się zbiegły publikacje :).

4 godziny temu, phantom napisał:

Tak, to flanele SuSu z programu custom made. W Łodzi 15 stopni, wiatr i deszcz, wiec się nie przegrzalem😀

Dziś tyle wodotrysków, ze po pracy chyba pójdę do cyrku😀

Wzór bardzo odważny, ale te klapy! Według mnie perfekcyjne 👌🏻

• Upvote 1

1 hour ago, Servetch said:

Jak odbywa się poprawka, garnitur został w salonie i wrócisz po odbiór?

Garnitur zamówiłem w Amsterdamie (zdjęcie miary, wybórk tkaniny, konfiguracja). Jak już go uszyli (w Portugalii?), to poprosiłem o wysłanie do Tallinna. Tam też przymierzałem i zgłaszałem poprawki. Z Tallinna natomiast, gdzie byłem tylko przez weekend, wysłali mi dzisiaj poprawiony garnitur do Warszawy. Była opcją, aby się wyrobili z soboty na niedzielę, ale i tak nie chciałem go zabierać do samolotu. 

To jest dopiero mój drugi garnitur Ss. Pierwszy zamówiłem kilka lat temu w Brukseli i poprosiłem o wysłanie w ciemno, bez przymierzania. Okazało się bardzo ok, tylko małą faudkę na karku musiałem poprawiać już we własnym zakresie.

Takie są losy fana Ss, ze musi się tułać po Europie.

• Like 1

14 godzin temu, qvist napisał:

W weekend odebrałem letni garnitur MTM od Suitsupply. Lekki dramat na plecach, mam nadzieję, że to poprawią jeszcze.

Ficzery:

• szara krata księcia Walii (na zdjęciach dużo zółtego światła z żarówek, w realu jest jaśniejsza i zimniejsza)
  • poszerzane klapy
  • marszczone wszycia rękawów + con rollino
  • bez podszewki
  • butonierka mediloańska
  • dziadkowe spodnie z bocznymi ściągaczami i rozporkiem na guzki

Jaki był koszt tej zabawy? Wiem, że MTM w susu zaczyna sie od €600

@qvist fajny garnitur, gratulacje! Jestem oczarowany zakresem serwisu. Mój garnitur w opcji custome made zrobili trochę pi razy oko, a z poprawek się trochę wymigali. Stopień zadowolenia jest na miarę różnicy między tą opcją a RTW, nie mniejszy i nie większy. Spodnie na sprzączki lubię, ale u mnie nie spełniają dobrze swojej funkcji i po zaciągnięciu odjeżdżają, a spodnie się obsuwają. Życzę powodzenia!

Sorry za off top, raczej do działu SuSu. 😑

22 hours ago, Midlife-Crisis said:

Jaki był koszt tej zabawy? Wiem, że MTM w susu zaczyna sie od €600

€1178. Zawsze tak jest, ze w najtańszej opcji są materiały, które rzadko mają szanse się podobać. I tak poszedłem na kompromis, bo najładniejsza wg mnie krata była po €1500. A to już taki level, że warto rozważyć bespoke w PL. 

Edit: zacytowałem złą osobę

Edited by qvist
zacytowalem zla osobe