Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Beny23 napisał:

Mieszkał w Warszawie w latach 1991-1995 i rząd komunistyczny sprzedał mu 51% własności Pewexu.

Gdyby jegomość w butach moreschi przyjechał do Polski trochę wcześniej i oglądałby dziennik, to od pani Szczepkowskiej dowiedziałby się, że komunizm skończył się 4 czerwca 1989 r. Poza tym komuniści to raczej zabierali niż sprzedawali.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Beny23 napisał:

Wczoraj wieczorem szedłem sobie Piątą Aleją na wysokości Rockefeller Center bo wracałem od mojego ulubionego pucybuta w podziemiach the Rock i zauważyłem jegomościa który miał na sobie piękne włoskie buty Moreschi.

Powiedziałem mu komplement że ma dobry gust i piękne buty i zaczęliśmy rozmawiać. Okazało się że tak jak ja uwielbia buty i ma ponad sto par. Jeden z pokoi w jego 12 pokojowym apartamencie na UES jest przeznaczony tylko na buty :)

Od słowa do słowa, jak mu powiedziałem że jestem z Polski to powiedział że jego ojciec był z Polski a on sam wprowadził Coca-Colę do Polski w latach 90tych. Mieszkał w Warszawie w latach 1991-1995 i rząd komunistyczny sprzedał mu 51% własności Pewexu. Zupełnie mnie zaskoczył bo nadal pamiętał zwroty po polsku.

Okazuje się że mieszka 3 ulice ode mnie na Upper East Side i zdecydowanie spotkamy się jeszcze na lunch.

Tylko na Manhattanie można na ulicy wpaść na Franka B. Liebermana który ma tak ciekawą historię związaną z Polską, zupełnie przypadkiem komplementując jego buty ;)

71547BE7-0C92-4112-BA1F-100FBF2D1F01.jpeg

E45EE26B-4407-4785-8E0C-BEF7B80AB56F.jpeg

Coca-Cola zawitała na stałe do Polski w latach 70-tych ubiegłego wieku.Coś ten Pan kręci.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, bulyt50 said:

Coca-Cola zawitała na stałe do Polski w latach 70-tych ubiegłego wieku.Coś ten Pan kręci.

Nie kręci bo przez wiele lat był wysoko postawionym executive w Coca-Coli. Pewnie chodziło mu o wprowadzenie do powszechnej sprzedaży nie tylko w Pewexie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Beny23 napisał:

Now kręci bo przez wiele lat był wysoko postawionym executive w Coca-Coli. Pewnie chodziło mu o wprowadzenie do powszechnej sprzedaży nie tylko w Pewexie. 

Nie wybronisz! Była w sklepach, spytaj premiera to Ci to potwierdzi. Będzie wiedział, bo mój rocznik. 😜

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coca-Cola zawitała na stałe do Polski w latach 70-tych ubiegłego wieku.Coś ten Pan kręci.
Pepsi- Cola pojawiła się w latach 70tych. Coca-Cola rzeczywiście dopiero po zmianach ustrojowych. Pan raczej nie kręci :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepsi- Cola pojawiła się w latach 70tych. Coca-Cola rzeczywiście dopiero po zmianach ustrojowych. Pan raczej nie kręci default_smile.png

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Poprawka Coca Cola była produkowana w Polsce w latach 70tych.i na początku 80tych na licencji. Wróciła do Polski na początku 90tych

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.