Jump to content
Korneliuss

Co mam dziś na sobie

Recommended Posts

2 minutes ago, Koval said:

Panowie @eduardo i @nikita - uprasza się o niecytowanie zdjęć!  

W innym wypadku ktokolwiek, kto chcialby zobaczyc o co chodzi, musialby cofac sie strone lub dwie, zeby zobaczyc o czym mowimy. Nie rozumiem tego przytyku

@nikita jezeli zacytujesz, to wystarczy kliknac w strzalke w prawym gornym rogu cytatu, zeby przejsc do wspominanego posta. Nie jest to duzy wysilek, a cytowanie zdjec zasmieca watek i sprawia ze gorzej sie go przeglada.

• Upvote 4

Just now, blekit said:

@nikita jezeli zacytujesz, to wystarczy kliknac w strzalke w prawym gornym rogu cytatu, zeby przejsc do wspominanego posta. Nie jest to duzy wysilek, a cytowanie zdjec zasmieca watek i sprawia ze gorzej sie go przeglada.

Mozliwe, klikniecie strzalki wymusza na Tobie jednak odswiezenie strony. Bardziej optymalnym mechanizmem byloby automatyczne ukrywanie cytatu (tak jak po kliknieciu strzalki w lewym gornym rogu cytatu) jezeli w cytacie znajduje sie zdjecie.

Witam wszystkich, to mój pierwszy post w tym temacie.

Marynarka została na krzesełku (brąz) . Co myślicie o połączeniu kolorystycznym? 

IMG_20181011_153650-02.jpeg

Moim zdaniem ta koszula nie nadaje się do krawata, ew. spróbował bym z jednokolorowym granatowym knitem.

Pasek nadaje się do letnich luźnych stylizacji, nie pasuje do ciemnych spodni i krawata.

Zdejmij krawat, zmień pasek na ciemnobrązowy, załóż ciemne brogsy i wtedy będzie fajna, casualowa stylizacja.

• Like 4
  • Upvote 3

Koledzy wyżej mają rację - poszczególne elementy ze sobą nie grają. Zwróć uwagę na wielkość kraty koszuli i pasków na krawacie. Są prawie takie same co daje efekt misz-maszu. Skala wzorów powinna być wyraźnie inna. Co do kolorów to trudno się odnieść - często małe różnice w odcieniu są decydujące, a na zdjęciu się tego nie wychwyci. Na zdjęciu, kolory nie pasują. O pasku już napisano wszystko😀

• Upvote 1

Dzisiaj grenadyna E.Zegna

Świetny krawat, ale trochę za bardzo zgrywa się z poszetką (na zdjęciu wyglądają prawie jak zestaw).
  • Upvote 2

2 godziny temu, blekit napisał:

Świetny krawat, ale trochę za bardzo zgrywa się z poszetką (na zdjęciu wyglądają prawie jak zestaw).

Masz rację, nie pomoże, że to nie to samo, liczy się pierwsze wrażenie.

2 godziny temu, Wodzu napisał:

Moje pierwsze wrażenie było zgoła odwrotne. ;)

Świetny zestaw.

Dzięki, ale tak czy inaczej z doborem poszetek mam problem. Nigdy nie jestem do końca zadowolony. Może przyczyna w tym, że używam różnych skrawków materiału np. resztek z jedwabiu albo bawełny na kimono, albo japońskich chusteczek (nie tych do nosa!), Mam tego bez liku, a podświadomie to chyba mi coś mówi, że mnie na taki zbytek jak poszetki nie stać. 😊

Dzisiaj.

20181016_074041.thumb.jpg.362ce73eb830054e203a64dd8e2e7c79.jpg

* Polkap

* Suitsupply

* Tyrwhitt

* Embassy of Elegance

* Poszetka

* Massimo Dutti

* Yanko

20181016_074207_1.thumb.jpg.25b6acdff7aa11f453af3467b4ca8a5f.jpg

20181016_074156.thumb.jpg.5e2b51257e0f47615aab04e6c9a9f4a1.jpg

• Like 4
  • Upvote 4

Nie spodziewałem się, że kiedyś dodam takie zdjęcie ;) Jesteśmy na około 2000 m n.p.m. Nosimy krawaty i marynarki :D 

43273263_1064744127018129_7468169196770164736_n-2.jpg

• Like 7
  • Upvote 2