Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

 

44 minuty temu, wojvv napisał:

A, jeśli to Dywizjon 303, to co innego. Dywizjon 303 pasuje do wszystkiego ;-) 

 

 

16 minut temu, TomiW01 napisał:

Dlaczego zegarek na jasnobrązowym pasku pasuje do wszystkiego?

Z tego co wyczytałem, to chyba przez zastosowanie tzw. "mechanizmu ironicznego".  

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wojvv napisał:

Nie tylko. ;-)  Kolega sko otrzymał w wyjątkowym dniu, wyjątkowy prezent, od wyjątkowej osoby. I złamał regułę zakładając do garnituru ślubnego ciężki zegarek na jasnym pasku. Jak widzimy, nie został porażony piorunem, gdyż Niebiosa słusznie uznały to za zręczną spezzaturę idealną dla tamtej chwili, emocji, uczuć i grupy osób. I na tym proponuję zamknąć ten temat.

Pozdr,

wojvv

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Trzeba znać umiar i poświęcić te swoje wyimaginowane ideały na rzecz sentymentu, poczucia bliskości i zrobienia w tak ważnym dniu przyjemności zarówno sobie, jak i bliskiej połówce. Brawo dla kolegi sko.

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to jest prezent od żony, który założył w dniu ślubu. Nie rozumiem, czego nie rozumiesz. 

Równie dobrze różowy beret od żony byłby nie na miejscu. Nie rozumiesz? Mowa od początku była o pasku jasnobrązowym, który tu nie pasuje. Proste jak konstrukcja cepa. Fajnie chłopak wygląda, ale po co szukasz dziury tam gdzie jej nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura nad morzem nie rozpieszcza. Krótkie spodenki i w weekend leżą w szafie ;)

dba4aa5a2f87d2c545428ec6c5f21a47.jpg

4d0441fe56e1ef23510f7d5e6b113a43.jpg

 

 

Marynarka Suitssupply Havana

spodnie - made by @Ernestson

skarpety - Happy Socks @klasycznebuty.pl

buty- Berwick 9628 @klasycznebuty.pl

Poszetka-  @poszetka.com

Krawat- @poszetka.com

Koszula @Sklep Szarmant

 

 

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/12/2016 o 16:29, sko napisał:

Z ubiegłej soboty.

Wiem, że ten zegarek tam nie pasuje ale to był prezent od żony i nie mogłem nie założyć.

Garnitur - Athletic SuSu

Kamizelka - PoW Bytom

Koszula - Miler

Krawat - Eleganckipan.pl

Poszetka - poszetka.pl

 

Bez tytułu1.pngBez tytułu.png

Musze przyznac, ze faktycznie nie pasuje ten jasno brazowy kolor, ale jak zazwyczaj jestem za tym, zeby ubierac sie wiecej niz mniej zgodnie z zasadami to mnie to zdjecie nie porazilo. Glownie jednak dlatego, ze cala reszta jest bardzo dobrze dopasowana i zgrana ze soba. Jest krawat (w koncu! Dzieki Bogu jest jeszcze ktos kto nie wpadl w ta mode na muchy), kamizelka, niezle dopasowany garnitur i ogolnie elegancki slub. Piekny kwiat w butonierce, a nie jakas przypinka do klapy. Jesli jedynym malym odstepstwem od regul mial byc ten zegarek to mnie to w ogole nie przeszkadza. "Zlamanie" zasad moglo wystapic w znacznie gorszym miejscu ;) 

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.