Jump to content
Korneliuss

Co mam dziś na sobie

Recommended Posts

Otóż to, taki już urok tych spodni - w tym jakże udanym zestawie. Swoją drogą - poszetka w sam raz, po cóż chować? ;)

Po prostu mniej pokazac ;)

Mikołaj, świetny zestaw :)

Dzieki Andrzej

Garnitur Ralph Lauren :-). Koszula CT ;-). Zanim ktoś mnie zlinczuje za hipsterskie okulary ;-) spieszę wyjaśnić, że to egzemplarz z historią i duszą, nabyty podczas fantastycznego wojażu wakacyjnego bodaj 6 czy 7 lat temu i w efekcie negocjacji z polskojęzyczną obsługą outletu Saks Fifth Avenue, od tego czasu były kilkukrotnie rozdeptane przez moje najstarsze dziecko i reanimowane przez znajomą optyczkę, mam do nich ogromny sentyment, do tego stopnia, że nie mam żadnej drugiej pary okularów przeciwsłonecznych :-).

• Upvote 2

Garnitur Ralph Lauren :-). Koszula CT ;-). Zanim ktoś mnie zlinczuje za hipsterskie okulary ;-) spieszę wyjaśnić, że to egzemplarz z historią i duszą, nabyty podczas fantastycznego wojażu wakacyjnego bodaj 6 czy 7 lat temu i w efekcie negocjacji z polskojęzyczną obsługą outletu Saks Fifth Avenue, od tego czasu były kilkukrotnie rozdeptane przez moje najstarsze dziecko i reanimowane przez znajomą optyczkę, mam do nich ogromny sentyment, do tego stopnia, że nie mam żadnej drugiej pary okularów przeciwsłonecznych :-).

Powiedział Kyle na jednym wdechu ;)

• Upvote 6

Kyle:

Czy ta koszula ma fabrycznie wszyte fiszbiny, czy wymienialne, a po prostu je wyjąłeś?

Jak to w CT są wymienialne, metalowe i nie były wyjęte. Problemem tych kołnierzyków CT jest słabe układanie się i tendencja do zawijania rożków, żeby tego uniknąć trochę wyginam trochę te metalowe wkładki, efekt jest jak na zdjęciu. Wiadomo, że linia kołnierzyka mogłaby wyglądać ładniej, ale lepiej tak niż z podwiniętymi rożkami. Zresztą chyba z powodu kołnierzyków (oprócz poruszonej kwestii również zbyt duża moim zdaniem sztywność) odpuszczę sobie dalsze nabytki od CT.

Poszetka z theTieBar (często są z żakardowego jedwabiu i tych nie polecam, ta akurat jest z drukowanego, z ręcznie obszywanymi brzegami), koszula Wilsoor. Farba to ecru (dokładnie jak suknia panny młodej, pod którą nie należy dobierać koszuli) z dwuletnią patyną, istotnie Dulux, potwierdzone u konserwatora budynku (masz Capo oko).

SuitSupply Hudson (navy plain) + zamszowe Velasca tassel loafers )

Bardzo ładny zestaw! Jak sie sprawdzają buty?

Dziękuję :)

A buty... siedząc za biurkiem i po przejściu 150 m chodnikiem idealnie  8-)

• Upvote 2

Zgodnie z nową tradycją zabrakło informacji o tapecie ;)

Bardzo fajny zestaw. Osobiście nie zdecydowałbym się na białą koszulę.