Jump to content
Korneliuss

Co mam dziś na sobie

Recommended Posts

Constantin tak mi przyszło do głowy, że Cię chyba we Włoszech plagiatują (a dokładniej F.  Attanasio z Bespoke Dudes) ;-) A tak bardziej poważnie, poprawny elegancki zestaw moim zdaniem.

Przepraszam byłbyś może w stanie wskazać podobieństwa między stylem constantina, a Fabio Attanasio?

• Upvote 3

To nie ten :-)

Marynarka w kratę od Radlickiego ma ostre klapy, a różowa (łososiowa?) zwykłe. To raczej jakiś nowy projekt.

Marynarka RTW z lekkim tuningiem. Zaskakuje mnie, że podoba się jak leży :P Mam brustasze tak wypchaną cygarami, że gniecie mi pół marynarki :P

To nie ten :-)

Marynarka w kratę od Radlickiego ma ostre klapy, a różowa (łososiowa?) zwykłe. To raczej jakiś nowy projekt.

Roland, zmieszałeś dwie sprawy. Chodziło o wcześniejsze pytanie torunianina :)

Przepraszam byłbyś może w stanie wskazać podobieństwa między stylem constantina, a Fabio Attanasio?

To był  tekst z lekka humorystyczny, jasne że to dwa różne światy i podejścia, chociaż Attanasio idzie coraz bardziej w stonowaną klasykę jak dla mnie. Po prostu zdjęcia naszego szanownego kolegi z forum luźno skojarzyły mi się z niektórymi "współczesnymi" fotkami tego sympatycznego Włocha.

Dlaczego? Wyglada to na całkiem przyzwoity ręczny rulonik.

No nie wiem. Może to kwestia zdjęcia, ale mnie wydaje się przede wszystkim niestarannie (za luźno) zrolowany, stąd w niektórych miejscach wydaje się płaski, w innych poskręcany.

Dla porównania załączam zdjęcia ruloników, które uważam za dobre. Tylko nie wiem, gdzie można tak wykończone rzeczy nabyć, poza Vandą i Sam Hober.

post-558-0-63126700-1403607439_thumb.jpg

Rozumiem i przyznaje, że nie mam aż takich wymagań odnośnie rulonika. Ważniejszy jest dla mnie wzór na materiale i sam materiał.

• Upvote 1

Rozumiem i przyznaje, że nie mam aż takich wymagań odnośnie rulonika. Ważniejszy jest dla mnie wzór na materiale i sam materiał.

Wiadomo :) Zdaję sobie sprawę, że moje podejście trąci rulonikowym fetyszyzmem, ale w obecnym stadium choroby nic na to nie poradzę. To chyba trochę jak z butami: najpierw jest "wow, goodyear!", po jakimś czasie kręci się nosem na corrected grain, i tak dalej, niestety...

• Upvote 1

Moja krawcowa ostatnio zachwycała się wykonaniem rulonika w poszetce od Pani Joanny (poszetka.com). Swoją drogą zleciłem jej przy okazji wykonanie kilku poszetek z pozostałości po moich starych koszulach - cudów się nie spodziewam, ale zobaczymy 8-)

Bardzo ładny zestaw, zdjęcie również. Tylko krawat się trochę zlewa ze spodniami, ale chyba ma malutki wzorek jeżeli dobrze widzę. 

To ja też się pokażę... Trochę nie stricte w temacie, bo zdjęcie z wczoraj :)

Ładny zestaw Michale. Pozdrawiam.