Skocz do zawartości
Korneliuss

Co mam dziś na sobie

Rekomendowane odpowiedzi

Uniform pracownika nauki i oświaty ;)IMG_20190109_135204953_HDR.thumb.jpg.b2426cf0522b077fd8fecd070adde1bb.jpg

IMG_20190109_160954.thumb.jpg.8314c42b94479d4b9ec805c679518324.jpg

Na pierwszym zdjęciu lepiej widać kolory, na drugim dopasowanie, ale muszę popracować nad asystent(ką) od fotek na forum ;)

• Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Żorż Ponimirski napisał:

Uniform pracownika nauki i oświaty ;)

Fajnie. W wersji bezkrawatowej polecam trochę szaleństwa w układaniu poszetki :). Np. Jak @alabuz powyżej. 

• Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Żorż Ponimirski napisał:

Uniform pracownika nauki i oświaty ;)

Ja się poruszam czasami w środowisku oświaty (chyba nie nauki) i muszę przyznać, że środowisko wygląda zazwyczaj tak, jakby oświecało tylko w w dziedzinie wychowania fizycznego, Ale tylko pod względem ubioru, a nie sylwetki. 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Whitesnake napisał:

Fajnie. W wersji bezkrawatowej polecam trochę szaleństwa w układaniu poszetki :)

Chciałbym, ale...jestem "nowy" ;) Miałem kilka dość ważnych rozmów ze starszymi ludźmi na wydziale i nie chciałem być zapamiętany jako "pan poszetka" (bez urazy dla nikogo). Uważam, że ubranie to tylko przedłużenie osobowości i ma wywrzeć pewien efekt, a nie zasłonić to o czym mówię. Co innego uroczystości rodzinne i święta, moja 4.5 letnia córka umie zwinąć mi piękny puff i jest z tego bardzo dumna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Delikatnie zboczę z tematu, ale ciekawość nie pozwala mi spać. Jak robicie zdjęcia? Statyw? Żona? Kolega z pracy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

Chciałbym, ale...jestem "nowy" ;) Miałem kilka dość ważnych rozmów ze starszymi ludźmi na wydziale i nie chciałem być zapamiętany jako "pan poszetka" (bez urazy dla nikogo). Uważam, że ubranie to tylko przedłużenie osobowości i ma wywrzeć pewien efekt, a nie zasłonić to o czym mówię.

Na takie okazje krawat jest lepszym wyborem niż poszetka.,Krawat skupia uwagę rozmówcy na Twojej twarzy i tym co masz do powiedzenia, poszetka przeciwnie odwraca wzrok i uwagę od twarzy.,Dodatkowo, wiadomo że :"Klient w krawacie jest mniej awanturujący się" 

• Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

@Tanatos70, widzę, że rękawiczki od p.Jamrozińskiego są katalizatorem dla tych Vassów - bardzo zgrana para :)

Taki tam "komplecik" :)

6 godzin temu, eduardo napisał:

se kicia zapasów narobiła 

Na zimę z kotem przybieramy, wiosną zrzucamy. Tzn. kot zrzuca, u mnie bywa różnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy coraz większej popularności kamizelek wkrótce musi pojawić się marynarka 2w1 tj z odpinanymi rękawami

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, me.spoke napisał:

Przyszła odwilż, można pozbyć się rękawów :)

spoko, ta poszetka w kamizelce dla mnie 'too much'. 

• Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi