Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się wydaje ,że tamta marynarka z brustaszą po prawej lepiej leżała.,Ta druga (z brustaszą po lewej) jest zbyt obszerna w biodrach.,Swoją drogą świetny pomysł dwie identyczne marynarki różniące się tylko jednym szczegółem-umieszczeniem brustaszy.,Szczególnie polecane dla polityków ,którzy zmieniają ugrupowania.,Przechodząc  z lewicy do prawicy ,wystarczy tylko zmienić marynarkę z lewostronnej na prawostronną ,a wtedy nikt nie zauważy i  jest gwarancja ,że dalej durny suweren będzie płacił grube pieniądze za nic., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał:

Mnie się wydaje ,że tamta marynarka z brustaszą po prawej lepiej leżała.,Ta druga (z brustaszą po lewej) jest zbyt obszerna w biodrach.,Swoją drogą świetny pomysł dwie identyczne marynarki różniące się tylko jednym szczegółem-umieszczeniem brustaszy.,Szczególnie polecane dla polityków ,którzy zmieniają ugrupowania.,Przechodząc  z lewicy do prawicy ,wystarczy tylko zmienić marynarkę z lewostronnej na prawostronną ,a wtedy nikt nie zauważy i  jest gwarancja ,że dalej durny suweren będzie płacił grube pieniądze za nic., 

Mayorze, a mnie się wydaje, że to raczej większość marynarek na forum jest zbyt wąska w biodrach. Takie ukształtowanie sylwetki dodaje powagi, której mi skądinąd brakuje. To sprawa perspektywy (jak i w polityce).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

Mayorze, a mnie się wydaje, że to raczej większość marynarek na forum jest zbyt wąska w biodrach. Takie ukształtowanie sylwetki dodaje powagi, której mi skąd inąd brakuje. To sprawa perspektywy (jak i w polityce).

Zgoda.,Tylko moim zdaniem powinno być odwrotnie marynarka z brustaszą po prawej stronie powinna mieć bardziej konserwatywny krój- szersza w biodrach, a ta z brustaszą po lewej bardziej odważny/postępowy krój-dopasowana w biodrach.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Awopiotr napisał:

Ja bym jednak proponował przypiąć kołnierzyk. Nie wiem czemu, ale we włoskimh wydaniu wygląda to na luz, a w naszym, jest to po prostu niedopięty przez nieuwagę kołnierzyk😀

@Awopiotr Mnie właśnie zawsze ciekawił pogląd, że sprezzatura to tylko we Włoszech. Dla mnie to jest tak samo jakby mówić, że woskowany Barbour to tylko w Wielkiej Brytanii, driving shoes to tylko w basenie Morza Śródziemnego, diver to tylko na morze, a pasek Nato na paintball, itd. Lubię klasyczną elegancję, ale włoskie przymrużenie oka do mnie bardzo przemawia. Z tym, że ja w ogóle najlepiej się czuję we Włoszech;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zajac Poziomka napisał:

Jeżeli w opisie swojego zdjęcia musiałeś wytłumaczyć że jest to sprezzatura to... nie jest to sprezzatura. 

Ściśle rzecz biorąc to nie był opis zdjęcia tylko zwrócenie uwagi, że drugiego dnia Świąt nastąpiło u mnie "rozluźnienie". W zamyśle takie nawiązanie do rozluźnienia w pasie, itp. No, ale jak nie załapałeś to trudno;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roter6 mogę tylko powtórzyć, że we włoskim wydaniu (nie "we Włoszech" i może o to chodzi), wygląda to inaczej.

Np. mój teść od zawsze nosi odpięte kołnierzyki. Nosi tak dlatego, że gdy był młody to nie nosiło się wtedy takich koszul w jego stronach. Uważa te kołnierzyki za zwykłe udziwnienie. I jak by na niego nie patrzeć to sprezzatura to nie jest.

Tak mi się skojarzyło gdy spojrzałem na Twoje zdjęcie. Może reszta jest po prostu za bardzo "w porządku" i te odpięte rogi są niespójne z resztą stroju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.