Jump to content
Korneliuss

Co mam dziś na sobie

Recommended Posts

Krawata na stronie poszetka.com nie widzę, ale warto się spytać u źródła. Marynarka to SuSu ze starszej kolekcji (mieszanka wełny i konopi).

• Upvote 1

6 godzin temu, alabuz napisał:

Krawata na stronie poszetka.com nie widzę, ale warto się spytać u źródła. Marynarka to SuSu ze starszej kolekcji (mieszanka wełny i konopi).

wszystkie drogi prowadzą do SuSu :| 

22 godziny temu, pershing napisał:

Jaka to marynarka? Krawat domyślam się, że z poszetki - jest jeszcze dostępny?

Krawat to nowa kolekcja madderów, w tym tygodniu na stronie. Dwurzędówka SuSu, bedziemy mieli wkrótce podobną.

W dniu 24.10.2018 o 10:03, alabuz napisał:

.

Bardzo ładny krawat! Mogę spytać co pn zacz?

A swoją drogą, a’propos niedawnej dyskusji o kołnierzykach, widzę że masz Osovskiego - mam od niedawna tę samą koszulę i zauważam podobne tendencje. To chyba błąd w konstrukcji samego kołnierzyka, który minimalnie skrócili i teraz nie „kładzie” się większą powierzchnią na przodach.

Mam koszulę ze starszej kolekcji i tam kołnierzyk układa się znakomicie, mimo częstego noszenia.

Dzisiaj.

20181026_101133.thumb.jpg.40ce4970ac4d055ef283cdfaf381206e.jpg

* Suitsupply

* Tyrwhitt

* Embassy of Elegance

* Poszetka

* Benevento

* Vass

tumblr_ph7bmhi99a1wo50r1o1_1280.jpg

20181026_101426.thumb.jpg.073953caffe5a9d2b57dc1460218c20b.jpg

• Like 4
  • Upvote 5

Kolejna wariacja nt. Brytola na Wisłą... właściwie, to Odrą 😉

CT, Osovski, RoT, N'onchalant, MD

20181027_151908.jpg

• Like 5
  • Upvote 3

W dniu 26.10.2018 o 10:48, O.v.K. napisał:

Bardzo ładny krawat! Mogę spytać co pn zacz?

A swoją drogą, a’propos niedawnej dyskusji o kołnierzykach, widzę że masz Osovskiego - mam od niedawna tę samą koszulę i zauważam podobne tendencje. To chyba błąd w konstrukcji samego kołnierzyka, który minimalnie skrócili i teraz nie „kładzie” się większą powierzchnią na przodach.

Mam koszulę ze starszej kolekcji i tam kołnierzyk układa się znakomicie, mimo częstego noszenia.

Krawat to wełna od EoE, na stronie jej już nie widzę, jedynie w innych kolorach, natomiast bardzo przyjemny materiał na krawat.

Jest to mój debiut jeżeli chodzi o kamizelki, ale uważam ją za całkiem udany produkt. Ma ładny kształt klap, plecy z materiału, ciekawą podszewkę oraz niewygórowaną cenę (kamizelka w cenie krawata😆). Zebrałem nawet dziś za kamizelkę parę komplementów.

Z minusów to przede wszystkim guziki (na pewno warto rozważyć ich wymianę). Mylący jest również kolor tkaniny na stronie 4gentleman, spodziewałem się szarości, a kolor dość mocno wpada w niebieski.

• Like 1