Skocz do zawartości
Korneliuss

Co mam dziś na sobie

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Hargin said:

@Beny23: espadryle do krawatu przejdą do historii Piti Uomo :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

@Hargin

Po ilości robionych mi zdjęć myślę że przejdą ;) 

Buty ze skóry licowej przy 33 stopniach a odczuwalnych 40 w słońcu to kompletne nieporozumienie. Tak samo wełniane garnitury trzyczęściowe latem we Wloszech to dla mnie czysta aberracja. Widziałem dużo takich osób i do tej pory zastanawiam się jak wytrzymali i czy po dniu na Pitti nie skończyli w szpitalu z heat stroke.

Po pierwszym dniu w zamszowych tassel loafersach wybrałem wygodę i był to strzał w dziesiątkę.

@Krzysztof G

Pies przyleciał z Chicago i ma więcej "followers" na Instagramie niż większość polskich blogerów modowych ;) swoją drogą właściciel jest Polakiem z Chicago...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obszycie oryginalnych jest kremowe nie białe więc mogą się wydawać "brudne".

A poza tym to buty służą do chodzenia a lustra w nich nie zrobię ani prać nie będę. Po każdym sezonie wyrzucam espadryle i kupuję nowe z powodów higienicznych.

• Oceniam pozytywnie 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zgoda, służą do chodzenia, ale jeżeli się już przybrudzą, to średnio się nadają do krawata etc. Do szortów a i owszem. W każdym razie czułbym dyskomfort.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem Twojego problemu. Chodząc po Florencji i Fortezza da Basso to normalne ze but z lnu się lekko przybrudzi. Fakt że normalnie użytkuje buty w klimacie do którego zostały stworzone nie powinien dziwić. Krawat i espadryle to dla mnie nic nadzwyczajnego ale jak widać mogą być kontrowersyjnym zestawem.

• Oceniam pozytywnie 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beny, nie mam problemu, po prostu wyraziłem opinię, możemy się w temacie nie zgadzać. Myślę, że nie ma co roztrząsać. Fajnie, że się dobrze bawiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niestety [mention=4372]Beny23[/mention] raczej nie zapisze się w historii Pitti jako "ten pierwszy" ;-)

Pierwszy bez koordynacji kolorystycznej :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem, ma świetnie skoordynowane espadryle z gumką, spinką do włosów, czy też jakimś innym "liściem na głowie" ;-).

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@phantom bardzo ładny krawat. Nie wiem jakiej marki to koszula, bardzo podobają mi się koszule Pin Collar, a także Winchester, ale... nie naraz. Pin collar + Winchester to jak dla mnie trochę za dużo.

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

@phantom bardzo ładny krawat. Nie wiem jakiej marki to koszula, bardzo podobają mi się koszule Pin Collar, a także Winchester, ale... nie naraz. Pin collar + Winchester to jak dla mnie trochę za dużo.

Dzięki za opinię. Krawat od @poszetka.com, a koszula od @Sklep Szarmant. Brałem pod uwagę również taką samą tyle że białą,  ale z tym goździkiem byłoby zbyt patriotycznie. Jako, że na krawacie jest kolor błękitny, myślę że ładnie komponuje się z tą akurat koszulą. Poza tym zmieniłem jeszcze guziki w marynarce,  żeby jak najbardziej wtopiły się w kolor marynarki,  co się udało.

• Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, phantom napisał:

byłoby zbyt patriotycznie

No a kolega to jakiś zachodni szpion? Symboli narodowych nigdy za mało :)

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Caporegime napisał:

No a kolega to jakiś zachodni szpion? Symboli narodowych nigdy za mało :)

Zdemaskowaleś mnie, myślałem, że jeśli założę koszulę w barwach San Marino to nikt się nie zorientuje, że jestem zachodnim szpionem :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, blekit napisał:

Dzisiaj.

tumblr_ornfvaiaN71wo50r1o1_1280.jpg

IMG_20170616_143338_308.thumb.jpg.8c2364dc58e0b1aa2dfe67b6e98daf67.jpg

Pokaż ukrytą zawartość

* marynarka i koszula Suitsupply

* krawat i poszetka od Poszetki

* Benevento

* Shoepassion

20170616_142558.thumb.jpg.fa3318e38a06cf5e108c0a4cd8833c27.jpg20170616_141612.thumb.jpg.91ca76ccfc23d5ecf4448000ce1d2f90.jpg

Super zestaw, muszę zapamiętać. jedynie z kołnierzem w mojej opinii coś jest nie tak, jakgdyby był wciśnięty, ale to pewnie przez rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi