Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.08.2017 o 16:01, Bartek 00 napisał:

@zaki po co Ci dwurzędowa marynarka skoro nosisz ją rozpiętą?

@zaki w ostatnich miesiącach często prezentuje (nie tylko na Forum) swoje zdjęcia w rozpiętych dwurzędówkach. To pewnie inspiracji PU. Mnie się nie podoba, szczególnie w pracy (nawet jeśli to jest sartorialny sklep).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udane łowy w secondhand'zie, teraz tylko udać się do Krawcowej. Zdjęcie "z góry" dotyczy już innej stylizacji, z podmienionym krawatem i koszulą, natomiast espadryle i krótkie spodnie zostały na swoim miejscu, tak to jest kiedy najpierw robi a potem myśli :). 

Pierwszy post... dziękuję Wam za stworzenie i dalszy rozwój tego miejsca. 

 

 

 

20987975_1500517260024209_631824067_n.jpg

20786201_1494514240624511_1084451964_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Miro napisał:

@zaki w ostatnich miesiącach często prezentuje (nie tylko na Forum) swoje zdjęcia w rozpiętych dwurzędówkach. To pewnie inspiracji PU. Mnie się nie podoba, szczególnie w pracy (nawet jeśli to jest sartolialny sklep).

bardzo polubiłem rozpięte dwurzędówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dandycore napisał:

Bo w mojej ocenie garnitur nie jest jedyną opcją jeśli idzie o wesele :)

Dawid, fajnie, że się znowu aktywizujesz na forum i nie chcę być złośliwy, tak od wejścia, ale tu o garnitur się chyba nie rozchodzi... Twój ubiór to totalny misz-masz: trochę elegancji (tkaniny, koszula) z casualem (buty!, kolory). Od razu przyszła mi na myśl Filharmonia w Szczecinie i budynek KWP w Szczecinie - oba budynki ładne, ale obok siebie - "kakofonia"... 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bodzixon napisał:

Dawid, fajnie, że się znowu aktywizujesz na forum i nie chcę być złośliwy, tak od wejścia, ale tu o garnitur się chyba nie rozchodzi... Twój ubiór to totalny misz-masz: trochę elegancji (tkaniny, koszula) z casualem (buty!, kolory). Od razu przyszła mi na myśl Filharmonia w Szczecinie i budynek KWP w Szczecinie - oba budynki ładne, ale obok siebie - "kakofonia"... 

 

Hej, dzięki za powitanie! Mógłbyś rozwinąć kwestię niedopasowania kolorów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zestaw @Dandycore sam w sobie podoba, ale tak samo jak koledzy uważam, że na wesele powinieneś chociażby zamienić buty na jakieś licowe brązowe oksfordy i koszulę na guziki w miejsce mankietów. Forum jest niekiedy strasznie konserwatywne, co potwierdza fakt, że zazwyczaj najwięcej plusów dostają proste i solidne zestawy ;) 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.