Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę podwykonawców, cena nie wydaje się mocno przesadzona, aczkolwiek tak tylko gdybam, bo ta linia chyba praktycznie nie występuje w Polsce (czasem zdarzają się jakieś pojedyńcze sztuki) i nie oglądałem tych rzeczy na żywo.

 

Taki pierwszy przykład z tej linii z oferty sklepu internetowego:  http://www.marksandspencer.com/pure-linen-puppytooth-check-2-button-jacket/p/p22438447?prevPage=srp 

 

cena prawie 2000 zł ... a krój jak z Mango :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, krój nowoczesny w złym znaczeniu tego słowa. Te modele które sa obecnie na stronie nie wyglądają zachęcająco... ale np. ten garnitur (z 2014 roku)

 

http://www.clientmagazine.co.uk/wp-content/uploads/2013/11/201027-800w.jpg 

http://www.menstylefashion.com/wp-content/uploads/2013/07/Marks-Spencer-Pinstripe-Suit.jpg

 

wygląda chyba bardzo OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia "Best of British" była w tamtym roku (albo dwa lata temu) w M&S na Marszałkowskiej - i to w dość szerokim zakresie.

 

Co ciekawsze, wszystko było potem na zimowej wyprzedaży, a ten pokazywany wyżej garnitur dwurzędowy ostatecznie doczekał się jakichś -70% i kosztował w sumie śmieszne pieniądze (typu 500zł). Podobnie było z butami Cheaney (ok. 300zł, opisywane na forum).

Nic dziwnego, że M&S wycofał się z takich głupich pomysłów na naszym rynku  8-)

 

Pamiętam rozmiarówkę - raczej w stronę slim i raczej mniejsze rozmiary. Ogólnie, w cenie regularnej, moim zdaniem nie było to warte, to w dalszym ciągu przecież tylko Marks and Spencer  8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawuje się krawat z tego materiału? Sprężystość, wrażenia organoleptyczne i ogólne wrażenia?

Miałem go na sobie pierwszy raz. Typowy 3-fold z drukowanego jedwabiu, dobrze się wiąże, łatwo zrobić łezkę. Kolory raczej przygaszone, jest dość matowy jak na jedwab, ale to mi się w nim podoba. Ogólnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aron: z Burberry - polecam zakupy w outletach sieci McArthurGlen, płaszcze są ok. 1/3 tańsze niż w butikach, a z odrobiną szczęścia (ja niestety go nie miałem) można trafić na jeszcze lepsze okazje na wyprzedażach/promocjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.