Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Zadam trochę off-topowe pytanie, nie chcąc otwierać nowego tematu. Lubię łączyć różne odcienie beżu i niebieskiego. Czy takie połączenie jest generalnie dopuszczalne ? Myślę głównie o ubraniu letnim - najczęściej beżowe spodnie lub spodenki i niebieskie koszulki lub koszule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny letni zestaw, tym razem prezentuję go na sobie, więc mozna ocenić jak leży.

Na górze strony czytam tak: "Forum o klasycznej męskiej elegancji" i zaczynam się zastanawiać czy tylko ja czegoś nie rozumiem?

To ja sie zastanawiam, w czym w takim razie chodzic w 30 stopniowym upale. W garniturze?:}
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Twój talent to wyszukiwania ciuchów u botaniego i cieszę się, żę masz styl, ale

imo nie chodzi o garniak, tylko ogólne wrażenie - szorty są zdecydowanie za krótkie jak na "eleganckie".

Strój odpowiedni do pogody i temperatury i pewnie wyjścia na gofra, ale do elegancji to moim zdaniem "trochę" daleko.

Pozdrawiam, Ę-żi'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś zestaw casualowy z koszulą jeansową Wrangler w roli głównej. Zastanawiam się czy te spodnie dobrze wyglądają w poniższej kombinacji.

[/img]

Połączenie kolorystyczne jak najbardziej OK. Ze zdjęcia nie widac jaki kolor mają trampki. Jeśli granat to ok, jeśli czarne to nie pasują.

Na blogu pokazywałem kiedyś bardzo podobny zestaw, gdy pisałem o koszuli jeansowej:

Dołączona grafika

PS. Fajna meblościanka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój kolejny zestaw casual. Sweter to Marks & Spencer o składzie 90 % merino wool i 10 % silk. Przy okazji chciałbym zapytać czy można nosić wełnę latem ? I jak do takiej kombinacji pasują espadryle ? Będę wdzięczny za wszelkie uwagi dotyczące doboru kolorów, proporcji, tego jak zestaw leży, no i ogólnie czy sprawia dobre wrażenie. Dzięki !

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kardigan bardzo fajny, poza tym, że bardziej jesienno-zimowy. Aczkolwiek na chłodniejsze letnie dni nie widzę przeszkód. Jednak uważam, że lepiej wyglądałby z koszulą z miękkim kołnierzykiem, np. w drobną kratkę, do tego jakiś knit i byłoby super.

Co do butów, zdecydowanie lepsze byłyby jakieś zamszowe mokasyny albo chukka boots, ale z braku laku i espadryle dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Tym razem kolejny zestaw casual z koszulą Divided i jedwabnym szalikiem w roli głównej.

Dołączona grafika

Czapka - 100 % len, handmande

Szalik - 100% jedwab, no name (secondhand)

Koszula - 100% bawełna, Divided by H&M (secondhand)

Spodnie - Marks&Spencer Chino (secondhand)

Mokasyny - Lesta

Kurtka - 100% bawełna, Marks&Spencer (secondhand)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.