Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Do nakładanej brustaszy trzeba będzie stosować mniejsze poszetki, poza tym takie wypchanie chyba mieści się w jej "sprezzaturowej" naturze.

Samo wypchanie mi nie przeszkadza. Bardziej to, ze deformuje marynarke, ale to obserwacje tylko na jednym przykładzie troche mało żeby wyciągać wnioski ogólne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny zestaw tylko czegoś mi tu brakuje pod szyją, i spodnie trochę się marszczą.

Tak świetny, każdy szczegół współgra, dobre dopasowanie, każdy nawet najdrobniejszy detal detal w porządku.

Nie powiedziałem że każdy szczegół współgra, ale ogólnie zestaw robi dobre wrażenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę spojrzeć na odpowiedź kolegi xkoziol na mój post gdzie niby napisałem ze każdy szczegół jest idealny, chyba nie zauważył że napisałem ze spodnie są za długie i o krawacie. A teraz mówiąc świetne i dobre miałem na myśli to samo, może rzeczywiście użycie słowa "świetne" to trochę za dużo na ten zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczelnia. Obym się chociaż jako tako spodobał... :).

Marynarka - H&M

Koszula - Van Graff

Knit - Zara

Spodnie - Zara

Poszetka - nie mogłem znaleźć odpowiedniej; posiadam jedynie cztery. Zatem skorzystałem ze starej sztuczki podpatrzonej od Waltera Szarmanta - wywinąłem kieszonkę piersiową :).

Zdjęcie robione niestety telefonem. Nie wstawiam zdjęcia, tylko podaje link, bo obrazek jest tak wielki, że "zniekształca ekrany" :).

Poprawiony i działający link znajduje się tutaj: http://s5.ifotos.pl/img/135b04840_rxrnnhp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa :(.

Domyślam się, że to ze względu na "braki w samodzielnym rozumowaniu".

Tak więc, prośba o pomoc. :D

Nosicie czasem?

Jeszcze nie, ale tak mnie korci... jak przed pierwszą poszetką: stresa mam ;).

To jeszcze przed Tobą muszka :) To jest dopiero thrill... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że zdecydowałeś się na umieszczenie zdjęcia.

Może dojdziesz do wniosku, że któraś z uwag Ci się przyda:

celowałbym w dłuższe marynarki (zakrywające linię pośladów).

poszetkę dopasowywałbym do krawata / koszuli, a nie do spodni.

spodnie świetne, ale moim zdaniem (na tym zdj.) fiolet gryzie się z granatową marynarką.

świetny krawat, choć albo poszetka albo krawat w tym zestawie powinny wprowadzać lekkie ożywienie, teraz jest odrobinę za smutno.

Białe brzegi marynarki. Wg mnie nie jest to klasyczne rozwiązanie, być może modne, ale mi nie odpowiada. Marynarka, jako element garderoby, i tak co do zasady dominuje nad całością i nie powinno się, moim zdaniem, jeszcze bardziej zwracać na nią uwagę.

Tego typu marynarka (tzw. charakterystyczna) na tyle zwraca sobą uwagę, że założona raz, skupi (najprawdopodobniej) raczej pozytywną uwagę i zostanie zapamiętana, założona drugi/trzeci raz może spowodować reakcję "znowu w tym samym". No chyba, że ma się już tak dużo marynarek w szafie... ale to nie u mnie :).

To jeszcze przed Tobą muszka :) To jest dopiero thrill... :P

Oj tak... no i fular. Duużo przede mną. Fajnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.