Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że wzbudziłem dużo emocji

Akurat ponad czterystu stronicowy temat 'Co mam dziś na sobie' powinien być do szybkiej, bezstresowej informacji jak dziś wyglądam więc zdjęcie zrobione kamerką bez samowyzwalacza z laptopa czy iphonem w windzie nie powinna być zbytnim problemem. Zawsze można utworzyć temat 'Pokaż swój blask' gdzie będziemy wrzucać zdjęcia wykonane przez P. Lindebergha w naszym przydomowym studiu fotograficznym :roll:

Swoją drogą chciałbym was serdecznie przywitać i przeprosić za to faux pas

Kołnierzyk nie jest button down, natomiast świadomie zrezygnowałem z krawata. Nie szukam elegancji w pełnym znaczeniu tego słowa. Jeśli idąc na wykłady wiem, że będę siedział obok ludzi w dresach to nie przyjdę w dwurzędowej marynarce pod krawatem. Odrobina elegancji pozwala mi zachować niezależność i lepsze samopoczucie, nawet jeśli zakładam 'kowbojska koszulę', w której w tej sytuacji nie widzę nic złego.

Za uwagi dziękuję i wezmę je pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy występ w garniturze w życiu.

Jak na pierwszy raz nie ma tragedii. Jest tutaj kilka sztandarowych niedociągnięć, które na pewno sam z łatwością wykryjesz czytając forum. Z rzeczy, które należałoby zmienić jak najszybciej: na studniówce brązowy pasek powinien ustąpić miejsca czarnemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastowałeś na połysk z wodą? mi się tak zrobiło jak za dużo nakropiłem :) po wyschnięciu znikło

Miałem podobnie.

Witam!

To mój pierwszy post na forum: rzucam się na pożarcie.

Studniówka. Pierwszy występ w garniturze w życiu.

Gratuluję odwagi. Uwagi, jak Koledzy. Krawat lub poszetkę dałbym w bardzej kontrastowych kolorach. NP:

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtPeLUjuF_SmfszgvTOnqp5YThLPGUvQ8SujNL9yyp2Z4CdoavOA

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie. Rękawy, faktycznie, mogą być trochę za krótkie - jestem szczupły i dość wysoki, mam straszny problem z koszulami, właściwie nigdzie nikt nie szyje nic z wystarczająco długimi rękawami. Ta koszula (Zara) i tak była najlepsza, wszędzie indziej nawet jeśli rękawy były w porządku, to problem był z kołnierzykiem albo koszula nie była wystarczająco "slim".

Pasek brązowy, tak samo jak i buty: faktycznie na okazję taką, jak studniówka, lepsze mogłyby być czarne.

Co do krawata: ten jest pożyczony od taty, który rzeczywiście nosi marynarki z szerszymi klapami. Poprawie się ;-) Chociaż na pewno nie kupię sobie "śledzia" :D Czerwonych krawatów, jak sugeruje Misza, też niestety nie lubię. Poszetka za to ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie. Rękawy, faktycznie, mogą być trochę za krótkie - jestem szczupły i dość wysoki, mam straszny problem z koszulami, właściwie nigdzie nikt nie szyje nic z wystarczająco długimi rękawami. Ta koszula (Zara) i tak była najlepsza, wszędzie indziej nawet jeśli rękawy były w porządku, to problem był z kołnierzykiem albo koszula nie była wystarczająco "slim".

Pasek brązowy, tak samo jak i buty: faktycznie na okazję taką, jak studniówka, lepsze mogłyby być czarne.

Co do krawata: ten jest pożyczony od taty, który rzeczywiście nosi marynarki z szerszymi klapami. Poprawie się ;-) Chociaż na pewno nie kupię sobie "śledzia" :D Czerwonych krawatów, jak sugeruje Misza, też niestety nie lubię. Poszetka za to ciekawa :)

Ile masz wzrostu? Bo ja tez cierpie na syndrom szympansa (rece za dlugie na klasyczna rozmiarowke). Moze bede mogl Ci pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigbadwoof, 184. Na przykład w Vistuli albo Wólczance mieszczę się we wzrostowej luce - robią chyba do 182 (rękaw za krótki) a potem od 188 w górę (za długi) ;-)

E, to wcale taki wysoki nie jestes ;)

Predzej czy pozniej dojdziesz do wniosku, jak prawie wszyscy na tym forum ;) , ze w kategorii koszul w rozsadnej cenie (=ok 100-150 PLN za sztuke) wygrywaja sprzedawcy angielscy (tmlewin, ct shirts) - a tam rozmiarowka jest co jeden cal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie. Rękawy, faktycznie, mogą być trochę za krótkie - jestem szczupły i dość wysoki, mam straszny problem z koszulami, właściwie nigdzie nikt nie szyje nic z wystarczająco długimi rękawami. Ta koszula (Zara) i tak była najlepsza, wszędzie indziej nawet jeśli rękawy były w porządku, to problem był z kołnierzykiem albo koszula nie była wystarczająco "slim".

Pasek brązowy, tak samo jak i buty: faktycznie na okazję taką, jak studniówka, lepsze mogłyby być czarne.

Co do krawata: ten jest pożyczony od taty, który rzeczywiście nosi marynarki z szerszymi klapami. Poprawie się ;-) Chociaż na pewno nie kupię sobie "śledzia" :D Czerwonych krawatów, jak sugeruje Misza, też niestety nie lubię. Poszetka za to ciekawa :)

Ile masz wzrostu? Bo ja tez cierpie na syndrom szympansa (rece za dlugie na klasyczna rozmiarowke). Moze bede mogl Ci pomoc ;)

Natychmiast na trening bokserski, może jeszcze coś z tego będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz wzrostu? Bo ja tez cierpie na syndrom szympansa (rece za dlugie na klasyczna rozmiarowke). Moze bede mogl Ci pomoc ;)

Natychmiast na trening bokserski, może jeszcze coś z tego będzie!

Bylo to juz grane. Nawet w wersji kick (nogi mam jeszcze dluzsze ;) niestety od dlugiego czasu ze sportem mam wspolnego tyle co syn taty dealera z mercedesami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucając swoje trzy grosze: gdy stoimy, dobrze jest zapiąć marynarkę na jeden guzik (górny przy dwóch), siadając natomiast rozpinamy marynarkę. Nie wiem, czy bym nie zmienił ułożenia poszetki, nieco głębiej bym ją umieścił.

Jak na pierwszy raz to faktycznie miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.