Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkomiejskie ogarnianie, czyli jak wyjść z domu tylko raz, iść do pracy, na kickboxing, na siłownię, spotkać się z kobietą, cały czas ładnie pachnieć i jeszcze schować gdzieś dokumenty, obiad i ... butelkę whisky do degustacji :P

No brown in town? Eeeee tam :D

Poza wierzchnią kurtką, reszta jest całkiem, całkiem :) zarówno od strony wyglądu, jak i kolorystyki. Nawet blue jeans (nie przepadam) w tym zestawie wyglądają nieźle.

Kurtka niestety do topowych nie należy, w mojej ocenie średnia "ulicy". A gdzie się średnia lokuje, to chyba nie trzeba opisywać.

No i to już jest kwestią gustu, mojego zresztą - szalik widziałbym bardziej zawadiacki.

Ogólnie po zsumowaniu na plus.

pozdr.Vslv

Klasowo by się zgadzało, bo kurtka to GAP, a kamizelka Barbour i rzeczywiście kurtka nie ma czego tam szukać jakościowo. Po prostu jest średnia. Spodnie to nie jeansy, tylko zwykła granatowa bawełna. Z tyłu nakładane kieszenie jak w jeansach, ale z przodu, po bokach jak w chinosach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Klasowo by się zgadzało, bo kurtka to GAP, a kamizelka Barbour i rzeczywiście kurtka nie ma czego tam szukać jakościowo. Po prostu jest średnia. Spodnie to nie jeansy, tylko zwykła granatowa bawełna. Z tyłu nakładane kieszenie jak w jeansach, ale z przodu, po bokach jak w chinosach.

Nie chodziło mi o jakość (mam kilka GAP-ów, zresztą z dawniejszych czasów i nie narzekam), lecz kolor i głównie hmm... dość przeciętny wygląd.

Teraz wiem, dlaczego mi się te spodnie spodobały :D

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bawarska marynarka z lodenu, poprzez dodanie kołnierza "przeliftowana" na kurtkę wzbudziła różne kontrowersje między innymi (a może głównie) ze względu na swoją długość. To jest tradycyjny bawarski wyrób o doskonałej jakości, a długość jest zwyczajowa.

Dzisiaj prezentowany zestaw składa się prawie z samych wełenek. Wyjątkiem jest dość oryginalna kamizelka uszyta z grubej lnianej tkaniny i zapinana na drewniane kołeczki. Moim zdaniem nie kłóci się z resztą zestawu.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

pozdr.Vslv

ps CHANTACO, to denko baskijskiego beretu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kompletnie nic nie widać, ale co tam :) i tak wstawię, najwyżej niektórzy pokrzyczą :).

Zestaw z przed kilkunastu dni (a przy tym jeden z moich stosunkowo częstych), na uczelnię. Szara marynarka, biała koszula w fioletowe paski, niebieski sweter, niebieska poszetka, spodnie koloru ciemnego fioletu.

post-1592-13658921533561_thumb.jpg

post-1592-13658921533742_thumb.jpg

post-1592-13658921533912_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie przekonuje ten zestaw z kilku powodów:

- buty wyglądają dziwnie: faktura skóry jest matowa ale na cholewnie została wypolerowana przez nogawkę spodni i o ile równomiernie matowa skóra jest ok to w takiej postaci wygląda to niechlujnie. A nawet jednolicie matowe trzewiki jak dla mnie do takiego zestawy nie pasowały by.

- marynarka na zaprezentowanym zdjęciu wygląda na zbyt małą i wygląda jakby guzik miał zaraz wystrzelić. Mam nadzieję, że to niefortunne zdjęcie a nie rzeczywistość.

- krawat mi się zwyczajnie nie podoba a do tego bardzo jasny, moim zdaniem na tę porę roku i przy ciemnej marynarce źle się komponuje. Poza tym wygląda na błyszczący ale jakoś tak sztucznie błyszczący.

Poza tym spodnie w rzeczy samej świetne. Pasek też w fajnym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z marynarką jest OK, mam trochę luzu w guziku i klatce, widocznie inaczej wyszło na obrazku (zdjęcie jest od dołu,telefon był na poziomie połowy uda, może dlatego)

że buty się nie spodobają to przeczuwałem ;) , ale nieuczciwie byłoby pominąć, skoro je miałem na nogach. Cóż, po prostu założyłem takie, których mi nie było szkoda na wczorajszą pogodę, a zrobiłem na nogach na zewnątrz ze cztery kilometry ze spotkania na spotkanie. Zresztą zdjęcia robione już po tych kilometrach, a w pracy po powrocie raczej na nowo nie pastuję :) tylko przecieram z brudu - wybaczcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem się na odwagę i postanowiłem pokazać coś od siebie. Jako forumowy żółtodziób proszę o wyrozumiałość.

Zestaw co prawda nie z dziś i nie z wczoraj, ale w temacie "co miałem kiedyś na siebie" tych zdjęć nie zamieszczę, ponieważ, jak mniemam, ma on służyć pokazywaniu tego, co słusznie minione.

A w tym przypadku, choć idealnie nie jest, bardzo dobrze się w takiej kombinacji czułem. Przed pierwszym kontaktem z forum pewnie pomyślałbym, że jest idealnie, a tak, cóż - kilkumiesięczna lektura forum uświadomiła mi, że kozerka jest o wiele za nisko, górny guzik odrobinę zbyt wysoko, no i marynarka mogłaby być nieco węższa w talii. Niemniej, jako, że jest to jedna z pierwszych moich "każualowych" marynarek, jeszcze z czasów liceum, mam do niej sentyment.

Widoczne na łokciach przetarcia zostały niedawno zakryte zamszopodobnymi łatami w kolorze granatowym.

Krawat się obsunął, sorry. ;)

Nadmienię, że w takim stroju udałem się na kameralną konferencję naukową w charakterze słuchacza.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Was Towarzysze! Zimy jeszcze nie ma, ale ja już jestem na nią gotowy!

Dostałem wspaniały prezent z Białorusi! Nie jest z HΜ, jest z królika :D

I przy okazji nowe spodnie pod szelki. Stan pod pachy, 20 cm dołem + 5 cm manszet. Go big or go home!

Spodnie zrobiłem u krawca, o którym jeszcze nie było więc może zasłużą na zdjęcie w lepszym świetle w dziale bespoke.

post-403-13658921538397_thumb.jpg

post-403-13658921538618_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.