Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

W SS wiekszosc spodni jest za waska w udach i pekaja przy pachwinie, szczegolnie spodnie z flaneli. 

Mialem 6 par flanelowych spodni od SuSu i ostaly mi sie dwie tylko, z czego cztery pary popekaly w tym samym miejscu po jednym miesiacu uzytkowania :)

Ich casualowe spodnie z bawelny sa dosc dobrze skonstruowane i lepiej sie rozciagaja, dlatego tez komfort jest wiekszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Beny23 napisał:

 

Mialem 6 par flanelowych spodni od SuSu i ostaly mi sie dwie tylko, z czego cztery pary popekaly w tym samym miejscu po jednym miesiacu uzytkowania :)

 

Łatwo się nie poddajesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno się zrobiło, także powrót zalicza marynarka z koca
 

Świetna marynarka, bardzo dobre dopasowanie i fajnie pasujący krawat, ale mam wrażenie ze gigantyczny kołnierz koszuli (długość wyłogów i wysokość stójki) trochę przytłacza stylizacje spróbowałbym z włoskim kołnierzykiem.
  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, zimmermann napisał:


Świetna marynarka, bardzo dobre dopasowanie i fajnie pasujący krawat, ale mam wrażenie ze gigantyczny kołnierz koszuli (długość wyłogów i wysokość stójki) trochę przytłacza stylizacje emoji846.png spróbowałbym z włoskim kołnierzykiem.

Zgadzam się z przedmówcą. Wszystko na plus, tylko ten kołnierzyk nie trafia w moje gusta. Zastanawiałem się nad takim i poszukiwałem, ale w tej chwili utwierdziłem się w przekonaniu, że taki by mnie "przerastał" i źle bym się w nim czuł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, zimmermann napisał:


Świetna marynarka, bardzo dobre dopasowanie i fajnie pasujący krawat, ale mam wrażenie ze gigantyczny kołnierz koszuli (długość wyłogów i wysokość stójki) trochę przytłacza stylizacje emoji846.png spróbowałbym z włoskim kołnierzykiem.

Ten temat był już wiele razy poruszany. Niestety mój problem polega na tym, że uwielbiam właśnie takie "przerośnięte" BD i nic na to nie poradzę :P (choć patrząc na inne moje zdjęcia efekt z tej perspektywy może być nieco wyolbrzymiony). Co do wysokości stójki to jest to bezpośrednio związane z długością mojej szyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kamizelka napisał:

Ten temat był już wiele razy poruszany. Niestety mój problem polega na tym, że uwielbiam właśnie takie "przerośnięte" BD i nic na to nie poradzę :P (choć patrząc na inne moje zdjęcia efekt z tej perspektywy może być nieco wyolbrzymiony). Co do wysokości stójki to jest to bezpośrednio związane z długością mojej szyi.

Jasne, może to być kwestia zdjęcia - perspektywy, oświetlenia itp.. Najważniejsze że dobrze się z takim kołnierzem czujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora się pokazać w tym temacie.

Zestaw nr 1
Casual bez fajerwerków, motywem przewodnim była sztruksowa brodowa koszula (dostosowana do pogody) do której dobrałem resztę. 
Kurtka - Bytom
Koszula - Lambert
Spodnie - Mustang
Buty - New Ballance
 

20190505_120708.jpg.f495615c6689a2d7f77e269428f6bdf7.jpg

20190505_120639.jpg

Zestaw nr 2 sprzed kilku dni, żeby nie było tak casualowo
Garnitur - Giacomo Conti
Koszula - Guns & Tuxedos
Krawat - Republic of Ties
Poszetka - Pewien Pan
Torba - Solier
do tego założyłem brązowe derby

56790905_308494273153767_2289605296940646400_n.jpg

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.