Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Kamil1987 said:

@nynu Podobny był kiedyś w Ted Baker. Nazywał się Ossain Herringbone, kosztował wyjściowo około 600GBP, ale jak wprowadzali nowy model to widziałem promocje do 150GBP - może jeszcze gdzieś znajdziesz bo jest świetny !

@Beny23 Fajny przybytek, to w NYC ?

@TomiW01 Super Ci pasuje ta Barbourka. Jaki to model, że przykrywa marynarkę i przy jakim wzroście ?

@Kamil1987 tak w NYC. Sklep nazywa się David Owens Vintage Clothing i ma najlepsze ceny z jakimi się spotkałem w NYC. Polecam z całego serca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, artisan napisał:

Ciepłej to z minus 40 zeszło na minus 30 ? Swoją drogą to  zima na północnym wschodzie USA  daje się wam we znaki.

Eee tam, ja mieszkam jeszcze na północ od NYC i wiadomości szerzone w polskich mediach są mocno pompowane ;) 

Podają temperaturę odczuwalną (-15 plus wiatr to -30), czego nigdy w polskiej prognozie pogody nie widziałem, a jeśli chodzi o opady śniegu to mam wrażenie ze filmują hałdy zepchnięte spychaczami. W Bostonie ta "bomba cyklonowa" to było 30-40 cm śniegu w jeden dzień i koniec. Normalnie dojechałem do pracy, prawie normalnie wróciłem (były super zaspy i autobus nam utknął na chwile ;) ). Odczuwalna do -30 z wiatrem była może przez 5 dni i przeżyłem to o wełnianej bosmance+wełniany sweter pod spodem - naprawdę nic strasznego tu się nie wydarzyło, choć przyznam, ze te zamarznięte fale sztormowe wyglądały na YT superancko - akurat największa pełnia musiała wtedy być i się zrobiła kumulacja z przypływem :) 

W zeszłym roku były u nas w Bostonie 4 takie burze śnieżne i jakoś nie było szału na te wiadomości, ale wiadomo - rekonstrukcja rządu nie lubi rozgłosu ;)

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Beny23 napisał:

Dzisiaj jest trochę cieplej więcej idealny czas na bomberkę

25789ED1-E6CE-4115-8E7C-BA53AB53017C.jpeg

Mieszkałem niedaleko tego miejsca na 408 East 88 St. Miejsca, gdyż tej stacji wtedy jeszcze nie było,był Bus M31 i zapchane 4,5,6 na Lexington. Kiedy się wyprowadzałem to zaczynali kopać dziurę . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @Kamil1987 napisał ta burza śnieżna to było pośmiewisko. W cały dzień spadło może pół metra śniegu i tyle. Było trochę zimno ale już jest dużo cieplej i temperatury na plusie. Synoptycy co przyjdzie burza stwierdzają że będzie największa w historii. Czysty idiotyzm i przestałem już nawet spoglądać ba długoterminową prognozę pogody bo praktycznie zawsze się myli.

@mayor ja się niedawno przeprowadziłem i bardzo mi się podoba. Wszystkie najlepsze knajpy w mieście mam pod nosem. Cisza i spokój. Zero turystów. Bardzo blisko mam do Central Parku. 15 minut metrem do pracy (4 przystanki Q line i wejście do metra 50 kroków od mojego apartamentu) Same plusy. Jakby ktoś planował przeprowadzkę do NYC to polecam Upper East Side a szczególnie Yorkville ;)

@mayor teraz mieszkasz in the suburbs?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Beny23 napisał:

 

@mayor ja się niedawno przeprowadziłem i bardzo mi się podoba. Wszystkie najlepsze knajpy w mieście mam pod nosem. Cisza i spokój. Zero turystów. Bardzo blisko mam do Central Parku. 15 minut metrem do pracy (4 przystanki Q line i wejście do metra 50 kroków od mojego apartamentu) Same plusy. Jakby ktoś planował przeprowadzkę do NYC to polecam Upper East Side a szczególnie Yorkville ;)

@mayor teraz mieszkasz in the suburbs?

 

Miejsce fajne,dobrze wspominam, .Masz świetny gym NYCSC na 91st&3rd ,taki z prawdziwego zdarzenia z basenem indoor, polecam..W czasach kiedy ja mieszkałem nie było tak dobrego połączenia .Pracowałem wtedy na 57 st blisko Carnegie Hall, to do pracy jechałem ok 45 minut,a jak mieli nasiadówki w ONZ ponad godzinę. Przeprowadziłem się na Kew Gardens (teoretycznie daleko 15 mil) i do pracy miałem 25 minut,później na Jackson Heights 15 minut.W sumie w NYC przeprowadzałem się 14 razy. Teraz mieszkam na Queens,ale jakbym ustawił na chodniku wszystkie moje buty to kilka par by stało na Brooklynie.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.