Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Macaroni, czy gdybym pochwalił ten zestaw, też byś czekał niecierpliwie na mój? Bo odnoszę wrażenie, że nie - wyraziłem swoją opinię co do tego co zaprezentował kolega - i chwała mu za to, że pokazuje, natomiast to jest forum i przekazuję swoje odczucia co do zestawu, bo po to jest ten wątęk.

Jak będę miał ochotę pokazać swój ubiór to nie omieszkam zapytać Was o zdanie w tym wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten zestaw z elegancją nie ma nic wspólnego (ale do tego już się przyzwyczaiłem), a z casualem.... też nie - spodnie wiszą, niedopasowane, koszula IMO fatalna jako pognieciona wywleczona na wierzch płachta materiału.

Podpisuję się po tym. Dodam tylko że ten szalik również wg mnie nie pasuje ani do stroju ani do pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw z wczorajszego spotkania:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Marynarka - Lantier, materiał Willy Schmitz Germany 80% wełna, 20% jedwab

Koszula - Ashwood Blake London

Krawat - Joop!

Poszetka - Dandy

Spodnie - Masimo Dutti

Skarpetki - Falke Shadow

Buty - Wittchen

Pasek do zegarka - Pistrap Bespoke ze skóry strusia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eye_lip - juz od wczoraj nie moglam doczekac sie chwili az ktos pierwszy wyrazi swoja opinie na temat Twojego zestawu, teraz, dalej niesmialo, gdyz nie znam sie na modzie, (ale tez nie jestem abnegatka czy ignorantka modowa) napisze, ze szczegolnie moja uwage zwrocily cztery detale, a sa to: piekne - krawat, pasek do zegarka, skarpety(jedwabne?) i poszetka :D, wszystko to bardzo gustownie wkomponowane w calosc. Na moja wzrokowa intuicje, material i kroj marynarki wygladaja na bardzo ladne. Ale, i tez bede szczera, zupelnie nie przypadly mi do gustu podwiniete spodnie, chyba, ze zawinales je do zdjecia aby pokazac Swoje sliczne skarpety :)

Pozdrawiam i bardzo dziekuje za zgode na udostepnienia zdjecia z poszetka.

dandy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek zamówiony z http://pistrap.com/ Można go zobaczyć na tej stronie w zakładce "moje prace", pod nazwą "struś w nietypowym rozmiarze".

Skarpety są bawełniane, świetna jakość. Można je dostać m.in. w P&C.

Co do spodni, to seryjnie są one za długie i niewykończone, a że ich jeszcze nie skróciłem, to zawinąłem, także aby pokazać świetny kolor od wewnątrz w którymż to też są wykończone obszycia kieszeni z przodu i z tyłu spodni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post w tym wątku. Jakosc fotki zawdzieczamy Blackberry :)

Granatowa bawelniana marynarka Fraizzoli, rozowa koszula z miekkim kolnierzykiem Anna Matuozzo, lniana poszetka w czerwono biala kratke, pasek Club Monaco, blekitne lniane spodnie RLPL, brazowe zamszowe mokasyny Tod's.

post-129-13658919355978_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.