Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Garnitur Ralph Lauren :-). Koszula CT ;-). Zanim ktoś mnie zlinczuje za hipsterskie okulary ;-) spieszę wyjaśnić, że to egzemplarz z historią i duszą, nabyty podczas fantastycznego wojażu wakacyjnego bodaj 6 czy 7 lat temu i w efekcie negocjacji z polskojęzyczną obsługą outletu Saks Fifth Avenue, od tego czasu były kilkukrotnie rozdeptane przez moje najstarsze dziecko i reanimowane przez znajomą optyczkę, mam do nich ogromny sentyment, do tego stopnia, że nie mam żadnej drugiej pary okularów przeciwsłonecznych :-).

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnitur Ralph Lauren :-). Koszula CT ;-). Zanim ktoś mnie zlinczuje za hipsterskie okulary ;-) spieszę wyjaśnić, że to egzemplarz z historią i duszą, nabyty podczas fantastycznego wojażu wakacyjnego bodaj 6 czy 7 lat temu i w efekcie negocjacji z polskojęzyczną obsługą outletu Saks Fifth Avenue, od tego czasu były kilkukrotnie rozdeptane przez moje najstarsze dziecko i reanimowane przez znajomą optyczkę, mam do nich ogromny sentyment, do tego stopnia, że nie mam żadnej drugiej pary okularów przeciwsłonecznych :-).

Powiedział Kyle na jednym wdechu ;)

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w CT są wymienialne, metalowe i nie były wyjęte. Problemem tych kołnierzyków CT jest słabe układanie się i tendencja do zawijania rożków, żeby tego uniknąć trochę wyginam trochę te metalowe wkładki, efekt jest jak na zdjęciu. Wiadomo, że linia kołnierzyka mogłaby wyglądać ładniej, ale lepiej tak niż z podwiniętymi rożkami. Zresztą chyba z powodu kołnierzyków (oprócz poruszonej kwestii również zbyt duża moim zdaniem sztywność) odpuszczę sobie dalsze nabytki od CT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszetka z theTieBar (często są z żakardowego jedwabiu i tych nie polecam, ta akurat jest z drukowanego, z ręcznie obszywanymi brzegami), koszula Wilsoor. Farba to ecru (dokładnie jak suknia panny młodej, pod którą nie należy dobierać koszuli) z dwuletnią patyną, istotnie Dulux, potwierdzone u konserwatora budynku (masz Capo oko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.