Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

21 hours ago, Kamil1987 said:

Tak myślałem że tam pracujesz. Właśnie przechodziłem koło Twojej pracy :)

IMG_20180505_112448673_HDR.jpg

@Kamil1987

Pracuję zaraz naprzeciwko Bryant Parku. To moje ulubione miejsce na lunch. Bywam tam codziennie bo to jedyne zielone miejsce w Midtown w którym mimo hord turystów którzy mają do parku blisko z Times Square, można spokojnie zjeść lunch.

@mayor 

Zimą Bryant Park staje się komercyjnym przybytkiem. Winter Village omijam szerokim łukiem bo sklepy są nastawione na wyciskanie nieogarniętych turystów, a jedzenie jest bardzo słabe mimo różnorodności knajp. Jedynym plusem jest lodowisko, ale przez brak biletów kolejki są długie więc wolę chodzić na lodowisko w Central Parku albo przy Rockefeller Center. Polecam Bryant Park Grill i mnóstwo knajp naokoło parku: Koi na pyszne sushi, Sweetgreen na świeże  sałatki na wynos, Lady M Cake Boutique na deser dla ciast i tortów, a do tego Blue Bottle robi najlepszą kawę w mieście ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota była bardzo pracowita. Na dziesięciolecie Leffot, Steven zorganizował trunk show Edwarda Green’a zapraszając właścicielkę i Managing Director firmy Hilary Freeman która opowiedziała mi dużo o swojej firmie. Do tego połączył event z master class w pucowaniu butów prowadzoną przez artystę patyniarza z Osaki w Japonii.

Przez 2.5 godziny wypucowałem dwie pary moich nowych butów, Gaziano & Girling Burlington na kopycie DG70 i Edward Green Fawsley na kopycie 888. 

Zastosowałem 6 różnych kosmetyków od Bootblack i spędziłem dużo czasu pracując nad mirror shine na captoes obu par butów. Z efektów jestem bardzo zadowolony. Nie ma nic lepszego niż 18 letnia whisky i popołudnie spędzone na pucowania butów w towarzystwie gentlemanów o podobnych sartorialnych zainteresowaniach.

Kosmetyki od Bootblack były omówione przez przedstawiciela tego japońskiego konkurenta Saphira. Muszę przyznać że wszystkie kosmetyki które wypróbowałem a było ich 6 zrobiły na mnie duże wrażenie. Bootblack robi zdecydowanie lepsze kosmetyki od Saphira (Avel). Myślę że zrobię review Bootblack w wolnej chwili i wrzucę do sekcji Testów.

Po tych kilku godzinach pucowania przyszedł czas na Kentucky Derby i mint julep o’clock.

D11E2A04-5CF7-48EF-B599-D251CF3B15B9.jpeg

76905A2F-7ED4-4619-B10A-697ADFD5F30B.jpeg

6FAB0029-C687-4930-A4A3-67B09B0DFB13.jpeg

5CF62441-375B-4E77-985B-A8AB15422460.jpeg

2A5E9E5A-3BFC-4871-9D71-FDECE21D93B7.jpeg

D4A11E0F-D03A-42E4-A7E0-D7E375A7637C.jpeg

7784C143-6D37-4422-BDB7-122161C1EE8E.jpeg

55829A63-D972-445B-8C0D-F5C34101FD44.jpeg

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Beny23 napisał:

Kosmetyki od Bootblack były omówione przez przedstawiciela tego japońskiego konkurenta Saphira. Muszę przyznać że wszystkie kosmetyki które wypróbowałem a było ich 6 zrobiły na mnie duże wrażenie. Bootblack robi zdecydowanie lepsze kosmetyki od Saphira (Avel). Myślę że zrobię review Bootblack w wolnej chwili i wrzucę do sekcji Testów.

Ja od dwóch-trzech tygodni czekam na kilka zamówionych przez internet kremów z serii Artisan Palette od Boot Black. W teorii to kremy, które pozwalają uzyskać wysoki połysk na całym bucie, bez efektu wykruszania się wosku w miejscach gdzie skóra pracuje. Ciekaw jestem jak sprawdzą się w rzeczywistości. Załóż temat, a jak kosmetyki w końcu do mnie dotrą, to chętnie chętnie podzielę się w nim swoimi wrażeniami.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

 W teorii to kremy, które pozwalają uzyskać wysoki połysk na całym bucie, bez efektu wykruszania się wosku w miejscach gdzie skóra pracuje.

Oooo... to by było dobre. Koniecznie zamieśćcie recenzję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

@Midlife-Crisis Całość bardzo mi się podoba, szczególnie krawat - przepiękny. Jeden mały zgrzyt stanowią dla mnie skarpetki - może to tylko kwestia zdjęcia i w rzeczywistości są super, ale sprawiają wrażenie grubych, zimowych i nie pasują mi do całości. 

Skarpetki są raczej lekkie i mają strukturę podobną do kory, ale muszę przyznać, że nie są fotogeniczne. Dzięki za uwagę. 

Fakt, że u mnie przyszedł czas na uzupełnienie takich rzekomo mało istotnych elementów garderoby. 

Krawat Jacques Estier. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Tomasz T napisał:

U, to kolega też muzyk? :D Fajnie, teściu jest organistą, ja tylko gitarzysta.

Hmm ... najbardziej identyfikuję się z moim życiem prywatnym, ale zawód muzyka też chętnie uprawiam. Można się elegancko ubrać, albo mieć co nosić w teczce od Skalpela. ;-) 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Midlife-Crisis napisał:

Hmm ... najbardziej identyfikuję się z moim życiem prywatnym, ale zawód muzyka też chętnie uprawiam. Można się elegancko ubrać, albo mieć co nosić w teczce od Skalpela. ;-) 

mój doktor rodzinny i pediatra amatorsko gra na organach, miał nawet epizod w polskim kościele na Manhattanie :) Dobra, nie będę offtopicował, gdybyś potrzebował coś z dziedziny organów lub szerokopojętej muzyki nie krępuj się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Tomasz T napisał:

mój doktor rodzinny i pediatra amatorsko gra na organach, miał nawet epizod w polskim kościele na Manhattanie :) Dobra, nie będę offtopicował, gdybyś potrzebował coś z dziedziny organów lub szerokopojętej muzyki nie krępuj się ;)

Dobrze, że nie odwrotnie, czyli organista leczy amatorsko dzieci :-D

Kończąc OT, który sprowokowałem tłem w zdjęciu: Dziękuję, postaram się nie krępować 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.