Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś jedno zdanie utkwiło mi w pamięci: "jeśli więc planujesz muchę zamiast krawata, wybierasz plisę".

Bez wątpienia jest tak, ale dotyczy to zestawów formalnych. (Jednak nawet wtedy plisa nie jest jedyną opcją.)

Zestaw ze zdjęcia nie jest formalny: mucha jest w grochy, a kamizelka w kratkę jest z innego materiału niż marynarka więc niezakryte guziki uchodzą mi na sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z Syberii dmucha chłodem, który dotarł nawet na leżącą na krańcu Polski wyspę. Temperatura odczuwalna dzisiaj rano była poniżej 25 oC (nie mylić z odczytem z termometru). Takie warunki wymagają odpowiedniego stroju.

W zestawie: uszanka z ciepłego futra, rękawiczki z psiej sierści, długi płaszcz z wełnianego sukna, długi jedwabny szalik, skórzane sztyblety o rozmiarze pozwalającym na założenie grubych wełnianych skarpet, ciepłe wełniane spodnie z pełną podszewką (do kostek).

No i parę jeszcze innych mniej widocznych rzeczy.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To jest mój ostatni wpis na tym forum. Pół godziny temu wysłałem do Administratora formalny wniosek:

Witam,

proszę uprzejmie o usunięcie mojego konta z forum bespoke.pl. Oczywiście zgodnie z moim wpisem w jednym z tematów wszelkie napisane przeze mnie posty mogą pozostać.

Nie akceptuję sposobu prowadzenia forum niezgodnie z przyjętym regulaminem. Ponadto otrzymuję ostrzeżenia od osoby, która nie jest oficjalnie moderatorem na tym forum. Natomiast funkcja Masters nie występuje w regulaminie.

Z poważaniem

Wiesław Mileńko

Było miło, czasami więcej, czasami mniej - dziękuję wszystkim bez wyjątku współdyskutantom.

pozdrowienia

Vislav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna czapka.

Ok. merytoryczne sprawy załatwione, teraz do meritum ;)

Może by założyć osobny wątek? Wzorcem "witam na forum" nazwać go "żegnam forum". Każdy mógłby się wyżalić, dokładnie opisać dlaczego poczuł się skrzywdzony i wysłuchać wyrazów współczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna czapka.

Ok. merytoryczne sprawy załatwione, teraz do meritum ;)

Może by założyć osobny wątek? Wzorcem "witam na forum" nazwać go "żegnam forum". Każdy mógłby się wyżalić, dokładnie opisać dlaczego poczuł się skrzywdzony i wysłuchać wyrazów współczucia...

Też uważam, że czapka rewelka, a zastanawiają mnie te rękawiczki. troszkę mnie zmroziło. brrr... a odnosząc się do meritum ;).

"żegnam forum, czyli bij, zabij". Jatka pełną gębą... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zdjęcia ode mnie - zestaw wiglijny a.d. 2011. Miało być ciepło, bo brązowo, wyszło trochę szarawo. Niemniej bardzo dobrze się w takim zestawieniu czułem.

Dziwnie marszczą się rękawy marynarki - czy są za długie? A może to wina szerokich rękawów koszuli?

Kolor marynarki to coś pomiędzy brązem, czernią i zielenią khaki. Niezbyt to "wygodna" barwa do łączenia z czymkolwiek. Spróbowałem z brązami i bordowymi wstawkami (poszetka i supełki - zdjęcie jest w tym miejscu prześwietlone, one naprawdę są bordowe).

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I jeszcze jedna, ostatnia już porcja "niedzisiejszych" moich zdjęć w tym temacie.

Sylwester, małe przyjęcie u znajomych. Pozwoliłem sobie na małe szaleństwo z koszulą - zamówiona swego czasu w pewnym sklepie internetowym, letnia fanaberia sprzed czasów bespoke-forumowych. Dziś pewnie bym się na taką nie zdecydował, ale co tam, pokażę się!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pałac Izraela Poznańskiego w Łodzi

Dołączona grafika

EDIT:

Podobno szelek pokazywać się nie powinno, ale mnie też zawsze korci, żeby zdjąć marynarkę. :twisted:

Biorąc pod uwagę w znacznej mierze powyciągane ze spodni koszule, poluzowane krawaty, pozdejmowane buty, to obnażenie szelek nie było chyba jakimś znaczącym grzeszkiem, a zawsze +5 do lansu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie obciąć przyrodzenie jeśli nie byłeś najlepiej ubranym mężczyzną na tej studniówce.

Piknie :). Podobno szelek pokazywać się nie powinno, ale mnie też zawsze korci, żeby zdjąć marynarkę. :twisted:

To zależy czy hołdujemy prehistorycznym zasadom z epoki dinozaurów (w tym wypadku chodzi o stwierdzenie że szelki to element bielizny co jest dla mnie dosyć śmieszne), czy idziemy z duchem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe kometarze.:)

Dam sobie obciąć przyrodzenie jeśli nie byłeś najlepiej ubranym mężczyzną na tej studniówce.

Przyrodzenia bym nie ryzykował, ale za to pozwolę sobie wrzucić materiał porównawczy. Zdjęcie opublikowane, więc nie ma się czym przejmować, linki bezpośrednie, ACTA mnie nie sięgnie. :lol:

http://www.mmlodz.pl/photo/1286328/Stud ... %C5%81odzi

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/49 ... a-material

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saint benji- Wyszły mi prawie oczy z orbit. Naprawdę jestem pod dużym wrażeniem. Ja też dałbym sobie co nieco obciąć za stwierdzeniem że byłeś najlepiej ubranym facetem na studniówce.

Ps.: Pierwszą osobą z jaką Cię skojarzyłem jak Cię zobaczyłem był Oskar Schindler grany przez Liama Neesona :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ze Skoczowa :) Królicze włosie jest piękne, aż miałbym opory przed wyjściem w nim na niepogodę... Na razie jednak jest tak sucho, że to nie grozi ;) Gdy mi zimno w uszy, stawiam kołnierz i opatulam się w szal. Elegancja nie zna kompromisów :P Brakuje mi tylko piórek - pora wyruszyć na polowanie ;)

Kolory na tych zdjęciach z telefonu są strasznie przekłamane - płaszcz jest w kolorze widocznej na zdjęciu torby na garnitur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.