Skocz do zawartości

Konkurs “Inspired by Loake”


Loake Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs “Inspired by Loake”

 

post-7028-0-91042600-1444908614_thumb.jp

 

W portfolio marki Loake znajdziemy ponad 300 różnych modeli butów – od klasycznych czarnych oksfordów na skórzanej podeszwie, po burgundowe brogsy na podeszwie Dainite, czy nawet buty żeglarskie. Tak bogata oferta daje wręcz nieograniczone możliwości w tworzeniu zarówno formalnych, jak i nieformalnych stylizacji. I właśnie do kreatywności w tworzeniu wymarzonych stylizacji chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić w konkursie „Inspired by Loake”, który organizujemy wspólnie ze Stowarzyszeniem But w Butonierce

 

Zasady konkursu:

1.    Ze strony www.loake.co.uk wybieracie dowolny model butów Loake.

2.    Tworzycie w postaci zdjęć, rysunków, filmów, itp. stylizację, do której wybrana para butów Loake będzie idealnie pasować.

3.    Wybrany przy Jury zwycięzca dostanie użytą w stylizacji parę butów, a osoba, która zdobędzie najwięcej punktów reputacji wygra pasek skórzany Loake dopasowany do stylizacji.

 

Regulamin:

1.    Organizatorem konkursu jest Stylish sp. z o.o. wyłączny dystrybutor marki Loake w Polsce oraz Stowarzyszenie But w Butonierce.

2.    W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby zarejestrowane na forum przed ogłoszeniem konkursu.

3.    Każdy Uczestnik może zaprezentować dowolną ilość stylizacji konkursowych.

4.    Stylizacje konkursowe powinny zostać zamieszczone w wątku konkursowym „Inspired by Loake”.

5.    Nagrody w konkursie:

·         I miejsce – wykorzystana w stylizacji dowolna 1 para butów Loake wybrana ze strony www.loake.co.uk

·         II miejsce – zestaw do pielęgnacji butów marki Loake o wartości (160zł)

·         III miejsce – zestaw 4 skarpet Happy Socks o wartości (115zł)

·         Nagroda publiczności – 1 pasek skórzany Loake wybrany ze strony www.loake.co.uk

6.    Z wyjątkiem nagrody publiczności, zgłoszenia oceni i nagrody przyzna Jury w składzie:

·         eye_lip (Stowarzyszenie BwB)

·         Hargin (Sympatyk BwB)

·        Ewa Jarosławska (Loake Polska)

·        Michal Sámek (Loake Polska)

7.    Nagrodę publiczności wygra stylizacja z największą ilością zebranych punktów reputacji podczas trwania konkursu.

8.    Konkurs rozpoczyna się 15 października 2015r. z chwilą ogłoszenia na Forum i trwa do soboty 31 października 2015r. do godziny 23:59:59.

9.    Wyniki zostaną ogłoszone w tym wątku konkursowym 6 listopada 2015r.

10. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy powinni zgłosić się droga mailową na adres: ewa@loakepolska.pl w celu informacji na temat odbioru nagród.

11. Fundatorem nagród jest firma Loake Polska. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.

12. Uczestnikiem Konkursu może być jedynie osoba pełnoletnia. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda rodziców lub opiekunów.

13. Jury ma prawo do wyłączenia spoza Konkursu odpowiedzi niespełniających wymagań Konkursu.

14. Pamiętajmy, że to tylko zabawa, a ocena, czy tego chcemy, czy nie, będzie subiektywna:-)

 

Zapraszamy do zabawy! 

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"2. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby zarejestrowane na forum przed ogłoszeniem konkursu."

Dla czego zastosowano takie ograniczania? Chciałbym przystąpić do konkursu, ale nie mogę. I chciałbym zrozumieć dlaczego zostało zastosowane takie ograniczenie.

Żeby nie było multikont robionych na 'potrzeby' konkursu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że prace konkursowe wymagają starannego przygotowania, czemu pośpiech nie sprzyja

Dokładnie, ale ja już więcej z siebie nie wykszesam, więc będę chociaż pierwszy i może coś ruszy. Oto moja propozycja:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cztery pory roku z Loake Shoemakers

Jesień:

Przyjęcie. Nie Halloween'owe, lecz coś w stylu potańcówki. Wychodzimy z samochodu,  kierujemy się w stronę wejścia do sali. Na dworze jest chłodno, ale w środku mamy nadzieję że będzie lepiej, jak nie to sami postaramy się o rozgrzanie. Jest odpowiednio, wszyscy już są. Nawet się nie ociągają... Przygotowywaliśmy się do tego przez kilka ostatnich miesięcy, dwa razy w tygodniu po godzinie. Zaczynamy i my. Muzyka teraz jest dość wolna, to dobrze. Znajdujemy odpowiedni skrawek podłogi, tak aby nikomu nie przeszkadzać. Tańczymy. Jest o niebo lepiej niż się spodziewałem, stres minął przy pierwszych taktach.  Moja partnerka wyczuwa każdy ruch, każde pociągnięcie. W powietrzu wiruje zapach perfum, najbardziej przebijają się jak zwykle te damskie, ale te co czuje ja najbliżej są fenomenalne. Komplement podany, przyjęty uśmiechem. Wyglądamy pięknie, mamy coraz więcej miejsca, wszyscy patrzą na nas, wiadomo dlaczego..Słyszycie muzykę?

16783k9.jpg

Buty: Loake Sloane, Garnitur: Suitsupply, Koszula Vistula, Poszetka: Pochetti The Ref, Krawat: Victor Talbots

Zima:

Idę chodnikiem, śniegu nie ma za dużo, gdzieniegdzie wiatr jeszcze przywiewa niesprzątnięte liście. Co prawda do świąt jeszcze daleko, lecz co chwilę kogoś mijam. Torby pełne zakupów, pudełka, każdy coś niesie. Ja również, dziś mikołajki. Prezenty dla dzieci dopiero co kupione , ale już wcześniej wiedziałem co to będzie. Po prostu nie chciałem tego chować gdzieś w domu, te małe szkraby znajdują wszystko. Muszę uważać aby się nie pośliznąć. Szkoda by było tego co mam w środku. Na szczęście już niedaleko, mój krok jest pewny. Kilkadziesiąt metrów. Napawam się tą atmosferą, ludzie dziś są uśmiechnięci. Ja także. Mam nadzieję że żona upiekła to co zawsze, kocham zapach cynamonu, kojarzy mi się tak niepowtarzalnie i ciepło. 

hx1ydh.jpg

Buty: Loake Burford, Sweter: Ralph Lauren, Kurtka: Ucon Acrobatics, Koszula Ralph Lauren, Spodnie: C&A

Wiosna:

Już nie muszę nieść koszyczka, a właściwie dwóch. Mam pomocników. Sobota, piękny słoneczny dzień. Nie ma jeszcze południa, lubię tę porę dnia, zwłaszcza przy takiej pogodzie. Rano trwały spory ile jajek obrać, jakie pisanki włożyć, czy mam być ciasto... Nie ma to większego znaczenia, przecież nie o to tu chodzi. Takie refleksje nachodzą mnie ostatnio bardzo często, czyżby kryzys wieku... przed-średniego :)  Może za dużo wolnego wziąłem na święta? Nie, to nie to. Ten czas trzeba dobrze wykorzystać. W końcu miałem chwilę aby zastanowić się na stanem swojej garderoby. Co prawda do bujnego wzrostu wszechobecnej zieleni jeszcze daleko, lecz trzeba przełamać atmosferę zimy kolorami. Hmm, mogłem zaszaleć trochę bardziej..., przyjdzie jeszcze na to czas.

2ivz1hy.jpg

Buty: Loake Chester, Płaszcz: Suitsupply, Spodnie: Levi's, Sweter: Gant, Koszula: Gant

Lato:

Spacer. Obraliśmy cel: lodziarnia. Ta na starówce naszego małego miasta, jak zawsze. Wszystko się zmienia, nawet taka prozaiczna rzecz jak smaki lodów. Kiedyś zwykłe śmietankowe i owocowe, pyszne... Teraz najróżniejsze, włoskie, z polewami, posypkami. Tu jednak nie będę eksperymentował, wybieram miętowe, truskawkowe i cytrynowe, moja blondynka z grzywką czekoladowe, pistacjowe i ... zawsze zapominam o tych ostatnich, nieważne. Czas upływa spokojnie, nigdzie się nie spieszymy. Pada propozycja: łąka, kocyk, skraj lasu, całkiem niedaleko. Zajście do domu po koszyk i małe co nieco. Ścieżka prowadzi przez malownicze śródłąkowe zalesienia, w powietrzu unosi się zapach ziół i siana, ktoś musiał wczoraj coś w okolicy kosić. Lekka bryza przenika przez ubranie, pocieszenie na ogarniający nas upał. Idzie się lekko i przyjemnie, każdy krok sprawia że czujesz że żyjesz. Jesteśmy na miejscu, rozkładamy to co mamy i kładziemy się na kocyku, buty zdejmujemy, w pospiechu :)

25yzywg.jpg

Buty: Loake Herbert, Pasek: River Island, Koszula: Charles Tyrwhitt, Szorty: Samsoe & Samsoe, Zegarek: Casio 

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zgłoszenie w konkursie i od razu TAKIE?! Super! Czekamy na następne zgłoszenia :-)

PS @Jarek - super wykonanie! Czy któraś ze stylizacji podoba Ci się najbardziej? 

 

Zimowa jest dla mnie najlepsza, bo najluźniejsza, i ma fajny sweter :) Letnia podobnie, ale jest bardziej klasyczna, zegarek, spodenki w kant..A od jesiennej się zaczęło, bo ten pomysł przyszedł mi pierwszy do głowy. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bardzo konieczne jest korzystanie ze zdjęć na stronie loake.co.uk? Chciałbym na przykład wykorzystać do stylizacji czarne Wolf z serii 1880, ale nie ma tam osobnego zdjęcia...

Tak samo w kilkoma innymi modelami.

Nie ma potrzeby korzystania ze zdjęć ze strony www.loake.co.uk, ważne jest tylko, żeby wykorzystać modele, które są na tej stronie. Czekamy na stylizacje :-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.