Skocz do zawartości

II Spotkanie Forumowiczów BwB - Trójmiasto i okolice


lupin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


 


Po ostatnim spotkaniu, które odbyło się pod koniec kwietnia tego roku przyszła pora na zorganizowanie kolejnego spotkania forumowiczów w Trójmiasta i okolic. 


 


Na spotkanie zapraszam wszystkich fanów klasycznej męskiej elegancji, zarówno osoby "doświadczone" w tym temacie jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę w tym temacie. 


 


Termin spotkania:  sobota 7 listopada godzina 17:00


Miejsca spotkania: Sopot, klubokawiarnia Cafe Kultura ul. Królowej Jadwigi


 


 


Wątek z ostatniego spotkania( tutaj).


3409731_20150425_185923.jpg


fot. by @Ernestson


 


Proszę zainteresowane osoby o wpisy w tym wątku .


 


Zapraszam wszystkich forumowiczów z Trójmiasta i okoilic:


-niezależnie od tego czy nosicie ubrania szyte bespoke czy kupowane w sieciówkach,


-niezależnie od tego czy macie 16 lat czy 80.


 


Mam nadzieję, że frekwencja na drugim spotkaniu będzie większa niż ostatnio  :)


 


Pozdrawiam serdecznie 


Tomek


  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizyta członka zarządu? ;)

to faktycznie byłaby niespodzianka gdyby na spotkanie przybył którykolwiek członek zarządu, który nie miał przyjemności być na spotkaniu no. 1 :D Nie wypowiem się za kolegów.

Niespodzianka która mam na myśli będzie ujawniona - z definicji - najpóźniej na spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to faktycznie byłaby niespodzianka gdyby na spotkanie przybył którykolwiek członek zarządu, który nie miał przyjemności być na spotkaniu no. 1 :D Nie wypowiem się za kolegów.

Niespodzianka która mam na myśli będzie ujawniona - z definicji - najpóźniej na spotkaniu.

 

Czekamy zatem na więcej szczegółów niespodzianki a wszystkich członków zarządu serdecznie zapraszamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej, nie szalej. "Mistrz igły" nawet nie wie czy zdąży coś dla siebie uszyć.

A ja właśnie chciałem zapisać się do kolejki. ;)

 

 

Co do miejsca to proponuję to samo co ostatnim razem - Cafe Kultura. Łatwo tam trafić, nawet dla tych, którzy nie znają dobrze Sopotu, oddzielona salka zapewnia świetną atmosferę do kulturalnej rozmowy - zero hałasu i tłumów turystów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.